Uitslag Ronde van Romandië 2017: Etappe 3 Payerne - Payerne

Evenement Ronde van Romandië 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Payerne - Payerne
Datum vrijdag 28 april 2017, 12:45
Afstand 187 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Elia Viviani Team Sky 4:27:42
2 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
3 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe z.t.
4 Alexander Edmondson Orica - Scott z.t.
5 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale z.t.
6 Youcef Reguigui Team Dimension Data z.t.
7 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
8 Moreno Hofland Lotto - Soudal z.t.
9 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
10 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo z.t.
11 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert z.t.
12 Kévin Reza FDJ z.t.
13 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert z.t.
14 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
15 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
16 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
17 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team z.t.
18 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert z.t.
19 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
20 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale z.t.
21 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
22 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
23 Laurens De Vreese Astana Pro Team z.t.
24 Danilo Wyss BMC Racing Team z.t.
25 Hugo Houle AG2R La Mondiale z.t.
26 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
27 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo z.t.
28 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
29 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert z.t.
30 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
31 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
32 Michael Gogl Trek - Segafredo z.t.
33 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
34 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe z.t.
35 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
36 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
37 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
38 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
39 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
40 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert z.t.
41 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
42 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
43 Natnael Berhane Team Dimension Data z.t.
44 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
45 Rémi Cavagna Quick-Step Floors z.t.
46 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo z.t.
47 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert z.t.
48 Tom Bohli BMC Racing Team z.t.
49 Roman Kreuziger Orica - Scott z.t.
50 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
51 André Cardoso Trek - Segafredo z.t.
52 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
53 Nans Peters AG2R La Mondiale z.t.
54 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert z.t.
55 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
56 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin z.t.
57 Sébastien Reichenbach FDJ z.t.
58 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe z.t.
59 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
60 Owain Doull Team Sky z.t.
61 Jonathan Castroviejo Movistar Team z.t.
62 Ion Izagirre Bahrain - Merida z.t.
63 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data z.t.
64 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
65 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
66 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
67 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
68 Chris Froome Team Sky z.t.
69 Damien Howson Orica - Scott z.t.
70 Gianni Moscon Team Sky z.t.
71 Simone Consonni UAE Team Emirates z.t.
72 Winner Anacona Movistar Team z.t.
73 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
74 Rémy Mertz Lotto - Soudal z.t.
75 Pello Bilbao Astana Pro Team z.t.
76 Carlos Betancur Movistar Team z.t.
77 Richard Carapaz Movistar Team z.t.
78 Andrey Amador Movistar Team z.t.
79 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal z.t.
80 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
81 James Shaw Lotto - Soudal z.t.
82 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
83 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
84 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
85 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe z.t.
86 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors z.t.
87 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
88 Sander Armée Lotto - Soudal z.t.
89 Robert Power Orica - Scott z.t.
90 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin z.t.
91 Johannes Fröhlinger Team Sunweb z.t.
92 Chad Haga Team Sunweb z.t.
93 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
94 Jack Haig Orica - Scott z.t.
95 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
96 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale z.t.
97 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates z.t.
98 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
99 Juraj Sagan BORA - hansgrohe z.t.
100 Arnaud Courteille FDJ z.t.
101 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
102 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
103 David Gaudu FDJ z.t.
104 Ondrej Cink Bahrain - Merida z.t.
105 Simon Yates Orica - Scott z.t.
106 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
107 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo z.t.
108 Jaco Venter Team Dimension Data z.t.
109 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin z.t.
110 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
111 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
112 Christophe Riblon AG2R La Mondiale z.t.
113 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
114 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
115 Mekseb Debesay Team Dimension Data +12
116 Antonio Nibali Bahrain - Merida +14
117 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +14
118 David López Team Sky +33
119 Matteo Bono UAE Team Emirates +37
120 Daniel Oss BMC Racing Team +37
121 Johan Le Bon FDJ +42
122 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +55
123 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:34
124 Tim Declercq Quick-Step Floors +2:06
125 Alex Dowsett Movistar Team +3:33
126 Ian Boswell Team Sky +5:47
127 Andriy Grivko Astana Pro Team +7:42
128 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +8:43
129 Vasil Kiryienka Team Sky +8:43
130 Martin Velits Quick-Step Floors +8:43
131 Gregory Daniel Trek - Segafredo +8:43
132 Nikita Stalnov Astana Pro Team +8:43
133 Frederik Veuchelen Wanty - Groupe Gobert +8:43
134 Davide Martinelli Quick-Step Floors +8:43
135 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +8:43
136 Oscar Gatto Astana Pro Team +8:43
137 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +8:43
138 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:43
139 Oliviero Troia UAE Team Emirates +8:43
140 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:43
141 Tom Stamsnijder Team Sunweb +8:43
142 Wang Meiyin Bahrain - Merida +8:43
143 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +8:43
144 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +8:43
145 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +8:43
146 Jay Thomson Team Dimension Data +8:43
147 Sam Bewley Orica - Scott +8:43
148 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data +8:43
149 Kris Boeckmans Lotto - Soudal +8:43