Uitslag Parijs - Nice 2017: Stage 4 Beaujeu - Mont Brouilly

Evenement Parijs - Nice 2017
Stage 4 Individuele tijdrit Beaujeu - Mont Brouilly
Datum woensdag 8 maart 2017, 13:26
Afstand 14,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors 21:39
2 Alberto Contador Trek - Segafredo +19
3 Tony Gallopin Lotto - Soudal +20
4 Gorka Izagirre Movistar Team +20
5 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +33
6 David De La Cruz Quick-Step Floors +45
7 Michael Matthews Team Sunweb +47
8 Sergio Henao Team Sky +48
9 Ion Izagirre Bahrain - Merida +49
10 Richie Porte BMC Racing Team +50
11 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +54
12 Sam Oomen Team Sunweb +59
13 Daniel Martin Quick-Step Floors +1:03
14 Simon Yates Orica - Scott +1:04
15 Yves Lampaert Quick-Step Floors +1:04
16 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:06
17 Nikias Arndt Team Sunweb +1:11
18 Lilian Calmejane Direct Energie +1:12
19 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +1:13
20 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +1:13
21 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +1:14
22 Rudy Molard FDJ +1:15
23 Diego Ulissi UAE Team Emirates +1:16
24 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +1:16
25 Tanel Kangert Astana Pro Team +1:17
26 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +1:17
27 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +1:17
28 Jan Bárta BORA - hansgrohe +1:17
29 Víctor De la Parte Movistar Team +1:18
30 Imanol Erviti Movistar Team +1:21
31 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +1:22
32 Sylvain Chavanel Direct Energie +1:25
33 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +1:25
34 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM +1:26
35 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +1:26
36 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +1:28
37 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro +1:32
38 Mathias Frank AG2R La Mondiale +1:34
39 José Herrada Movistar Team +1:34
40 Marc Soler Movistar Team +1:35
41 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +1:37
42 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +1:38
43 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +1:39
44 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:39
45 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +1:39
46 Winner Anacona Movistar Team +1:40
47 Arnaud Démare FDJ +1:41
48 Omar Fraile Team Dimension Data +1:42
49 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro +1:43
50 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:45
51 Warren Barguil Team Sunweb +1:47
52 Dylan Teuns BMC Racing Team +1:51
53 Simon Geschke Team Sunweb +1:52
54 Jan Polanc UAE Team Emirates +1:53
55 Nicolas Roche BMC Racing Team +1:53
56 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +1:55
57 Rory Sutherland Movistar Team +1:56
58 José Mendes BORA - hansgrohe +1:57
59 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +1:58
60 Serge Pauwels Team Dimension Data +1:58
61 Pierre Latour AG2R La Mondiale +1:59
62 Michael Albasini Orica - Scott +2:01
63 John Degenkolb Trek - Segafredo +2:02
64 Stijn Vandenbergh AG2R La Mondiale +2:03
65 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:09
66 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +2:09
67 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM +2:10
68 Mikel Nieve Team Sky +2:12
69 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM +2:13
70 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +2:17
71 Simone Petilli UAE Team Emirates +2:18
72 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM +2:18
73 Benjamin King Team Dimension Data +2:18
74 Magnus Cort Orica - Scott +2:19
75 Christian Knees Team Sky +2:19
76 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +2:19
77 Danilo Wyss BMC Racing Team +2:24
78 Jens Keukeleire Orica - Scott +2:25
79 Jesús Herrada Movistar Team +2:25
80 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro +2:26
81 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +2:26
82 Natnael Berhane Team Dimension Data +2:28
83 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +2:31
84 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +2:34
85 Ben Swift UAE Team Emirates +2:35
86 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +2:37
87 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +2:40
88 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +2:41
89 André Greipel Lotto - Soudal +2:41
90 Sebastián Henao Team Sky +2:43
91 Laurens De Vreese Astana Pro Team +2:46
92 Bryan Coquard Direct Energie +2:46
93 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +2:47
94 Francisco Ventoso BMC Racing Team +2:47
95 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +2:47
96 Julien Morice Direct Energie +2:48
97 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +2:48
98 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:49
99 Axel Domont AG2R La Mondiale +2:49
100 Zico Waeytens Team Sunweb +2:50
101 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +2:51
102 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM +2:52
103 Jelle Wallays Lotto - Soudal +2:53
104 Manuele Mori UAE Team Emirates +2:53
105 Philip Deignan Team Sky +2:53
106 Adrien Petit Direct Energie +2:58
107 Matti Breschel Astana Pro Team +2:58
108 Amaël Moinard BMC Racing Team +3:01
109 Angelo Tulik Direct Energie +3:01
110 Simon Gerrans Orica - Scott +3:02
111 Luka Pibernik Bahrain - Merida +3:04
112 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:04
113 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:04
114 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +3:05
115 Davide Cimolai FDJ +3:05
116 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM +3:09
117 Lars Bak Lotto - Soudal +3:09
118 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +3:09
119 Marcel Kittel Quick-Step Floors +3:09
120 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +3:14
121 Edward Theuns Trek - Segafredo +3:15
122 Roy Curvers Team Sunweb +3:18
123 Tom Stamsnijder Team Sunweb +3:18
124 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:19
125 Federico Zurlo UAE Team Emirates +3:19
126 Mathew Hayman Orica - Scott +3:22
127 Ignatas Konovalovas FDJ +3:24
128 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +3:26
129 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +3:27
130 Moreno Hofland Lotto - Soudal +3:27
131 Borut Božic Bahrain - Merida +3:32
132 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +3:33
133 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +3:33
134 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +3:35
135 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +3:37
136 Michael Valgren Astana Pro Team +3:38
137 David López Team Sky +3:40
138 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +3:41
139 Jacopo Guarnieri FDJ +3:43
140 Grégory Rast Trek - Segafredo +3:47
141 Marc Sarreau FDJ +3:48
142 Adam Hansen Lotto - Soudal +3:49
143 Mitch Docker Orica - Scott +3:49
144 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +3:52
145 Olivier Le Gac FDJ +3:56
146 Luke Rowe Team Sky +3:56
147 Michal Golas Team Sky +3:58
148 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +4:00
149 Youcef Reguigui Team Dimension Data +4:03
150 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +4:06
151 Mickaël Delage FDJ +4:06
152 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +4:11
153 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +4:12
154 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +4:12
155 Sam Bennett BORA - hansgrohe +4:18
156 Antoine Duchesne Direct Energie +4:27
157 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +4:32
158 Michal Kolár BORA - hansgrohe +4:37
159 Michael Gogl Trek - Segafredo +4:37
160 Riccardo Minali Astana Pro Team +4:38
161 Andrea Guardini UAE Team Emirates +4:42
162 Grega Bole Bahrain - Merida +4:50
163 Tyler Farrar Team Dimension Data +4:58
164 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +5:05
165 Erik Baška BORA - hansgrohe +5:23
166 Jack Bauer Quick-Step Floors +5:54