Uitslag Tour Down Under 2017: Stage 4 Norwood - Campbelltown

Evenement Tour Down Under 2017
Stage 4 Wegwedstrijd Norwood - Campbelltown
Datum vrijdag 20 januari 2017, 02:20
Afstand 149,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Caleb Ewan Orica - Scott 3:45:19
2 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
3 Danny van Poppel Team Sky z.t.
4 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
5 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
6 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin z.t.
7 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
8 Callum Scotson Australië z.t.
9 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
10 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
11 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
12 Sean De Bie Lotto - Soudal z.t.
13 Anthony Roux FDJ z.t.
14 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
15 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo z.t.
16 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
17 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
18 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
19 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
20 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
21 Rohan Dennis BMC Racing Team z.t.
22 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
23 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
24 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
25 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida z.t.
26 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
27 Nathan Earle Australië z.t.
28 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
29 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
30 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
31 Sergio Henao Team Sky z.t.
32 Enric Mas Quick-Step Floors z.t.
33 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
34 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
35 Edward Theuns Trek - Segafredo z.t.
36 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
37 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
38 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
39 Lucas Hamilton Australië z.t.
40 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo z.t.
41 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
42 Dries Devenyns Quick-Step Floors z.t.
43 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin z.t.
44 Laurens De Vreese Astana Pro Team z.t.
45 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
46 José Herrada Movistar Team z.t.
47 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
48 Carlos Barbero Movistar Team z.t.
49 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
50 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
51 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
52 Arnaud Courteille FDJ z.t.
53 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
54 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
55 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
56 Marco Marcato UAE Team Emirates z.t.
57 Samuel Jenner Australië z.t.
58 Feng Chun Kai Bahrain - Merida z.t.
59 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
60 Michael Storer Australië z.t.
61 Chris Hamilton Team Sunweb z.t.
62 Jai Hindley Australië z.t.
63 James Shaw Lotto - Soudal z.t.
64 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
65 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
66 Miles Scotson BMC Racing Team z.t.
67 Luke Rowe Team Sky z.t.
68 Sander Armée Lotto - Soudal z.t.
69 Jérémy Maison FDJ z.t.
70 Marko Kump UAE Team Emirates z.t.
71 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
72 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
73 Koen de Kort Trek - Segafredo z.t.
74 Ondrej Cink Bahrain - Merida z.t.
75 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
76 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
77 Eros Capecchi Quick-Step Floors z.t.
78 Julien Bérard AG2R La Mondiale z.t.
79 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
80 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin z.t.
81 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors z.t.
82 Laurent Didier Trek - Segafredo z.t.
83 Roger Kluge Orica - Scott z.t.
84 Paolo Tiralongo Astana Pro Team z.t.
85 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin z.t.
86 Ben O'Connor Team Dimension Data z.t.
87 Víctor De la Parte Movistar Team z.t.
88 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
89 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
90 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo z.t.
91 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
92 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
93 Cameron Meyer Australië z.t.
94 Vegard Laengen UAE Team Emirates z.t.
95 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
96 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
97 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale z.t.
98 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin z.t.
99 Lennard Hofstede Team Sunweb z.t.
100 Geraint Thomas Team Sky z.t.
101 Jack Bauer Quick-Step Floors z.t.
102 Martin Velits Quick-Step Floors +16
103 Sebastián Henao Team Sky +16
104 Michal Kolár BORA - hansgrohe +18
105 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +18
106 Artyom Zakharov Astana Pro Team +21
107 Mark Renshaw Team Dimension Data +21
108 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +23
109 Sam Bennett BORA - hansgrohe +26
110 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +36
111 Marc Soler Movistar Team +36
112 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +36
113 Simon Geschke Team Sunweb +39
114 Phil Bauhaus Team Sunweb +41
115 Lachlan Morton Team Dimension Data +43
116 Tyler Farrar Team Dimension Data +56
117 Danilo Wyss BMC Racing Team +56
118 Amaël Moinard BMC Racing Team +56
119 Ian Stannard Team Sky +1:04
120 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +1:08
121 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +1:08
122 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +1:16
123 Mads Pedersen Trek - Segafredo +1:23
124 Luke Durbridge Orica - Scott +1:36
125 Jaco Venter Team Dimension Data +2:17
126 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +2:17
127 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:03
128 Oscar Gatto Astana Pro Team +5:14
129 Francisco Ventoso BMC Racing Team +5:19
130 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +6:39
131 Damien Howson Orica - Scott +6:39
132 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:42