Uitslag Parijs - Nice 2017: Stage 7 Nice - Col de la Couillole

Evenement Parijs - Nice 2017
Stage 7 Wegwedstrijd Nice - Col de la Couillole
Datum zaterdag 11 maart 2017, 12:35
Afstand 177 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Richie Porte BMC Racing Team 5:01:35
2 Alberto Contador Trek - Segafredo +21
3 Daniel Martin Quick-Step Floors +32
4 Sergio Henao Team Sky +32
5 Ion Izagirre Bahrain - Merida +55
6 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +1:07
7 Pierre Latour AG2R La Mondiale +1:11
8 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +1:21
9 Marc Soler Movistar Team +1:21
10 Gorka Izagirre Movistar Team +1:21
11 Mikel Nieve Team Sky +2:03
12 Víctor De la Parte Movistar Team +2:11
13 Warren Barguil Team Sunweb +2:17
14 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +2:40
15 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +2:40
16 Sam Oomen Team Sunweb +2:40
17 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +3:18
18 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:04
19 Tony Gallopin Lotto - Soudal +4:04
20 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +4:20
21 Simon Yates Orica - Scott +4:20
22 David De La Cruz Quick-Step Floors +5:36
23 Diego Ulissi UAE Team Emirates +5:36
24 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +6:49
25 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM +6:49
26 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +6:49
27 Nicolas Roche BMC Racing Team +6:49
28 Jan Bárta BORA - hansgrohe +6:49
29 Natnael Berhane Team Dimension Data +6:49
30 Sebastián Henao Team Sky +6:49
31 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +7:34
32 José Herrada Movistar Team +8:12
33 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +8:18
34 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +8:18
35 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro +8:40
36 Rudy Molard FDJ +8:54
37 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro +8:54
38 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +8:54
39 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM +8:54
40 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro +9:15
41 Mathias Frank AG2R La Mondiale +9:35
42 Winner Anacona Movistar Team +9:51
43 Sylvain Chavanel Direct Energie +9:58
44 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:00
45 Tanel Kangert Astana Pro Team +10:13
46 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:20
47 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +11:20
48 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +11:20
49 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +12:11
50 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +12:57
51 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM +12:57
52 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +13:51
53 Jens Keukeleire Orica - Scott +13:51
54 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +13:51
55 Lilian Calmejane Direct Energie +15:48
56 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +17:58
57 Jack Bauer Quick-Step Floors +17:58
58 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +18:01
59 Michael Gogl Trek - Segafredo +18:01
60 Axel Domont AG2R La Mondiale +19:15
61 Amaël Moinard BMC Racing Team +20:44
62 Rory Sutherland Movistar Team +20:44
63 Philip Deignan Team Sky +20:44
64 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +20:48
65 Manuele Mori UAE Team Emirates +24:30
66 Adam Hansen Lotto - Soudal +24:30
67 Stijn Vandenbergh AG2R La Mondiale +24:30
68 Lars Bak Lotto - Soudal +24:30
69 Benjamin King Team Dimension Data +24:30
70 Angelo Tulik Direct Energie +24:30
71 Yves Lampaert Quick-Step Floors +24:30
72 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +24:30
73 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +24:30
74 Michael Valgren Astana Pro Team +24:30
75 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +24:30
76 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM +24:30
77 Imanol Erviti Movistar Team +24:30
78 Antoine Duchesne Direct Energie +24:30
79 José Mendes BORA - hansgrohe +24:30
80 Jesús Herrada Movistar Team +24:30
81 Nikias Arndt Team Sunweb +24:30
82 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +24:30
83 Serge Pauwels Team Dimension Data +24:30
84 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM +24:30
85 Simon Geschke Team Sunweb +24:30
86 Simone Petilli UAE Team Emirates +24:30
87 Michael Matthews Team Sunweb +26:38
88 Michal Golas Team Sky +28:24
89 Danilo Wyss BMC Racing Team +28:24
90 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +29:00
91 Grega Bole Bahrain - Merida +29:00
92 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +29:55
93 David López Team Sky +30:34
94 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +30:34
95 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +31:02
96 Jelle Wallays Lotto - Soudal +31:02
97 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +31:02
98 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +31:02
99 Edward Theuns Trek - Segafredo +31:15
100 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +33:34
101 Federico Zurlo UAE Team Emirates +33:34
102 Jan Polanc UAE Team Emirates +33:34
103 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +33:34
104 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +33:34
105 Sam Bennett BORA - hansgrohe +33:34
106 Roy Curvers Team Sunweb +33:34
107 Olivier Le Gac FDJ +33:34
108 Luke Rowe Team Sky +33:34
109 Simon Gerrans Orica - Scott +33:34
110 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +33:34
111 Marcel Kittel Quick-Step Floors +33:34
112 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +33:34
113 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +33:34
114 Julien Morice Direct Energie +33:34
115 Mathew Hayman Orica - Scott +33:34
116 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +33:34
117 Mitch Docker Orica - Scott +33:34
118 Ben Swift UAE Team Emirates +33:34
119 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33:34
120 Christian Knees Team Sky +33:34
121 Mickaël Delage FDJ +33:34
122 Dylan Teuns BMC Racing Team +33:34
123 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +33:34
124 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM +33:34
125 Youcef Reguigui Team Dimension Data +33:34
126 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +33:34
127 André Greipel Lotto - Soudal +33:34
128 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +33:34
129 John Degenkolb Trek - Segafredo +33:34
130 Michael Albasini Orica - Scott +33:34
131 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +33:34
132 Matti Breschel Astana Pro Team +33:34
133 Grégory Rast Trek - Segafredo +33:34
134 Moreno Hofland Lotto - Soudal +33:34
135 Francisco Ventoso BMC Racing Team +33:34
136 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33:34
137 Luka Pibernik Bahrain - Merida +33:34
138 Tyler Farrar Team Dimension Data +33:34
139 Magnus Cort Orica - Scott +33:34
140 Adrien Petit Direct Energie +33:34
141 Tom Stamsnijder Team Sunweb +33:34
142 Borut Božic Bahrain - Merida +33:34
143 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +33:34
144 Zico Waeytens Team Sunweb +33:34
145 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +33:34
146 Marc Sarreau FDJ +33:34
147 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +33:34
148 Ignatas Konovalovas FDJ +33:34
149 Jacopo Guarnieri FDJ +33:34
150 Davide Cimolai FDJ +33:44
151 Michal Kolár BORA - hansgrohe +41:52
Omar Fraile Team Dimension Data Niet gefinished