Uitslag Ronde van Abu Dhabi 2017: Stage 1 Madinat Zayed - Madinat Zayed

Evenement Ronde van Abu Dhabi 2017
Stage 1 Wegwedstrijd Madinat Zayed - Madinat Zayed
Datum donderdag 23 februari 2017, 09:50
Afstand 189 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Mark Cavendish Team Dimension Data 4:37:06
2 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
3 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
4 Simone Consonni UAE Team Emirates z.t.
5 Elia Viviani Team Sky z.t.
6 Roger Kluge Orica - Scott z.t.
7 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo z.t.
8 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe z.t.
9 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF z.t.
10 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini z.t.
11 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
12 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini z.t.
13 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
14 Mark Renshaw Team Dimension Data z.t.
15 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin z.t.
16 Marco Canola Nippo - Vini Fantini z.t.
17 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
18 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
19 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
20 Riccardo Minali Astana Pro Team z.t.
21 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk z.t.
22 Davide Martinelli Quick-Step Floors z.t.
23 Sean De Bie Lotto - Soudal z.t.
24 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
25 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
26 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
27 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
28 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
29 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
30 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
31 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
32 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
33 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo z.t.
34 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin z.t.
35 Roman Kreuziger Orica - Scott z.t.
36 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
37 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
38 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
39 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
40 Quentin Valognes Team Novo Nordisk z.t.
41 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
42 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
43 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
44 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe z.t.
45 Louis Vervaeke Lotto - Soudal z.t.
46 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
47 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo z.t.
48 Charles Planet Team Novo Nordisk z.t.
49 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors z.t.
50 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
51 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
52 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
53 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
54 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
55 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
56 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
57 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
58 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
59 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida z.t.
60 Luca Wackermann Bardiani - CSF z.t.
61 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo z.t.
62 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
63 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
64 Joonas Henttala Team Novo Nordisk z.t.
65 Fabio Calabria Team Novo Nordisk z.t.
66 Paolo Tiralongo Astana Pro Team z.t.
67 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo z.t.
68 Mirco Maestri Bardiani - CSF z.t.
69 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini z.t.
70 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
71 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo z.t.
72 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo z.t.
73 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
74 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
75 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
76 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
77 Chris Hamilton Team Sunweb z.t.
78 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
79 Loïc Vliegen BMC Racing Team z.t.
80 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
81 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
82 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
83 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
84 Andrea Peron Team Novo Nordisk z.t.
85 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
86 Kiel Reijnen Trek - Segafredo z.t.
87 Michael Gogl Trek - Segafredo z.t.
88 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
89 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
90 Carlos Verona Orica - Scott z.t.
91 Sindre Lunke Team Sunweb z.t.
92 Edoardo Zardini Bardiani - CSF z.t.
93 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
94 Manuel Senni BMC Racing Team z.t.
95 Dylan Teuns BMC Racing Team z.t.
96 Jorge Arcas Movistar Team z.t.
97 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
98 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
99 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
100 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
101 Pello Bilbao Astana Pro Team z.t.
102 Albert Timmer Team Sunweb z.t.
103 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
104 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
105 Manuel Quinziato BMC Racing Team z.t.
106 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini z.t.
107 Jack Haig Orica - Scott z.t.
108 Robert Power Orica - Scott z.t.
109 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo z.t.
110 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini z.t.
111 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
112 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini z.t.
113 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
114 Valerio Agnoli Bahrain - Merida z.t.
115 David Lozano Team Novo Nordisk z.t.
116 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
117 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin z.t.
118 Alessandro De Marchi BMC Racing Team z.t.
119 Pieter Serry Quick-Step Floors z.t.
120 Laurent Didier Trek - Segafredo z.t.
121 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
122 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin z.t.
123 Artur Ershov Gazprom - RusVelo z.t.
124 Stefano Pirazzi Bardiani - CSF z.t.
125 Jon Dibben Team Sky z.t.
126 Nicola Boem Bardiani - CSF z.t.
127 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
128 Lennard Hofstede Team Sunweb z.t.
129 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +1:07
130 Artyom Zakharov Astana Pro Team +1:07
131 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
132 Jack Bauer Quick-Step Floors z.t.
133 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
134 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +1:24
135 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
136 Erik Baška BORA - hansgrohe +1:26
137 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
138 Bernhard Eisel Team Dimension Data +1:47
139 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +1:47
140 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +1:47
141 Johann Van Zyl Team Dimension Data +1:52
142 Sander Armée Lotto - Soudal +1:52
143 Igor Antón Team Dimension Data +1:52
144 Stephen Clancy Team Novo Nordisk +1:52
145 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +1:52
146 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +1:52
147 Alexander Edmondson Orica - Scott z.t.
148 Simone Andreetta Bardiani - CSF +2:17
149 Julien Bernard Trek - Segafredo +2:33
150 Sondre Enger AG2R La Mondiale +2:41
151 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +2:49
152 Tao Geoghegan Hart Team Sky +2:55
153 Kirill Sveshnikov Gazprom - RusVelo +2:55
154 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
155 Owain Doull Team Sky z.t.
156 Alex Dowsett Movistar Team z.t.
157 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
158 Caleb Ewan Orica - Scott z.t.