Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Milaan - Sanremo 2017

Evenement Milaan - Sanremo 2017
Type Wegwedstrijd - Sanremo
Datum zaterdag 18 maart 2017, 09:11
Afstand 291 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Michal Kwiatkowski Team Sky 7:08:39
2 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
3 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
4 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +5
5 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +5
6 Arnaud Démare FDJ +5
7 John Degenkolb Trek - Segafredo +5
8 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits +5
9 Elia Viviani Team Sky +5
10 Caleb Ewan Orica - Scott +5
11 Magnus Cort Orica - Scott +5
12 Michael Matthews Team Sunweb +5
13 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +5
14 Daniele Bennati Movistar Team +5
15 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +5
16 Luka Mezgec Orica - Scott +5
17 Ben Swift UAE Team Emirates +5
18 Tim Wellens Lotto - Soudal +5
19 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +5
20 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +5
21 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +5
22 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +5
23 Matti Breschel Astana Pro Team +5
24 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +5
25 Oscar Gatto Astana Pro Team +5
26 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +5
27 Daryl Impey Orica - Scott +5
28 Luis León Sánchez Astana Pro Team +5
29 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +5
30 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +5
31 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +5
32 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +5
33 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +5
34 Damiano Caruso BMC Racing Team +5
35 Michael Valgren Astana Pro Team +5
36 Simon Gerrans Orica - Scott +5
37 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5
38 Steve Cummings Team Dimension Data +5
39 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +5
40 Diego Ulissi UAE Team Emirates +5
41 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +5
42 Anthony Roux FDJ +5
43 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +5
44 Alex Dowsett Movistar Team +5
45 Michael Albasini Orica - Scott +5
46 Tony Gallopin Lotto - Soudal +5
47 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +5
48 Mattia Cattaneo Androni - Sidermec - Bottecchia +5
49 Gianni Moscon Team Sky +5
50 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +5
51 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +5
52 Jens Keukeleire Orica - Scott +5
53 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +5
54 Davide Cimolai FDJ +18
55 Matteo Trentin Quick-Step Floors +20
56 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +31
57 Matej Mohoric UAE Team Emirates +31
58 Fabio Felline Trek - Segafredo +31
59 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +53
60 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +1:08
61 Manuele Mori UAE Team Emirates +1:35
62 Matthieu Ladagnous FDJ +1:35
63 Jasha Sütterlin Movistar Team +1:35
64 Lukasz Wisniowski Team Sky +1:35
65 Tom Boonen Quick-Step Floors +1:35
66 Sam Bennett BORA - hansgrohe +1:35
67 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo +1:35
68 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +1:45
69 Tom Dumoulin Team Sunweb +2:25
70 Grega Bole Bahrain - Merida +2:28
71 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +3:52
72 Koen de Kort Trek - Segafredo +3:52
73 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +3:52
74 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +3:52
75 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +3:55
76 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia +3:55
77 Daniel Oss BMC Racing Team +3:55
78 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +3:55
79 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +3:55
80 Martin Elmiger BMC Racing Team +3:55
81 Marco Marcato UAE Team Emirates +3:55
82 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:55
83 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +3:55
84 Hugo Houle AG2R La Mondiale +3:55
85 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia +3:55
86 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +3:55
87 Simon Geschke Team Sunweb +3:55
88 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +3:55
89 Nikias Arndt Team Sunweb +3:55
90 Jacopo Mosca Wilier Triestina - Selle Italia +3:55
91 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +3:55
92 Ian Stannard Team Sky +3:55
93 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:55
94 Mathias Frank AG2R La Mondiale +3:55
95 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +3:55
96 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +3:55
97 Salvatore Puccio Team Sky +3:55
98 Luke Rowe Team Sky +3:55
