Uitslag Ronde van Romandië 2017: Etappe 1 Aigle - Champéry

Evenement Ronde van Romandië 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd Aigle - Champéry
Datum woensdag 26 april 2017, 13:04
Afstand 173,3 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Michael Albasini Orica - Scott 4:33:10
2 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
3 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
4 Natnael Berhane Team Dimension Data z.t.
5 Chris Froome Team Sky z.t.
6 Pello Bilbao Astana Pro Team z.t.
7 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
8 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
9 Richard Carapaz Movistar Team z.t.
10 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
11 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
12 David Gaudu FDJ z.t.
13 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
14 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors z.t.
15 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates z.t.
16 Ion Izagirre Bahrain - Merida z.t.
17 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal z.t.
18 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
19 Jack Haig Orica - Scott z.t.
20 Roman Kreuziger Orica - Scott z.t.
21 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
22 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
23 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
24 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
25 Gianni Moscon Team Sky z.t.
26 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
27 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo z.t.
28 Simon Yates Orica - Scott z.t.
29 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
30 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
31 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
32 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
33 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
34 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
35 Damien Howson Orica - Scott z.t.
36 Jonathan Castroviejo Movistar Team z.t.
37 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
38 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
39 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert z.t.
40 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
41 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo z.t.
42 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
43 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin z.t.
44 Sébastien Reichenbach FDJ z.t.
45 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
46 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
47 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
48 Winner Anacona Movistar Team z.t.
49 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale z.t.
50 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
51 Carlos Betancur Movistar Team z.t.
52 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team z.t.
53 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert z.t.
54 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
55 David López Team Sky z.t.
56 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
57 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
58 Chad Haga Team Sunweb z.t.
59 Ondrej Cink Bahrain - Merida +13
60 Nicolas Roche BMC Racing Team +20
61 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +29
62 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +32
63 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +32
64 Andrey Amador Movistar Team +44
65 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +1:00
66 Georg Preidler Team Sunweb +1:06
67 James Shaw Lotto - Soudal +1:15
68 Sander Armée Lotto - Soudal +1:31
69 Odd Christian Eiking FDJ +1:31
70 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +1:31
71 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert +1:31
72 Manuele Mori UAE Team Emirates +1:31
73 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +1:31
74 André Cardoso Trek - Segafredo +1:31
75 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +1:31
76 Youcef Reguigui Team Dimension Data +1:31
77 Antonio Nibali Bahrain - Merida +1:31
78 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +1:31
79 Robert Power Orica - Scott +1:34
80 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +1:39
81 Vasil Kiryienka Team Sky +2:47
82 Nikita Stalnov Astana Pro Team +3:15
83 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +3:15
84 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:15
85 Danilo Wyss BMC Racing Team +3:15
86 Hugo Houle AG2R La Mondiale +3:15
87 Arnaud Courteille FDJ +3:57
88 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +4:39
89 Mekseb Debesay Team Dimension Data +4:57
90 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +4:57
91 Alex Dowsett Movistar Team +4:57
92 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +5:35
93 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +6:13
94 Stefan Küng BMC Racing Team +8:06
95 Michael Schär BMC Racing Team +8:06
96 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +8:44
97 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +8:44
98 Matteo Bono UAE Team Emirates +8:44
99 Kévin Reza FDJ +8:46
100 Jay Thomson Team Dimension Data +9:00
101 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +9:00
102 Moreno Hofland Lotto - Soudal +9:00
103 Laurens De Vreese Astana Pro Team +9:00
104 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +9:00
105 Nans Peters AG2R La Mondiale +9:00
106 Ben Swift UAE Team Emirates +9:00
107 Johan Le Bon FDJ +9:00
108 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +9:00
109 Jaco Venter Team Dimension Data +9:00
110 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:00
111 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +9:00
112 Tom Stamsnijder Team Sunweb +9:00
113 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:00
114 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +9:00
115 Frederik Veuchelen Wanty - Groupe Gobert +9:00
116 Wang Meiyin Bahrain - Merida +9:00
117 Michael Gogl Trek - Segafredo +9:00
118 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +9:00
119 Jesús Hernández Trek - Segafredo +9:00
120 Léo Vincent FDJ +9:00
121 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +11:37
122 Andriy Grivko Astana Pro Team +12:36
123 Owain Doull Team Sky +12:36
124 Tom Bohli BMC Racing Team +12:36
125 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +12:36
126 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +12:36
127 Alexander Edmondson Orica - Scott +12:36
128 Sam Bewley Orica - Scott +12:36
129 Davide Martinelli Quick-Step Floors +12:36
130 Simone Consonni UAE Team Emirates +12:36
131 Rémy Mertz Lotto - Soudal +12:36
132 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale +12:36
133 Lorrenzo Manzin FDJ +12:36
134 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +12:36
135 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data +12:36
136 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +12:36
137 Kris Boeckmans Lotto - Soudal +12:36
138 Oscar Gatto Astana Pro Team +13:27
139 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +13:27
140 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +13:27
141 Daniel Oss BMC Racing Team +13:27
142 Ian Boswell Team Sky +13:44
143 Elia Viviani Team Sky +16:43
144 Tim Declercq Quick-Step Floors +16:43
145 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +16:43
146 Gregory Daniel Trek - Segafredo +16:43
147 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +16:43
148 Oliviero Troia UAE Team Emirates +16:43
149 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +16:43
150 Martin Velits Quick-Step Floors +16:43
151 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +17:03
152 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +17:05