Uitslag Parijs - Nice 2017: Stage 5 Quincié-en-Beaujolais - Bourg-de-Péage

Evenement Parijs - Nice 2017
Stage 5 Wegwedstrijd Quincié-en-Beaujolais - Bourg-de-Péage
Datum donderdag 9 maart 2017, 11:55
Afstand 199,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 André Greipel Lotto - Soudal 4:43:35
2 Arnaud Démare FDJ z.t.
3 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo z.t.
4 Michael Matthews Team Sunweb z.t.
5 John Degenkolb Trek - Segafredo z.t.
6 Magnus Cort Orica - Scott z.t.
7 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
8 Bryan Coquard Direct Energie z.t.
9 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
10 Sam Bennett BORA - hansgrohe z.t.
11 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
12 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
13 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
14 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro z.t.
15 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team z.t.
16 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
17 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
18 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits z.t.
19 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
20 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
21 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
22 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
23 Rudy Molard FDJ z.t.
24 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
25 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
26 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
27 Marco Haller Team Katusha - Alpecin z.t.
28 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
29 Sergio Henao Team Sky z.t.
30 Adrien Petit Direct Energie z.t.
31 Christian Knees Team Sky z.t.
32 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro z.t.
33 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
34 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
35 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin z.t.
36 Simon Yates Orica - Scott z.t.
37 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
38 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
39 Stijn Vandenbergh AG2R La Mondiale z.t.
40 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
41 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
42 Ion Izagirre Bahrain - Merida z.t.
43 Sam Oomen Team Sunweb z.t.
44 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
45 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
46 Luka Pibernik Bahrain - Merida z.t.
47 Jacopo Guarnieri FDJ z.t.
48 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
49 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
50 Mitch Docker Orica - Scott z.t.
51 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin z.t.
52 Jack Bauer Quick-Step Floors z.t.
53 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro z.t.
54 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
55 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
56 José Mendes BORA - hansgrohe z.t.
57 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida z.t.
58 Simone Petilli UAE Team Emirates z.t.
59 Jelle Wallays Lotto - Soudal z.t.
60 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
61 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits z.t.
62 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
63 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
64 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
65 Lilian Calmejane Direct Energie z.t.
66 Jan Bárta BORA - hansgrohe z.t.
67 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
68 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
69 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
70 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
71 Edward Theuns Trek - Segafredo z.t.
72 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo z.t.
73 Winner Anacona Movistar Team z.t.
74 Francisco Ventoso BMC Racing Team z.t.
75 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
76 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
77 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
78 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
79 José Herrada Movistar Team z.t.
80 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
81 Víctor De la Parte Movistar Team z.t.
82 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale z.t.
83 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
84 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
85 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
86 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
87 Mikel Nieve Team Sky z.t.
88 Luke Rowe Team Sky z.t.
89 Mathew Hayman Orica - Scott z.t.
90 Benjamin King Team Dimension Data z.t.
91 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
92 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
93 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
94 Mickaël Delage FDJ z.t.
95 David López Team Sky z.t.
96 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro z.t.
97 Michal Golas Team Sky z.t.
98 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro z.t.
99 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
100 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
101 Danilo Wyss BMC Racing Team z.t.
102 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
103 Serge Pauwels Team Dimension Data z.t.
104 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
105 Juraj Sagan BORA - hansgrohe z.t.
106 Thomas De Gendt Lotto - Soudal z.t.
107 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal z.t.
108 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits z.t.
109 Ignatas Konovalovas FDJ z.t.
110 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
111 Omar Fraile Team Dimension Data z.t.
112 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
113 Grega Bole Bahrain - Merida z.t.
114 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
115 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
116 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro z.t.
117 Amaël Moinard BMC Racing Team z.t.
118 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
119 Alexey Lutsenko Astana Pro Team z.t.
120 Sebastián Henao Team Sky z.t.
121 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
122 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro z.t.
123 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott z.t.
124 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
125 Moreno Hofland Lotto - Soudal z.t.
126 Marc Sarreau FDJ z.t.
127 Youcef Reguigui Team Dimension Data z.t.
128 Grégory Rast Trek - Segafredo z.t.
129 Marc Soler Movistar Team z.t.
130 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +27
131 Angelo Tulik Direct Energie +27
132 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +29
133 Philip Deignan Team Sky +29
134 Natnael Berhane Team Dimension Data +29
135 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +29
136 Dylan Teuns BMC Racing Team +29
137 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +29
138 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +29
139 Tom Stamsnijder Team Sunweb +29
140 Simon Geschke Team Sunweb +29
141 Antoine Duchesne Direct Energie +29
142 Rory Sutherland Movistar Team +29
143 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +29
144 Zico Waeytens Team Sunweb +35
145 Borut Božic Bahrain - Merida +35
146 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +46
147 Julien Morice Direct Energie +1:04
148 Davide Cimolai FDJ +1:12
149 Michael Gogl Trek - Segafredo +1:18
150 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:22
151 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +2:17
152 Olivier Le Gac FDJ +2:35
153 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +7:02
154 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +7:44
155 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +7:44
156 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM +9:27
157 Tyler Farrar Team Dimension Data +9:27
158 Andrea Guardini UAE Team Emirates +9:27
159 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:27
160 Federico Zurlo UAE Team Emirates +9:27
161 Riccardo Minali Astana Pro Team +9:27
162 Michal Kolár BORA - hansgrohe +14:20
163 Erik Baška BORA - hansgrohe +14:20
164 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:20
Stef Clement Team LottoNL - Jumbo Niet gefinished