Uitslag Parijs - Nice 2017: Stage 3 Chablis - Chalon-sur-Saône

Evenement Parijs - Nice 2017
Stage 3 Wegwedstrijd Chablis - Chalon-sur-Saône
Datum dinsdag 7 maart 2017, 12:06
Afstand 190 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Sam Bennett BORA - hansgrohe 4:31:14
2 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
3 John Degenkolb Trek - Segafredo z.t.
4 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
5 Michael Matthews Team Sunweb z.t.
6 Arnaud Démare FDJ z.t.
7 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
8 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
9 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
10 Magnus Cort Orica - Scott z.t.
11 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro z.t.
12 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
13 Bryan Coquard Direct Energie z.t.
14 Marc Sarreau FDJ z.t.
15 Riccardo Minali Astana Pro Team z.t.
16 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
17 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
18 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits z.t.
19 Sergio Henao Team Sky z.t.
20 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
21 Youcef Reguigui Team Dimension Data z.t.
22 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
23 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
24 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
25 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
26 Christian Knees Team Sky z.t.
27 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
28 Edward Theuns Trek - Segafredo z.t.
29 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
30 Mathew Hayman Orica - Scott z.t.
31 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
32 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
33 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
34 Rudy Molard FDJ z.t.
35 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro z.t.
36 Mickaël Delage FDJ z.t.
37 Antoine Duchesne Direct Energie z.t.
38 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits z.t.
39 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin z.t.
40 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
41 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
42 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
43 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo z.t.
44 Moreno Hofland Lotto - Soudal z.t.
45 Simon Yates Orica - Scott z.t.
46 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits z.t.
47 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
48 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
49 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
50 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
51 Ion Izagirre Bahrain - Merida z.t.
52 Ignatas Konovalovas FDJ z.t.
53 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
54 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
55 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
56 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
57 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo z.t.
58 Jacopo Guarnieri FDJ z.t.
59 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
60 Michal Golas Team Sky z.t.
61 Sam Oomen Team Sunweb z.t.
62 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
63 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
64 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
65 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
66 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro z.t.
67 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro z.t.
68 Francisco Ventoso BMC Racing Team z.t.
69 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
70 Luka Pibernik Bahrain - Merida z.t.
71 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
72 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
73 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale z.t.
74 Danilo Wyss BMC Racing Team z.t.
75 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro z.t.
76 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
77 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
78 Simone Petilli UAE Team Emirates z.t.
79 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott z.t.
80 Federico Zurlo UAE Team Emirates z.t.
81 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
82 Adrien Petit Direct Energie z.t.
83 Stijn Vandenbergh AG2R La Mondiale z.t.
84 Michal Kolár BORA - hansgrohe z.t.
85 Jelle Wallays Lotto - Soudal z.t.
86 Lilian Calmejane Direct Energie z.t.
87 Jan Bárta BORA - hansgrohe z.t.
88 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
89 Angelo Tulik Direct Energie z.t.
90 Marc Soler Movistar Team z.t.
91 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
92 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro z.t.
93 Alessandro De Marchi BMC Racing Team z.t.
94 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal z.t.
95 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro z.t.
96 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits z.t.
97 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo z.t.
98 Sebastián Henao Team Sky z.t.
99 Víctor De la Parte Movistar Team z.t.
100 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
101 Juraj Sagan BORA - hansgrohe z.t.
102 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
103 Winner Anacona Movistar Team z.t.
104 Mikel Nieve Team Sky z.t.
105 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
106 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
107 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
108 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
109 Jack Bauer Quick-Step Floors +18
110 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +18
111 Zico Waeytens Team Sunweb +23
112 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM +26
113 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM +26
114 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +26
115 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +26
116 Amaël Moinard BMC Racing Team +26
117 Dylan Teuns BMC Racing Team +26
118 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +26
119 Borut Božic Bahrain - Merida +26
120 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +28
121 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28
122 Serge Pauwels Team Dimension Data +28
123 Luke Rowe Team Sky +32
124 Tom Stamsnijder Team Sunweb +34
125 Simon Geschke Team Sunweb +34
126 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +34
127 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +34
128 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +36
129 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +36
130 Laurens De Vreese Astana Pro Team +38
131 Julien Morice Direct Energie +39
132 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +40
133 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +40
134 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +40
135 Grégory Rast Trek - Segafredo +40
136 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +43
137 Mitch Docker Orica - Scott +59
138 Davide Cimolai FDJ +1:01
139 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +1:03
140 Omar Fraile Team Dimension Data +1:08
141 Jesús Herrada Movistar Team +1:12
142 José Herrada Movistar Team +1:12
143 José Mendes BORA - hansgrohe +1:12
144 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM +1:12
145 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:16
146 Natnael Berhane Team Dimension Data +1:16
147 Olivier Le Gac FDJ +1:16
148 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:16
149 Michael Gogl Trek - Segafredo +1:16
150 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +1:16
151 Nikias Arndt Team Sunweb +1:16
152 Michael Albasini Orica - Scott +1:22
153 Philip Deignan Team Sky +1:25
154 David López Team Sky +1:25
155 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +1:25
156 Lars Bak Lotto - Soudal +1:25
157 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +1:25
158 Rory Sutherland Movistar Team +1:29
159 David De La Cruz Quick-Step Floors +1:49
160 Benjamin King Team Dimension Data +1:49
161 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +2:02
162 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +3:41
163 Andrea Guardini UAE Team Emirates +5:37
164 Erik Baška BORA - hansgrohe +5:37
165 Tyler Farrar Team Dimension Data +5:37
166 Grega Bole Bahrain - Merida +5:37
Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data Niet gefinished