Uitslag Ronde van Abu Dhabi 2017: Stage 2 Abu Dhabi - Abu Dhabi

Evenement Ronde van Abu Dhabi 2017
Stage 2 Wegwedstrijd Abu Dhabi - Abu Dhabi
Datum vrijdag 24 februari 2017, 10:30
Afstand 153 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Marcel Kittel Quick-Step Floors 3:28:11
2 Caleb Ewan Orica - Scott z.t.
3 Mark Cavendish Team Dimension Data z.t.
4 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe z.t.
5 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
6 Elia Viviani Team Sky z.t.
7 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
8 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini z.t.
9 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
10 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo z.t.
11 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
12 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF z.t.
13 Riccardo Minali Astana Pro Team z.t.
14 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin z.t.
15 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk z.t.
16 Mirco Maestri Bardiani - CSF z.t.
17 Roger Kluge Orica - Scott z.t.
18 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
19 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
20 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini z.t.
21 Quentin Valognes Team Novo Nordisk z.t.
22 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
23 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini z.t.
24 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
25 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
26 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
27 Andrea Peron Team Novo Nordisk z.t.
28 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
29 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
30 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
31 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
32 Lennard Hofstede Team Sunweb z.t.
33 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
34 Sean De Bie Lotto - Soudal z.t.
35 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
36 Luca Wackermann Bardiani - CSF z.t.
37 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo z.t.
38 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida z.t.
39 Alex Dowsett Movistar Team z.t.
40 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
41 Louis Vervaeke Lotto - Soudal z.t.
42 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
43 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
44 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe z.t.
45 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
46 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
47 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
48 Juraj Sagan BORA - hansgrohe z.t.
49 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
50 Artyom Zakharov Astana Pro Team z.t.
51 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
52 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors z.t.
53 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
54 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
55 Robert Power Orica - Scott z.t.
56 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
57 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
58 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
59 Jack Bauer Quick-Step Floors z.t.
60 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
61 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
62 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
63 Charles Planet Team Novo Nordisk z.t.
64 Kiel Reijnen Trek - Segafredo z.t.
65 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
66 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
67 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo z.t.
68 Joonas Henttala Team Novo Nordisk z.t.
69 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
70 Paolo Tiralongo Astana Pro Team z.t.
71 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo z.t.
72 Sondre Enger AG2R La Mondiale z.t.
73 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini z.t.
74 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
75 Manuel Quinziato BMC Racing Team z.t.
76 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin z.t.
77 Carlos Verona Orica - Scott z.t.
78 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
79 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
80 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
81 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
82 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
83 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
84 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
85 Roman Kreuziger Orica - Scott z.t.
86 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo z.t.
87 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
88 Pieter Serry Quick-Step Floors z.t.
89 Stefano Pirazzi Bardiani - CSF z.t.
90 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
91 Loïc Vliegen BMC Racing Team z.t.
92 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo z.t.
93 Manuel Senni BMC Racing Team z.t.
94 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo z.t.
95 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
96 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini z.t.
97 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
98 Marco Canola Nippo - Vini Fantini z.t.
99 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
100 David Lozano Team Novo Nordisk z.t.
101 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
102 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
103 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
104 Dylan Teuns BMC Racing Team z.t.
105 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
106 Albert Timmer Team Sunweb z.t.
107 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
108 Michael Gogl Trek - Segafredo z.t.
109 Simone Andreetta Bardiani - CSF z.t.
110 Jorge Arcas Movistar Team z.t.
111 Jack Haig Orica - Scott z.t.
112 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
113 Chris Hamilton Team Sunweb z.t.
114 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
115 Sindre Lunke Team Sunweb z.t.
116 Pello Bilbao Astana Pro Team z.t.
117 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF z.t.
118 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
119 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
120 Laurent Didier Trek - Segafredo z.t.
121 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin z.t.
122 Stephen Clancy Team Novo Nordisk z.t.
123 Fabio Calabria Team Novo Nordisk z.t.
124 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
125 Julien Bernard Trek - Segafredo z.t.
126 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
127 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
128 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
129 Alessandro De Marchi BMC Racing Team z.t.
130 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
131 Edoardo Zardini Bardiani - CSF z.t.
132 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini z.t.
133 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo z.t.
134 Sander Armée Lotto - Soudal z.t.
135 Artur Ershov Gazprom - RusVelo z.t.
136 Valerio Agnoli Bahrain - Merida z.t.
137 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin z.t.
138 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini z.t.
139 Luka Mezgec Orica - Scott +20
140 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +20
141 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +22
142 Owain Doull Team Sky +22
143 Mark Renshaw Team Dimension Data +26
144 Simone Consonni UAE Team Emirates +26
145 Davide Martinelli Quick-Step Floors +37
146 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +41
147 Alexander Edmondson Orica - Scott +41
148 Erik Baška BORA - hansgrohe +55
149 Jon Dibben Team Sky +57
150 Manuele Boaro Bahrain - Merida +1:03
151 Johann Van Zyl Team Dimension Data +1:15
152 Tao Geoghegan Hart Team Sky +1:15
153 Nicola Boem Bardiani - CSF +1:17
154 Igor Antón Team Dimension Data +1:25
155 Bernhard Eisel Team Dimension Data +2:22
156 Kirill Sveshnikov Gazprom - RusVelo +2:51
Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data