Uitslag Ronde van Abu Dhabi 2017: Stage 3 Al Ain - Jebel Hafeet

Evenement Ronde van Abu Dhabi 2017
Stage 3 Wegwedstrijd Al Ain - Jebel Hafeet
Datum zaterdag 25 februari 2017, 09:35
Afstand 186 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Rui Costa UAE Team Emirates 4:34:08
2 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
3 Tom Dumoulin Team Sunweb +10
4 Bauke Mollema Trek - Segafredo +28
5 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +46
6 Fabio Aru Astana Pro Team +46
7 Rafal Majka BORA - hansgrohe +46
8 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +46
9 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +46
10 Nairo Quintana Movistar Team +58
11 Diego Ulissi UAE Team Emirates +58
12 Romain Bardet AG2R La Mondiale +58
13 Alberto Contador Trek - Segafredo +1:01
14 Jack Haig Orica - Scott +1:05
15 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +1:05
16 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +1:05
17 Roman Kreuziger Orica - Scott +1:05
18 Rafael Valls Lotto - Soudal +1:05
19 Carlos Verona Orica - Scott +1:05
20 Jesús Herrada Movistar Team +1:05
21 Mathias Frank AG2R La Mondiale +1:05
22 Louis Meintjes UAE Team Emirates +1:05
23 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +1:05
24 Tanel Kangert Astana Pro Team +1:05
25 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +1:05
26 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +1:22
27 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +1:22
28 Tao Geoghegan Hart Team Sky +1:23
29 Kenny Elissonde Team Sky +1:23
30 Chris Hamilton Team Sunweb +1:25
31 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +1:27
32 Pieter Serry Quick-Step Floors +1:57
33 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini +1:57
34 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +1:57
35 Nicolas Roche BMC Racing Team +1:57
36 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +1:57
37 Manuel Senni BMC Racing Team +1:57
38 Peter Stetina Trek - Segafredo +1:57
39 Laurens ten Dam Team Sunweb +1:57
40 Axel Domont AG2R La Mondiale +1:57
41 Peter Kennaugh Team Sky +1:57
42 Rubén Fernández Movistar Team +1:57
43 Stefano Pirazzi Bardiani - CSF +1:57
44 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +1:57
45 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +2:26
46 Merhawi Kudus Team Dimension Data +2:28
47 Samuel Sánchez BMC Racing Team +2:30
48 Dylan Teuns BMC Racing Team +2:30
49 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +2:42
50 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +2:42
51 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +2:42
52 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +2:42
53 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +2:56
54 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +3:26
55 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +3:26
56 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +3:26
57 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +3:26
58 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +3:45
59 Maxime Monfort Lotto - Soudal +3:45
60 Tejay van Garderen BMC Racing Team +3:47
61 Dario Cataldo Astana Pro Team +4:00
62 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +4:02
63 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +4:02
64 Ben Swift UAE Team Emirates +4:02
65 Sindre Lunke Team Sunweb +4:13
66 Adam Hansen Lotto - Soudal +4:13
67 Lennard Kämna Team Sunweb +4:30
68 Lars Bak Lotto - Soudal +4:30
69 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +4:45
70 Sander Armée Lotto - Soudal +4:53
71 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +5:40
72 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +5:40
73 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +5:40
74 David Lozano Team Novo Nordisk +5:55
75 André Greipel Lotto - Soudal +6:02
76 Loïc Vliegen BMC Racing Team +6:02
77 Michael Gogl Trek - Segafredo +6:02
78 Pello Bilbao Astana Pro Team +6:02
79 Petr Vakoc Quick-Step Floors +6:02
80 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +6:11
81 Artyom Zakharov Astana Pro Team +6:38
82 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +6:38
83 Robert Power Orica - Scott +6:40
84 Nicola Boem Bardiani - CSF +7:03
85 Charles Planet Team Novo Nordisk +7:25
86 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +7:25
87 Artur Ershov Gazprom - RusVelo +7:25
88 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +7:25
89 Laurent Didier Trek - Segafredo +7:25
90 Sean De Bie Lotto - Soudal +7:45
91 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +8:28
92 Jasha Sütterlin Movistar Team +11:42
93 Manuel Quinziato BMC Racing Team +11:42
94 Albert Timmer Team Sunweb +11:42
95 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +11:42
96 Fabio Calabria Team Novo Nordisk +11:42
97 Marcel Kittel Quick-Step Floors +11:42
98 Phil Bauhaus Team Sunweb +11:42
99 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +11:42
100 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +11:42
101 Julien Bernard Trek - Segafredo +11:42
102 Mirco Maestri Bardiani - CSF +11:42
103 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +11:42
104 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +11:42
105 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +11:42
106 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +11:42
107 Manuele Mori UAE Team Emirates +11:42
108 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +11:42
109 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +11:42
110 Andrea Peron Team Novo Nordisk +11:42
111 Luca Wackermann Bardiani - CSF +11:42
112 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +11:42
113 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +11:42
114 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +11:42
115 Jorge Arcas Movistar Team +11:42
116 Imanol Erviti Movistar Team +11:42
117 Daniele Bennati Movistar Team +11:42
118 Lennard Hofstede Team Sunweb +11:42
119 Owain Doull Team Sky +11:42
120 Alex Dowsett Movistar Team +11:42
121 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +11:42
122 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo +11:42
123 Igor Antón Team Dimension Data +11:42
124 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +11:42
125 Riccardo Minali Astana Pro Team +11:42
126 Simone Consonni UAE Team Emirates +11:42
127 Jack Bauer Quick-Step Floors +11:42
128 Luka Mezgec Orica - Scott +11:42
129 Roger Kluge Orica - Scott +11:42
130 Mark Cavendish Team Dimension Data +11:42
131 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF +11:42
132 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +11:42
133 Caleb Ewan Orica - Scott +11:42
134 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +11:42
135 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +11:42
136 Kirill Sveshnikov Gazprom - RusVelo +11:42
137 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida +12:31
138 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +12:40
139 Quentin Valognes Team Novo Nordisk +12:40
140 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +12:40
141 Mark Renshaw Team Dimension Data +12:40
142 Davide Martinelli Quick-Step Floors +13:16
143 Andrea Guardini UAE Team Emirates +14:48
144 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +17:47
145 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +19:17
146 Erik Baška BORA - hansgrohe +19:17
147 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini +19:17
148 Stephen Clancy Team Novo Nordisk +19:17
149 Alexander Edmondson Orica - Scott +19:17
150 Manuele Boaro Bahrain - Merida +20:10
151 Bernhard Eisel Team Dimension Data +20:30
152 Johann Van Zyl Team Dimension Data +20:30
153 Elia Viviani Team Sky +20:30
154 Jon Dibben Team Sky +20:30
155 Simone Andreetta Bardiani - CSF +20:30
Sondre Enger AG2R La Mondiale Niet gefinished