Uitslag Dwars door Vlaanderen 2017

Evenement Dwars door Vlaanderen 2017
Type Wegwedstrijd - Waregem
Datum woensdag 22 maart 2017, 11:00
Afstand 203,4 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Yves Lampaert Quick-Step Floors 4:47:26
2 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +39
3 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +39
4 Luke Durbridge Orica - Scott +39
5 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +1:03
6 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +1:03
7 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +1:03
8 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:03
9 Mitch Docker Orica - Scott +1:03
10 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +1:03
11 Tony Gallopin Lotto - Soudal +1:03
12 Matti Breschel Astana Pro Team +1:03
13 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:03
14 Jempy Drücker BMC Racing Team +1:03
15 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +1:03
16 Mike Teunissen Team Sunweb +1:03
17 Stefan Küng BMC Racing Team +1:03
18 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +1:03
19 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:03
20 Marco Marcato UAE Team Emirates +1:03
21 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +1:03
22 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +1:03
23 Loïc Vliegen BMC Racing Team +1:03
24 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +1:03
25 Niki Terpstra Quick-Step Floors +1:08
26 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +1:08
27 Mathew Hayman Orica - Scott +1:08
28 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:35
29 Jelle Wallays Lotto - Soudal +1:51
30 Michael Matthews Team Sunweb +1:54
31 Edward Theuns Trek - Segafredo +1:54
32 Sam Bennett BORA - hansgrohe +1:54
33 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert +1:54
34 Zakkari Dempster Israel Cycling Academy +1:54
35 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:54
36 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +1:54
37 Roy Jans WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:54
38 Arnaud Démare FDJ +1:54
39 Bryan Coquard Direct Energie +1:54
40 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +1:54
41 Rudy Barbier AG2R La Mondiale +1:54
42 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +1:54
43 Sacha Modolo UAE Team Emirates +1:54
44 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +1:54
45 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +1:54
46 Laurens De Vreese Astana Pro Team +1:54
47 Nikolas Maes Lotto - Soudal +1:54
48 Jasha Sütterlin Movistar Team +1:54
49 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +1:54
50 Yoann Offredo Wanty - Groupe Gobert +1:54
51 Matthieu Ladagnous FDJ +1:54
52 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +1:54
53 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +1:54
54 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +1:54
55 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +1:54
56 Luka Pibernik Bahrain - Merida +1:54
57 Iljo Keisse Quick-Step Floors +1:54
58 Roger Kluge Orica - Scott +1:54
59 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +1:54
60 Kenneth Van Rooy Sport Vlaanderen - Baloise +1:54
61 Maxime Farazijn Sport Vlaanderen - Baloise +1:54
62 Hugo Houle AG2R La Mondiale +1:54
63 Truls Korsæth Astana Pro Team +1:54
64 Marko Kump UAE Team Emirates +1:54
65 Huub Duyn Wanty - Groupe Gobert +1:54
66 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:54
67 Martin Elmiger BMC Racing Team +1:54
68 Alexandre Pichot Direct Energie +1:54
69 Bert De Backer Team Sunweb +1:54
70 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +1:54
71 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +1:54
72 Adrien Petit Direct Energie +1:54
73 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +1:54
74 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +1:54
75 Edward Planckaert Sport Vlaanderen - Baloise +1:54
76 Vegard Laengen UAE Team Emirates +1:54
77 Oscar Gatto Astana Pro Team +1:54
78 Jens Debusschere Lotto - Soudal +2:02
79 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +2:02
80 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:02
81 Fabio Felline Trek - Segafredo +2:02
82 Dylan Teuns BMC Racing Team +2:02
83 Jens Keukeleire Orica - Scott +2:02
84 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +2:02
85 Sylvain Chavanel Direct Energie +2:02
86 Dries Devenyns Quick-Step Floors +2:02
87 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +2:02
88 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +2:02
89 Borut Božic Bahrain - Merida +2:02
90 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +2:02
91 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +2:08
92 Simone Consonni UAE Team Emirates +2:08
93 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +2:13
94 Iván García Bahrain - Merida +4:32
95 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +4:32
96 Marco Coledan Trek - Segafredo +4:32
97 Francisco Ventoso BMC Racing Team +4:32
98 Jimmy Turgis Cofidis, Solutions Crédits +4:32
99 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +4:32
100 Igor Boev Gazprom - RusVelo +4:32
101 Guillaume Boivin Israel Cycling Academy +4:32
102 Dennis van Winden Israel Cycling Academy +4:32
103 Carlos Barbero Movistar Team +4:32
104 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +4:32
105 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +4:32
106 Jorge Arcas Movistar Team +4:32
107 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +4:32
108 Nuno Bico Movistar Team +4:32
109 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +4:32
110 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +4:32
111 Dries De Bondt Wanty - Groupe Gobert +4:32
112 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:32
113 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +4:32
114 Simone Antonini Wanty - Groupe Gobert +4:32
115 Ryan Anderson Direct Energie +4:32
116 Nans Peters AG2R La Mondiale +4:32
117 Romain Cardis Direct Energie +4:32
118 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin +4:32
119 Mickaël Delage FDJ +4:32
120 Olivier Le Gac FDJ +4:32
121 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +4:32
122 Krists Neilands Israel Cycling Academy +4:32
123 Mihkel Räim Israel Cycling Academy +4:32
124 Daniel Turek Israel Cycling Academy +4:32
125 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +4:32
126 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +4:32
127 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +4:32
128 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo +4:32
129 Boy van Poppel Trek - Segafredo +4:32
130 Wesley Kreder Wanty - Groupe Gobert +4:32
131 Carlos Betancur Movistar Team +4:32
132 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:32
133 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +4:32
134 Héctor Carretero Movistar Team +4:32
135 Jérôme Baugnies Wanty - Groupe Gobert +4:32
136 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +4:32
137 Tom Stamsnijder Team Sunweb +4:32
138 Antonio Pedrero Movistar Team +6:41
139 Federico Zurlo UAE Team Emirates +6:41
140 Amund Grøndahl Team LottoNL - Jumbo +7:53
141 Floris Gerts BMC Racing Team +8:44
142 Andrea Guardini UAE Team Emirates +8:44
143 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits +8:44
144 Tim Declercq Quick-Step Floors +8:44
145 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +8:44
146 Sander Cordeel Wanty - Groupe Gobert +8:44
147 Tom Bohli BMC Racing Team +8:44
148 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +8:44
149 Riccardo Minali Astana Pro Team +8:44
150 Mads Pedersen Trek - Segafredo +8:44
151 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +8:44
152 Oliviero Troia UAE Team Emirates +8:44
153 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +8:44
154 Zico Waeytens Team Sunweb +8:44
155 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +10:21
156 Yohann Gène Direct Energie +10:21
157 Nico Denz AG2R La Mondiale +10:21
158 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +10:21
159 Erik Baška BORA - hansgrohe +10:21
160 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +10:21
161 Dáyer Quintana Movistar Team +10:21
162 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +10:21
Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team Niet gefinished