Uitslag Parijs - Nice 2017: Stage 2 Rochefort-en-Yvelines - Amilly

Evenement Parijs - Nice 2017
Stage 2 Wegwedstrijd Rochefort-en-Yvelines - Amilly
Datum maandag 6 maart 2017, 12:02
Afstand 195 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida 4:20:59
2 John Degenkolb Trek - Segafredo z.t.
3 Arnaud Démare FDJ z.t.
4 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo z.t.
5 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
6 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
7 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
8 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
9 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
10 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
11 Sam Bennett BORA - hansgrohe z.t.
12 Michael Matthews Team Sunweb z.t.
13 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro z.t.
14 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
15 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
16 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits z.t.
17 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
18 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
19 Sam Oomen Team Sunweb z.t.
20 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
21 Luka Pibernik Bahrain - Merida z.t.
22 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro z.t.
23 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
24 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
25 Jelle Wallays Lotto - Soudal z.t.
26 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
27 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
28 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
29 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
30 Sergio Henao Team Sky z.t.
31 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
32 Rudy Molard FDJ z.t.
33 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
34 Moreno Hofland Lotto - Soudal z.t.
35 Ion Izagirre Bahrain - Merida z.t.
36 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
37 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
38 Michael Gogl Trek - Segafredo z.t.
39 Magnus Cort Orica - Scott z.t.
40 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
41 Simon Yates Orica - Scott z.t.
42 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
43 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin z.t.
44 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
45 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
46 Edward Theuns Trek - Segafredo +9
47 Christian Knees Team Sky +9
48 Ignatas Konovalovas FDJ +9
49 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +9
50 Yves Lampaert Quick-Step Floors +9
51 Simon Gerrans Orica - Scott +9
52 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +9
53 Mathew Hayman Orica - Scott +9
54 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +9
55 Michal Kolár BORA - hansgrohe +13
56 Michael Albasini Orica - Scott +13
57 Michal Golas Team Sky +13
58 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +13
59 Mathias Frank AG2R La Mondiale +13
60 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +13
61 Davide Cimolai FDJ +13
62 José Herrada Movistar Team +13
63 Marc Sarreau FDJ +13
64 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +13
65 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +13
66 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +13
67 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +13
68 Luke Rowe Team Sky +13
69 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +13
70 Tom Stamsnijder Team Sunweb +13
71 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +28
72 Mitch Docker Orica - Scott +7:17
73 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +14:16
74 Michael Valgren Astana Pro Team +14:16
75 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +14:16
76 Antoine Duchesne Direct Energie +14:16
77 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM +14:16
78 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +14:16
79 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +14:16
80 Adam Hansen Lotto - Soudal +14:16
81 Benjamin King Team Dimension Data +14:16
82 Sylvain Chavanel Direct Energie +14:16
83 Laurens De Vreese Astana Pro Team +14:16
84 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +14:16
85 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +14:16
86 Lars Bak Lotto - Soudal +14:16
87 Simon Geschke Team Sunweb +14:16
88 Francisco Ventoso BMC Racing Team +14:16
89 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:16
90 Julien Morice Direct Energie +14:16
91 Adrien Petit Direct Energie +14:16
92 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:16
93 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +14:16
94 Tanel Kangert Astana Pro Team +14:16
95 Serge Pauwels Team Dimension Data +14:16
96 Jack Bauer Quick-Step Floors +14:16
97 Grégory Rast Trek - Segafredo +14:16
98 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro +14:16
99 Olivier Le Gac FDJ +14:16
100 Mickaël Delage FDJ +14:16
101 David De La Cruz Quick-Step Floors +14:16
102 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +14:16
103 Richie Porte BMC Racing Team +14:16
104 Axel Domont AG2R La Mondiale +14:16
105 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +14:16
106 Simone Petilli UAE Team Emirates +14:16
107 Grega Bole Bahrain - Merida +14:16
108 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +14:16
109 Borut Božic Bahrain - Merida +14:16
110 Manuele Mori UAE Team Emirates +14:16
111 Stijn Vandenbergh AG2R La Mondiale +14:16
112 Jacopo Guarnieri FDJ +14:16
113 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM +14:16
114 Mikel Nieve Team Sky +14:16
115 David López Team Sky +14:16
116 Danilo Wyss BMC Racing Team +14:16
117 Imanol Erviti Movistar Team +14:16
118 Jan Bárta BORA - hansgrohe +14:16
119 Marc Soler Movistar Team +14:16
120 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM +14:16
121 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +14:16
122 Rory Sutherland Movistar Team +14:16
123 Philip Deignan Team Sky +14:16
124 Tyler Farrar Team Dimension Data +14:16
125 Dylan Teuns BMC Racing Team +14:16
126 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +14:16
127 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +14:16
128 Erik Baška BORA - hansgrohe +14:16
129 Amaël Moinard BMC Racing Team +14:16
130 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +14:16
131 Riccardo Minali Astana Pro Team +14:16
132 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +14:16
133 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +14:16
134 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +14:16
135 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +14:16
136 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +14:16
137 Nicolas Roche BMC Racing Team +14:16
138 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +14:16
139 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +21:07
140 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +21:07
141 Jan Polanc UAE Team Emirates +21:07
142 Nikias Arndt Team Sunweb +21:07
143 Winner Anacona Movistar Team +21:07
144 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +21:07
145 José Mendes BORA - hansgrohe +21:07
146 Pierre Latour AG2R La Mondiale +21:07
147 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +21:07
148 Víctor De la Parte Movistar Team +21:07
149 Omar Fraile Team Dimension Data +21:07
150 Sebastián Henao Team Sky +21:07
151 Diego Ulissi UAE Team Emirates +21:07
152 Federico Zurlo UAE Team Emirates +21:07
153 Jesús Herrada Movistar Team +21:07
154 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +21:07
155 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +21:07
156 Andrea Guardini UAE Team Emirates +21:07
157 Angelo Tulik Direct Energie +21:07
158 Lilian Calmejane Direct Energie +21:07
159 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM +21:07
160 Youcef Reguigui Team Dimension Data +21:07
161 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +21:07
162 Zico Waeytens Team Sunweb +21:07
163 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +21:07
164 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +21:07
165 Natnael Berhane Team Dimension Data +21:07
166 Bryan Coquard Direct Energie +21:07
167 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +21:07
Jesús Hernández Trek - Segafredo Niet gefinished