Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Luik - Bastenaken - Luik 2017

Evenement Luik - Bastenaken - Luik 2017
Type Wegwedstrijd - Ans
Datum zondag 23 april 2017, 08:28
Afstand 258 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Alejandro Valverde Movistar Team 6:24:27
2 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
3 Michal Kwiatkowski Team Sky +3
4 Michael Matthews Team Sunweb +3
5 Ion Izagirre Bahrain - Merida +3
6 Romain Bardet AG2R La Mondiale +3
7 Michael Albasini Orica - Scott +3
8 Adam Yates Orica - Scott +7
9 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +7
10 Rafal Majka BORA - hansgrohe +7
11 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +7
12 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +7
13 Sergio Henao Team Sky +7
14 Rui Costa UAE Team Emirates +10
15 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +10
16 Fabio Felline Trek - Segafredo +14
17 Rudy Molard FDJ +14
18 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +14
19 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +14
20 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +14
21 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14
22 Tom Dumoulin Team Sunweb +14
23 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14
24 Dylan Teuns BMC Racing Team +24
25 Omar Fraile Team Dimension Data +28
26 Michael Gogl Trek - Segafredo +28
27 Roman Kreuziger Orica - Scott +34
28 Daniel Moreno Movistar Team +51
29 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +54
30 Diego Ulissi UAE Team Emirates +54
31 Damiano Caruso BMC Racing Team +54
32 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +54
33 Jay McCarthy BORA - hansgrohe +54
34 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +54
35 Tim Wellens Lotto - Soudal +54
36 Simone Petilli UAE Team Emirates +54
37 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +54
38 Warren Barguil Team Sunweb +54
39 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +54
40 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +54
41 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +54
42 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo +54
43 Igor Antón Team Dimension Data +54
44 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin +54
45 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +54
46 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +54
47 Sam Oomen Team Sunweb +54
48 Louis Meintjes UAE Team Emirates +54
49 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +54
50 Serge Pauwels Team Dimension Data +1:00
51 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +1:00
52 Samuel Sánchez BMC Racing Team +1:00
53 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +1:00
54 Tanel Kangert Astana Pro Team +1:08
55 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +1:56
56 Lilian Calmejane Direct Energie +1:56
57 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +2:13
58 Pello Bilbao Astana Pro Team +2:13
59 José Joaquín Rojas Movistar Team +2:13
60 David De La Cruz Quick-Step Floors +3:22
61 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +3:29
62 Nathan Haas Team Dimension Data +3:38
63 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +3:38
64 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +3:50
65 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +3:50
66 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:50
67 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +3:50
68 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:42
69 André Cardoso Trek - Segafredo +4:42
70 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +4:42
71 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij +4:50
72 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +5:01
73 Manuele Mori UAE Team Emirates +5:31
74 Carlos Betancur Movistar Team +5:31
75 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise +5:31
76 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +5:31
77 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +5:31
78 Gianni Moscon Team Sky +5:35
79 Diego Rosa Team Sky +5:35
80 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +5:35
81 Bart De Clercq Lotto - Soudal +5:41
82 Fabien Grellier Direct Energie +6:14
83 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +7:27
84 Thomas Sprengers Sport Vlaanderen - Baloise +7:40
85 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +7:40
86 Arthur Vichot FDJ +7:40
87 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +7:40
88 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo +7:40
89 Sebastián Henao Team Sky +7:40
90 Mark Christian Aqua Blue Sport +7:40
91 Anthony Roux FDJ +7:40
92 Laurens De Plus Quick-Step Floors +7:40
93 Matej Mohoric UAE Team Emirates +7:40
94 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +7:40
95 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +7:40
96 Sébastien Delfosse WB - Veranclassic - Aquality Protect +7:40
97 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +7:40
98 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +7:40
99 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +7:40
100 José Mendes BORA - hansgrohe +7:40
101 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +7:40
102 Tao Geoghegan Hart Team Sky +7:40
103 Lennard Hofstede Team Sunweb +7:40
104 Michal Golas Team Sky +7:40
105 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +7:40
106 Amaël Moinard BMC Racing Team +7:40
107 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +7:40
108 Benoît Vaugrenard FDJ +7:40
109 Arnaud Courteille FDJ +7:40
110 Kévin Reza FDJ +7:40
111 Rory Sutherland Movistar Team +7:40
112 Thomas Voeckler Direct Energie +7:40
113 Jonathan Hivert Direct Energie +7:40
114 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +7:40
115 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +7:40
116 Jesús Herrada Movistar Team +7:52
117 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits +8:41
118 Romain Sicard Direct Energie +9:15
119 Antoine Warnier WB - Veranclassic - Aquality Protect +10:39
120 Bryan Nauleau Direct Energie +10:39
121 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +10:39
122 Perrig Quémeneur Direct Energie +10:39
123 Grégory Habeaux WB - Veranclassic - Aquality Protect +10:39
124 Christophe Masson WB - Veranclassic - Aquality Protect +10:39
125 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +10:39
126 Matteo Bono UAE Team Emirates +10:39
127 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +10:39
128 Odd Christian Eiking FDJ +10:39
129 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +10:39
130 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +10:39
131 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +10:39
132 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +10:44
133 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits +11:32
134 Imanol Erviti Movistar Team +13:11
135 Rémy Mertz Lotto - Soudal +13:11
136 Aaron Gate Aqua Blue Sport +13:11
137 Andriy Grivko Astana Pro Team +13:11
138 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +13:11
139 Simon Gerrans Orica - Scott +13:11
140 Jaco Venter Team Dimension Data +13:11
141 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij +13:11
142 Dries Devenyns Quick-Step Floors +13:11
143 Michel Kreder Aqua Blue Sport +13:11
144 Romain Guillemois Direct Energie +13:32
145 Grega Bole Bahrain - Merida +13:32
146 Pierre Latour AG2R La Mondiale +13:55
147 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +13:55
148 Petr Vakoc Quick-Step Floors +14:09
149 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +14:41
150 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +14:41
151 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +14:41
152 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +15:35
153 Simon Yates Orica - Scott +16:39
Ludovic Robeet WB - Veranclassic - Aquality Protect Niet gefinished