99 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +3:59
100 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +3:59
101 Mark Cavendish Team Dimension Data +5:24
102 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +5:24
103 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +5:24
104 David Lozano Novo Nordisk +5:24
105 Raffaello Bonusi Androni - Sidermec - Bottecchia +5:24
106 Simone Andreetta Bardiani - CSF +5:24
107 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:24
108 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +5:24
109 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +5:24
110 Simone Velasco Bardiani - CSF +5:24
111 Andriy Grivko Astana Pro Team +5:24
112 Francisco Ventoso BMC Racing Team +5:24
113 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +5:24
114 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +5:24
115 Manuele Boaro Bahrain - Merida +5:24
116 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +5:24
117 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:24
118 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +5:24
119 Nuno Bico Movistar Team +5:24
120 Jorge Arcas Movistar Team +5:24
121 Søren Kragh Team Sunweb +5:24
122 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +5:24
123 Mickaël Delage FDJ +5:24
124 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +5:24
125 Silvan Dillier BMC Racing Team +5:24
126 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +5:24
127 Grégory Rast Trek - Segafredo +5:24
128 Luca Wackermann Bardiani - CSF +5:24
129 Ignatas Konovalovas FDJ +5:24
130 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +5:24
131 Sacha Modolo UAE Team Emirates +5:24
132 Jens Debusschere Lotto - Soudal +5:24
133 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +5:24
134 Carlos Betancur Movistar Team +5:24
135 Vegard Laengen UAE Team Emirates +5:24
136 Enrico Barbin Bardiani - CSF +5:24
137 Mathew Hayman Orica - Scott +5:24
138 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +5:24
139 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +5:24
140 Davide Ballerini Androni - Sidermec - Bottecchia +8:34
141 Stijn Vandenbergh AG2R La Mondiale +8:34
142 Charles Planet Novo Nordisk +8:34
143 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +8:34
144 Borut Božic Bahrain - Merida +8:34
145 Carlos Barbero Movistar Team +8:34
146 Roy Curvers Team Sunweb +8:34
147 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo +8:34
148 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +8:34
149 Héctor Carretero Movistar Team +8:34
150 Mark Renshaw Team Dimension Data +8:34
151 Jacopo Guarnieri FDJ +8:34
152 Nico Denz AG2R La Mondiale +8:34
153 Mirco Maestri Bardiani - CSF +8:34
154 Manuel Quinziato BMC Racing Team +8:34
155 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +8:34
156 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:34
157 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia +8:34
158 Andrea Palini Androni - Sidermec - Bottecchia +8:34
159 Javier Megías Novo Nordisk +8:34
160 Truls Korsæth Astana Pro Team +8:34
161 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +8:34
162 Jack Bauer Quick-Step Floors +9:23
163 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +10:44
164 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +10:44
165 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +10:44
166 Martijn Verschoor Novo Nordisk +10:44
167 Lars Bak Lotto - Soudal +10:44
168 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +10:44
169 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:44
170 Scott Thwaites Team Dimension Data +10:44
171 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +10:44
172 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:44
173 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +14:15
174 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +14:15
175 Danny van Poppel Team Sky +14:15
176 Julien Vermote Quick-Step Floors +14:15
177 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +14:15
178 Miles Scotson BMC Racing Team +14:15
179 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +14:15
180 Artur Ershov Gazprom - RusVelo +14:15
181 Jay Thomson Team Dimension Data +14:15
182 Marco Coledan Trek - Segafredo +14:15
183 Fabio Calabria Novo Nordisk +14:15
184 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +14:15
185 Bernhard Eisel Team Dimension Data +14:15
186 Mattia Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +14:15
187 Tom Stamsnijder Team Sunweb +14:15
188 Albert Timmer Team Sunweb +14:15
189 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +14:15
190 Rik van IJzendoorn Novo Nordisk +16:40
191 Federico Zurlo UAE Team Emirates +17:22
192 Umberto Poli Novo Nordisk +17:22
193 Roman Maykin Gazprom - RusVelo +17:22
194 Kohei Uchima Nippo - Vini Fantini +17:22
195 Brian Kamstra Novo Nordisk +17:22
William Bonnet FDJ Niet gefinished