Uitslag Ronde van Romandië 2017: Proloog Aigle - Aigle

Evenement Ronde van Romandië 2017
Proloog Individuele tijdrit Aigle - Aigle
Datum dinsdag 25 april 2017, 14:53
Afstand 4,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Fabio Felline Trek - Segafredo 5:57
2 Alex Dowsett Movistar Team +2
3 Alexander Edmondson Orica - Scott +7
4 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors +8
5 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +8
6 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo +9
7 Vasil Kiryienka Team Sky +10
8 Tom Bohli BMC Racing Team +10
9 Johan Le Bon FDJ +11
10 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +11
11 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +11
12 Ion Izagirre Bahrain - Merida +12
13 Bob Jungels Quick-Step Floors +12
14 Jesús Herrada Movistar Team +12
15 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +13
16 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +13
17 Rubén Fernández Movistar Team +13
18 Jonathan Castroviejo Movistar Team +14
19 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +15
20 Damien Howson Orica - Scott +15
21 Davide Martinelli Quick-Step Floors +16
22 Wilco Kelderman Team Sunweb +16
23 Gianni Moscon Team Sky +16
24 Nicolas Roche BMC Racing Team +17
25 Simon Yates Orica - Scott +18
26 Andrey Amador Movistar Team +18
27 Jack Haig Orica - Scott +19
28 Michael Gogl Trek - Segafredo +19
29 Hugo Houle AG2R La Mondiale +20
30 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +20
31 Pello Bilbao Astana Pro Team +20
32 Mathias Frank AG2R La Mondiale +20
33 Lennard Kämna Team Sunweb +20
34 Stefan Küng BMC Racing Team +20
35 David De La Cruz Quick-Step Floors +20
36 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +20
37 Diego Ulissi UAE Team Emirates +20
38 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +21
39 Chad Haga Team Sunweb +21
40 Sam Bewley Orica - Scott +21
41 Danilo Wyss BMC Racing Team +21
42 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +22
43 Mekseb Debesay Team Dimension Data +22
44 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +22
45 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +22
46 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +22
47 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +23
48 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +23
49 Winner Anacona Movistar Team +23
50 Ondrej Cink Bahrain - Merida +24
51 Elia Viviani Team Sky +24
53 Louis Meintjes UAE Team Emirates +24
54 Maxime Monfort Lotto - Soudal +24
55 Michael Albasini Orica - Scott +24
56 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24
57 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25
58 Léo Vincent FDJ +25
59 Peter Stetina Trek - Segafredo +25
60 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +25
61 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +25
62 Warren Barguil Team Sunweb +25
63 Owain Doull Team Sky +25
64 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +25
65 Jaco Venter Team Dimension Data +26
66 James Shaw Lotto - Soudal +26
67 Roman Kreuziger Orica - Scott +26
68 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +27
69 Simone Consonni UAE Team Emirates +27
70 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +28
71 Merhawi Kudus Team Dimension Data +28
72 Sébastien Reichenbach FDJ +28
73 Michael Schär BMC Racing Team +28
74 Kris Boeckmans Lotto - Soudal +28
75 Pierre Latour AG2R La Mondiale +28
76 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale +28
77 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +28
78 Chris Froome Team Sky +29
79 Gregory Daniel Trek - Segafredo +29
80 Carlos Betancur Movistar Team +29
81 Nans Peters AG2R La Mondiale +29
82 Sander Armée Lotto - Soudal +29
83 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert +29
84 David Gaudu FDJ +29
85 Tanel Kangert Astana Pro Team +29
86 Robert Power Orica - Scott +29
87 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +29
88 Moreno Hofland Lotto - Soudal +29
89 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +30
90 Tim Declercq Quick-Step Floors +30
91 Richard Carapaz Movistar Team +30
92 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +30
93 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +31
94 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +31
95 Natnael Berhane Team Dimension Data +31
96 Georg Preidler Team Sunweb +31
97 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +32
98 Jay Thomson Team Dimension Data +32
99 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +32
100 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +32
101 Oliviero Troia UAE Team Emirates +32
102 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +33
103 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +33
104 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33
105 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33
106 Odd Christian Eiking FDJ +33
107 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +33
108 Richie Porte BMC Racing Team +33
109 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +34
110 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +34
111 Ben Swift UAE Team Emirates +34
112 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +34
113 Tejay van Garderen BMC Racing Team +34
114 Daniel Oss BMC Racing Team +35
115 Andriy Grivko Astana Pro Team +35
116 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +35
117 Tom Stamsnijder Team Sunweb +35
118 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +35
119 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +36
120 Laurens ten Dam Team Sunweb +36
121 Manuele Mori UAE Team Emirates +36
122 Kévin Reza FDJ +37
123 Arnaud Courteille FDJ +37
124 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +37
125 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +37
126 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +37
127 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +38
128 Rémy Mertz Lotto - Soudal +38
129 Frederik Veuchelen Wanty - Groupe Gobert +38
130 Lorrenzo Manzin FDJ +39
131 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +40
132 Youcef Reguigui Team Dimension Data +41
133 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +42
134 Oscar Gatto Astana Pro Team +43
135 Laurens De Vreese Astana Pro Team +44
136 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates +44
137 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +45
138 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +45
139 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data +47
140 Antonio Nibali Bahrain - Merida +48
141 Matteo Bono UAE Team Emirates +49
142 André Cardoso Trek - Segafredo +50
143 Nikita Stalnov Astana Pro Team +50
144 Peter Kennaugh Team Sky +53
145 Wang Meiyin Bahrain - Merida +54
146 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +54
147 Jesús Hernández Trek - Segafredo +56
148 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +57
149 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +1:02
150 Martin Velits Quick-Step Floors +1:03
151 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +1:07
152 Ian Boswell Team Sky +1:15