Uitslag Tour Down Under 2017: Stage 3 Glenelg - Victor Harbor

Evenement Tour Down Under 2017
Stage 3 Wegwedstrijd Glenelg - Victor Harbor
Datum donderdag 19 januari 2017, 01:49
Afstand 144 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Caleb Ewan Orica - Scott 3:24:45
2 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
3 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
4 Danny van Poppel Team Sky z.t.
5 Edward Theuns Trek - Segafredo z.t.
6 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
7 Sean De Bie Lotto - Soudal z.t.
8 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
9 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo z.t.
10 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin z.t.
11 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
12 Rohan Dennis BMC Racing Team z.t.
13 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
14 Enric Mas Quick-Step Floors z.t.
15 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
16 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
17 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
18 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
19 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
20 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
21 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo z.t.
22 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
23 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
24 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
25 Cameron Meyer Australië z.t.
26 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
27 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
28 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
29 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
30 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
31 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
32 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
33 Carlos Barbero Movistar Team z.t.
34 Sergio Henao Team Sky +4
35 Petr Vakoc Quick-Step Floors +4
36 Simon Gerrans Orica - Scott +4
37 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4
38 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +4
39 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4
40 Nathan Earle Australië +4
41 Jesús Herrada Movistar Team +4
42 Michael Storer Australië +4
43 Mark Renshaw Team Dimension Data +4
44 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +4
45 Lars Bak Lotto - Soudal +4
46 Chris Hamilton Team Sunweb +8
47 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +8
48 José Herrada Movistar Team +8
49 Koen de Kort Trek - Segafredo +8
50 Laurens De Vreese Astana Pro Team +8
51 Kenny Elissonde Team Sky +8
52 Francisco Ventoso BMC Racing Team +8
53 Lucas Hamilton Australië +8
54 Luke Rowe Team Sky +8
55 Sebastián Henao Team Sky +8
56 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +8
57 Michal Kolár BORA - hansgrohe +8
58 Odd Christian Eiking FDJ +8
59 Ondrej Cink Bahrain - Merida +12
60 Roger Kluge Orica - Scott +12
61 Artyom Zakharov Astana Pro Team +12
62 Jai Hindley Australië +12
63 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin +12
64 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +12
65 Anthony Roux FDJ +12
66 Geraint Thomas Team Sky +12
67 Manuele Mori UAE Team Emirates +12
68 Martin Velits Quick-Step Floors +12
69 Laurent Didier Trek - Segafredo +12
70 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +12
71 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +12
72 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +12
73 Marco Marcato UAE Team Emirates +12
74 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +12
75 Peter Stetina Trek - Segafredo +12
76 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +12
77 Miles Scotson BMC Racing Team +12
78 Dries Devenyns Quick-Step Floors +12
79 Sam Bennett BORA - hansgrohe +12
80 Louis Meintjes UAE Team Emirates +12
81 Julien Bérard AG2R La Mondiale +12
82 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +12
83 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +12
84 Víctor De la Parte Movistar Team +12
85 Ben O'Connor Team Dimension Data +12
86 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +12
87 Matthieu Ladagnous FDJ +12
88 Lennard Hofstede Team Sunweb +19
89 Marko Kump UAE Team Emirates +19
90 Adam Hansen Lotto - Soudal +19
91 Samuel Jenner Australië +19
92 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +23
93 Jack Bauer Quick-Step Floors +25
94 Luke Durbridge Orica - Scott +29
95 Ian Stannard Team Sky +33
96 Jaco Venter Team Dimension Data +36
97 Arnaud Courteille FDJ +38
98 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +58
99 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:00
100 Phil Bauhaus Team Sunweb +1:05
101 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +1:05
102 Mads Pedersen Trek - Segafredo +1:09
103 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:09
104 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +1:25
105 Feng Chun Kai Bahrain - Merida +1:25
106 Simon Geschke Team Sunweb +1:36
107 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +1:36
108 Jérémy Maison FDJ +1:36
109 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +1:36
110 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +1:36
111 Oscar Gatto Astana Pro Team +1:36
112 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +1:36
113 Sander Armée Lotto - Soudal +1:36
114 Amaël Moinard BMC Racing Team +1:36
115 Vegard Laengen UAE Team Emirates +1:49
116 Eros Capecchi Quick-Step Floors +1:55
117 Tyler Farrar Team Dimension Data +2:13
118 Lachlan Morton Team Dimension Data +2:13
119 Callum Scotson Australië +2:18
120 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +2:18
121 Michael Valgren Astana Pro Team +2:18
122 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +2:18
123 Daryl Impey Orica - Scott +2:18
124 Marc Soler Movistar Team +2:41
125 James Shaw Lotto - Soudal +2:54
126 Danilo Wyss BMC Racing Team +2:54
127 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +4:18
128 Damien Howson Orica - Scott +5:21
129 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +5:47
130 François Bidard AG2R La Mondiale +5:47
131 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +5:47
132 Gorka Izagirre Movistar Team +5:47