Uitslag Parijs - Nice 2017: Stage 6 Aubagne - Fayence

Evenement Parijs - Nice 2017
Stage 6 Wegwedstrijd Aubagne - Fayence
Datum vrijdag 10 maart 2017, 11:57
Afstand 191,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Simon Yates Orica - Scott 4:37:51
2 Sergio Henao Team Sky +17
3 Richie Porte BMC Racing Team +26
4 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +29
5 Daniel Martin Quick-Step Floors +29
6 Ion Izagirre Bahrain - Merida +32
7 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +32
8 Alberto Contador Trek - Segafredo +32
9 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +32
10 Tony Gallopin Lotto - Soudal +32
11 Diego Ulissi UAE Team Emirates +39
12 Gorka Izagirre Movistar Team +39
13 Warren Barguil Team Sunweb +39
14 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +58
15 Sam Oomen Team Sunweb +1:05
16 Nicolas Roche BMC Racing Team +1:41
17 Mikel Nieve Team Sky +2:24
18 Jan Polanc UAE Team Emirates +3:47
19 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +3:50
20 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +3:50
21 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +4:19
22 Amaël Moinard BMC Racing Team +4:33
23 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM +4:47
24 Marc Soler Movistar Team +5:03
25 Dylan Teuns BMC Racing Team +5:07
26 Lilian Calmejane Direct Energie +5:28
27 Simon Geschke Team Sunweb +5:34
28 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +5:47
29 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +5:47
30 Tanel Kangert Astana Pro Team +5:52
31 Serge Pauwels Team Dimension Data +5:58
32 Jan Bárta BORA - hansgrohe +6:03
33 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +6:03
34 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +6:03
35 Michael Matthews Team Sunweb +6:09
36 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +6:09
37 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +6:17
38 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +6:22
39 Sebastián Henao Team Sky +6:22
40 Rudy Molard FDJ +6:22
41 Nikias Arndt Team Sunweb +6:22
42 Jens Keukeleire Orica - Scott +6:35
43 Simone Petilli UAE Team Emirates +6:42
44 Danilo Wyss BMC Racing Team +6:48
45 Mathias Frank AG2R La Mondiale +6:48
46 Víctor De la Parte Movistar Team +6:53
47 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro +8:30
48 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +8:30
49 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +8:32
50 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM +8:32
51 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM +8:43
52 Sylvain Chavanel Direct Energie +8:49
53 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +8:49
54 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +9:06
55 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +9:14
56 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:23
57 Winner Anacona Movistar Team +9:35
58 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:45
59 Angelo Tulik Direct Energie +9:49
60 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +10:14
61 Michael Valgren Astana Pro Team +12:11
62 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +12:47
63 Manuele Mori UAE Team Emirates +13:51
64 Ben Swift UAE Team Emirates +13:51
65 Rory Sutherland Movistar Team +13:51
66 David De La Cruz Quick-Step Floors +14:19
67 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro +15:31
68 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +15:31
69 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +15:31
70 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +15:31
71 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15:31
72 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +15:31
73 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +15:31
74 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +15:31
75 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15:31
76 Philip Deignan Team Sky +15:31
77 Axel Domont AG2R La Mondiale +15:31
78 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +15:31
79 José Herrada Movistar Team +15:49
80 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM +18:08
81 Antoine Duchesne Direct Energie +18:08
82 Youcef Reguigui Team Dimension Data +18:08
83 Michael Albasini Orica - Scott +18:08
84 Olivier Le Gac FDJ +18:08
85 Pierre Latour AG2R La Mondiale +18:08
86 Benjamin King Team Dimension Data +18:08
87 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +18:08
88 Luka Pibernik Bahrain - Merida +18:08
89 Simon Gerrans Orica - Scott +18:08
90 Tom Stamsnijder Team Sunweb +18:08
91 Imanol Erviti Movistar Team +18:08
92 David López Team Sky +18:08
93 Jelle Wallays Lotto - Soudal +18:08
94 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +18:08
95 Yves Lampaert Quick-Step Floors +18:08
96 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +18:26
97 Mathew Hayman Orica - Scott +18:39
98 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +23:28
99 Adam Hansen Lotto - Soudal +23:28
100 Edward Theuns Trek - Segafredo +23:28
101 Christian Knees Team Sky +23:28
102 Francisco Ventoso BMC Racing Team +23:28
103 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +23:28
104 Mickaël Delage FDJ +23:28
105 Julien Morice Direct Energie +23:28
106 Marc Sarreau FDJ +23:28
107 Moreno Hofland Lotto - Soudal +23:28
108 Grega Bole Bahrain - Merida +23:28
109 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +23:28
110 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +23:28
111 Omar Fraile Team Dimension Data +23:28
112 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM +23:28
113 Adrien Petit Direct Energie +23:28
114 Roy Curvers Team Sunweb +23:28
115 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +23:28
116 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +23:28
117 André Greipel Lotto - Soudal +23:28
118 Lars Bak Lotto - Soudal +23:28
119 Natnael Berhane Team Dimension Data +23:28
120 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +23:28
121 Jack Bauer Quick-Step Floors +23:28
122 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +23:28
123 Marcel Kittel Quick-Step Floors +23:28
124 Stijn Vandenbergh AG2R La Mondiale +23:28
125 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro +23:28
126 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM +23:28
127 Mitch Docker Orica - Scott +23:28
128 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +23:28
129 Sam Bennett BORA - hansgrohe +23:28
130 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +23:28
131 Bryan Coquard Direct Energie +23:28
132 Michal Golas Team Sky +23:28
133 Michael Gogl Trek - Segafredo +23:28
134 Arnaud Démare FDJ +23:28
135 John Degenkolb Trek - Segafredo +23:28
136 Zico Waeytens Team Sunweb +23:28
137 Matti Breschel Astana Pro Team +23:28
138 Ignatas Konovalovas FDJ +23:28
139 José Mendes BORA - hansgrohe +23:28
140 Grégory Rast Trek - Segafredo +23:28
141 Jesús Herrada Movistar Team +23:28
142 Luke Rowe Team Sky +23:28
143 Davide Cimolai FDJ +23:41
144 Jacopo Guarnieri FDJ +23:44
145 Magnus Cort Orica - Scott +23:44
146 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +23:46
147 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +23:56
148 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +24:29
149 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +24:29
150 Borut Božic Bahrain - Merida +24:33
151 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24:35
152 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +24:47
153 Tyler Farrar Team Dimension Data +24:51
154 Michal Kolár BORA - hansgrohe +25:04
155 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +25:04
156 Federico Zurlo UAE Team Emirates +25:04
157 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +25:04
Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team Niet gefinished