Uitslag Ronde van Catalonië 2017: Stage 1 Calella - Calella

Evenement Ronde van Catalonië 2017
Stage 1 Wegwedstrijd Calella - Calella
Datum maandag 20 maart 2017, 12:34
Afstand 178,9 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Davide Cimolai FDJ 4:28:21
2 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits z.t.
3 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
4 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert z.t.
5 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
6 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
7 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
8 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
9 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
10 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida z.t.
11 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
12 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
13 Pieter Serry Quick-Step Floors z.t.
14 Alejandro Valverde Movistar Team z.t.
15 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
16 Guillaume Levarlet Wanty - Groupe Gobert z.t.
17 Jordi Simón Soul Brasil z.t.
18 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
19 Geraint Thomas Team Sky z.t.
20 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
21 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
22 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors z.t.
23 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe z.t.
24 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
25 Andrey Amador Movistar Team z.t.
26 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
27 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
28 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida z.t.
29 Damien Howson Orica - Scott z.t.
30 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
31 Adam Yates Orica - Scott z.t.
32 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe z.t.
33 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
34 Caio Godoy Soul Brasil z.t.
35 Natnael Berhane Team Dimension Data z.t.
36 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
37 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
38 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert z.t.
39 Sindre Lunke Team Sunweb z.t.
40 Jetse Bol Manzana Postobón Team z.t.
41 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
42 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
43 Sebastián Molano Manzana Postobón Team z.t.
44 Diego Rosa Team Sky z.t.
45 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
46 Brent Bookwalter BMC Racing Team z.t.
47 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
48 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits z.t.
49 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits z.t.
50 Michael Gogl Trek - Segafredo z.t.
51 Jan Bárta BORA - hansgrohe z.t.
52 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
53 Darwin Atapuma UAE Team Emirates z.t.
54 Ricardo Vilela Manzana Postobón Team z.t.
55 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
56 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo z.t.
57 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
58 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
59 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo z.t.
60 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
61 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
62 Jérémy Maison FDJ z.t.
63 Etienne van Empel Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
64 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team z.t.
65 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
66 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
67 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
68 Nélson Oliveira Movistar Team z.t.
69 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team z.t.
70 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
71 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale z.t.
72 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
73 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates z.t.
74 Matteo Bono UAE Team Emirates z.t.
75 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
76 David Gaudu FDJ z.t.
77 Ondrej Cink Bahrain - Merida z.t.
78 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert z.t.
79 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
80 Mekseb Debesay Team Dimension Data z.t.
81 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
82 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo z.t.
83 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin z.t.
84 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert z.t.
85 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
86 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
87 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA z.t.
88 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
89 Arthur Vichot FDJ z.t.
90 Sam Bewley Orica - Scott z.t.
91 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert z.t.
92 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits z.t.
93 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert z.t.
94 Mikel Nieve Team Sky z.t.
95 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
96 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
97 Rohan Dennis BMC Racing Team z.t.
98 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
99 Enric Mas Quick-Step Floors z.t.
100 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
101 Philip Deignan Team Sky z.t.
102 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
103 Benoît Vaugrenard FDJ z.t.
104 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
105 Mikel Landa Team Sky z.t.
106 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
107 Louis Vervaeke Lotto - Soudal z.t.
108 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data z.t.
109 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
110 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin z.t.
111 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
112 Léo Vincent FDJ z.t.
113 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
114 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team z.t.
115 Antonio Piedra Manzana Postobón Team z.t.
116 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates z.t.
117 Chris Hamilton Team Sunweb z.t.
118 Vasil Kiryienka Team Sky z.t.
119 Hernán Aguirre Manzana Postobón Team z.t.
120 Chris Froome Team Sky z.t.
121 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
122 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA z.t.
123 Marc Soler Movistar Team z.t.
124 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
125 Jesper Hansen Astana Pro Team z.t.
126 Tobias Ludvigsson FDJ z.t.
127 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
128 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
129 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
130 Kilian Frankiny BMC Racing Team z.t.
131 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA z.t.
132 José Mendes BORA - hansgrohe z.t.
133 Carlos Verona Orica - Scott z.t.
134 Ben O'Connor Team Dimension Data z.t.
135 Pello Bilbao Astana Pro Team z.t.
136 Rubén Plaza Orica - Scott z.t.
137 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
138 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
139 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits z.t.
140 Markel Irizar Trek - Segafredo z.t.
141 Alessandro De Marchi BMC Racing Team z.t.
142 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
143 Jonathan Castroviejo Movistar Team z.t.
144 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin z.t.
145 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
146 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits z.t.
147 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
148 Johan Le Bon FDJ z.t.
149 Sean De Bie Lotto - Soudal z.t.
150 Domen Novak Bahrain - Merida z.t.
151 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA z.t.
152 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA z.t.
153 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin z.t.
154 Jelle Vanendert Lotto - Soudal z.t.
155 Lachlan Morton Team Dimension Data z.t.
156 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors z.t.
157 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +43
158 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +1:47
159 Artyom Zakharov Astana Pro Team +3:30
160 Piotr Brozyna CCC - Sprandi - Polkowice +3:30
161 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +3:30
162 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +3:30
163 Joey Rosskopf BMC Racing Team +3:30
164 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:30
165 Sander Armée Lotto - Soudal +3:30
166 Bart De Clercq Lotto - Soudal +3:30
167 Magno Nazaret Soul Brasil +3:30
168 Murilo Affonso Soul Brasil +3:30
169 Nathan Haas Team Dimension Data +3:30
170 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:30
171 Manuele Mori UAE Team Emirates +3:30
172 Svein Tuft Orica - Scott +3:30
173 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +6:06
174 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +6:06
175 Alexander Edmondson Orica - Scott +6:06
176 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +6:06
177 Antonio Nibali Bahrain - Merida +6:06
178 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +6:57
179 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +9:08
180 Lennard Kämna Team Sunweb +10:49
181 Chad Haga Team Sunweb +10:53
182 Patryk Stosz CCC - Sprandi - Polkowice +10:53
183 Frederik Veuchelen Wanty - Groupe Gobert +10:53
184 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +10:53
185 Max Walscheid Team Sunweb +10:53
186 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +10:53
187 Daniil Fominykh Astana Pro Team +10:53
188 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +10:53
189 Tim Ariesen Roompot - Nederlandse Loterij +10:53
190 Mateusz Taciak CCC - Sprandi - Polkowice +10:53
191 Matthias Brändle Trek - Segafredo +10:53
192 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits +10:53
193 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA +17:03
194 Pedro Nicácio Soul Brasil +17:56
195 Dylan Page Caja Rural - Seguros RGA +17:56
196 Gabriel Silva Soul Brasil +17:56
197 Flávio Cardoso Soul Brasil +17:56
198 Raphael Pires Soul Brasil +17:56
Wang Meiyin Bahrain - Merida +37:31