Uitslag Ronde van Abu Dhabi 2017: Stage 4 Abu Dhabi - Yas Marina Circuit

Evenement Ronde van Abu Dhabi 2017
Stage 4 Wegwedstrijd Abu Dhabi - Yas Marina Circuit
Datum zondag 26 februari 2017, 15:25
Afstand 143 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Caleb Ewan Orica - Scott 3:03:06
2 Mark Cavendish Team Dimension Data z.t.
3 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
4 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
5 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe z.t.
6 Roger Kluge Orica - Scott z.t.
7 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
8 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo z.t.
9 Kiel Reijnen Trek - Segafredo z.t.
10 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin z.t.
11 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini z.t.
12 Simone Consonni UAE Team Emirates z.t.
13 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
14 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
15 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
16 Jack Bauer Quick-Step Floors z.t.
17 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
18 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
19 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
20 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
21 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
22 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
23 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
24 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
25 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
26 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
27 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
28 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
29 Mirco Maestri Bardiani - CSF z.t.
30 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
31 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin z.t.
32 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo z.t.
33 Michael Gogl Trek - Segafredo z.t.
34 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
35 Juraj Sagan BORA - hansgrohe z.t.
36 Riccardo Minali Astana Pro Team z.t.
37 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
38 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
39 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
40 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
41 Pello Bilbao Astana Pro Team z.t.
42 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo z.t.
43 Jon Dibben Team Sky z.t.
44 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
45 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
46 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
47 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
48 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
49 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe z.t.
50 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors z.t.
51 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo z.t.
52 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida z.t.
53 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
54 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
55 Louis Vervaeke Lotto - Soudal z.t.
56 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
57 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
58 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
59 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
60 Marco Canola Nippo - Vini Fantini z.t.
61 Mark Renshaw Team Dimension Data z.t.
62 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
63 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
64 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
65 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
66 Elia Viviani Team Sky z.t.
67 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
68 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
69 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
70 Sindre Lunke Team Sunweb z.t.
71 Jorge Arcas Movistar Team z.t.
72 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
73 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
74 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
75 Chris Hamilton Team Sunweb z.t.
76 Artyom Zakharov Astana Pro Team z.t.
77 Lennard Hofstede Team Sunweb z.t.
78 Andrea Peron Team Novo Nordisk z.t.
79 Joonas Henttala Team Novo Nordisk z.t.
80 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo z.t.
81 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
82 Charles Planet Team Novo Nordisk z.t.
83 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
84 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini z.t.
85 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
86 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
87 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
88 Jack Haig Orica - Scott z.t.
89 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo z.t.
90 David Lozano Team Novo Nordisk z.t.
91 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini z.t.
92 Pieter Serry Quick-Step Floors z.t.
93 Carlos Verona Orica - Scott z.t.
94 Julien Bernard Trek - Segafredo z.t.
95 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
96 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
97 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
98 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
99 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
100 Dylan Teuns BMC Racing Team z.t.
101 Manuel Quinziato BMC Racing Team z.t.
102 Roman Kreuziger Orica - Scott z.t.
103 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
104 Manuel Senni BMC Racing Team z.t.
105 Alessandro De Marchi BMC Racing Team z.t.
106 Artur Ershov Gazprom - RusVelo z.t.
107 Paolo Tiralongo Astana Pro Team z.t.
108 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin z.t.
109 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
110 Laurent Didier Trek - Segafredo z.t.
111 Erik Baška BORA - hansgrohe z.t.
112 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
113 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
114 Owain Doull Team Sky z.t.
115 Tao Geoghegan Hart Team Sky z.t.
116 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo z.t.
117 Alex Dowsett Movistar Team z.t.
118 Bernhard Eisel Team Dimension Data z.t.
119 Davide Martinelli Quick-Step Floors z.t.
120 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
121 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini z.t.
122 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo z.t.
123 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin z.t.
124 Sean De Bie Lotto - Soudal z.t.
125 Johann Van Zyl Team Dimension Data z.t.
126 Valerio Agnoli Bahrain - Merida z.t.
127 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo z.t.
128 Robert Power Orica - Scott z.t.
129 Alexander Edmondson Orica - Scott z.t.
130 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
131 Albert Timmer Team Sunweb z.t.
132 Loïc Vliegen BMC Racing Team z.t.
133 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
134 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
135 Sander Armée Lotto - Soudal +5:31
136 Fabio Calabria Team Novo Nordisk +5:31
137 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +5:31
138 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +5:31
139 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +10:08
140 Nicola Boem Bardiani - CSF +13:45
141 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF +13:45
Stefano Pirazzi Bardiani - CSF Niet gefinished