Uitslag Ronde van Romandië 2017: Etappe 4 Domdidier - Leysin

Evenement Ronde van Romandië 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Domdidier - Leysin
Datum zaterdag 29 april 2017, 13:10
Afstand 163,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Simon Yates Orica - Scott 4:10:03
2 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
3 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +30
4 Tejay van Garderen BMC Racing Team +43
5 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +52
6 Diego Ulissi UAE Team Emirates +52
7 Pierre Latour AG2R La Mondiale +52
8 Louis Meintjes UAE Team Emirates +52
9 Damien Howson Orica - Scott +52
10 David Gaudu FDJ +52
11 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo +52
12 Ion Izagirre Bahrain - Merida +52
13 Wilco Kelderman Team Sunweb +52
14 Bob Jungels Quick-Step Floors +52
15 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +52
16 Roman Kreuziger Orica - Scott +52
17 Fabio Felline Trek - Segafredo +52
18 Natnael Berhane Team Dimension Data +52
19 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates +52
20 Jesús Herrada Movistar Team +52
21 Andrey Amador Movistar Team +52
22 David De La Cruz Quick-Step Floors +52
23 Sébastien Reichenbach FDJ +1:03
24 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +1:03
25 Pello Bilbao Astana Pro Team +1:03
26 Jack Haig Orica - Scott +1:05
27 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +1:05
28 Jonathan Castroviejo Movistar Team +1:10
29 Richard Carapaz Movistar Team +1:12
30 Winner Anacona Movistar Team +1:12
31 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +1:15
32 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +1:15
33 Chris Froome Team Sky +1:15
34 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +1:21
35 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +1:27
36 Merhawi Kudus Team Dimension Data +1:31
37 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +1:32
38 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +1:32
39 Maxime Monfort Lotto - Soudal +1:32
40 Laurens ten Dam Team Sunweb +1:32
41 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors +1:32
42 Mathias Frank AG2R La Mondiale +1:32
43 Rubén Fernández Movistar Team +1:32
44 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +1:32
45 Tanel Kangert Astana Pro Team +1:49
46 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +2:02
47 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +2:12
48 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +2:18
49 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +2:31
50 Carlos Betancur Movistar Team +2:38
51 André Cardoso Trek - Segafredo +2:39
52 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +2:40
53 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +2:40
54 James Shaw Lotto - Soudal +2:48
55 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +3:11
56 Sander Armée Lotto - Soudal +3:12
57 Mekseb Debesay Team Dimension Data +3:12
58 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:12
59 Danilo Wyss BMC Racing Team +4:08
60 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +4:08
61 Arnaud Courteille FDJ +4:08
62 Manuele Mori UAE Team Emirates +4:15
63 Vasil Kiryienka Team Sky +4:22
64 Peter Stetina Trek - Segafredo +4:38
65 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:02
66 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +5:03
67 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +5:40
68 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +6:21
69 David López Team Sky +6:28
70 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:28
71 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert +8:02
72 Peter Kennaugh Team Sky +8:02
73 Nicolas Roche BMC Racing Team +8:26
74 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:26
75 Chad Haga Team Sunweb +9:12
76 Michael Schär BMC Racing Team +9:20
77 Johan Le Bon FDJ +9:25
78 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +10:13
79 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +11:10
80 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +11:10
81 Rémy Mertz Lotto - Soudal +11:10
82 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +14:43
83 Michael Gogl Trek - Segafredo +14:43
84 Ondrej Cink Bahrain - Merida +14:43
85 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +14:43
86 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +14:43
87 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +14:43
88 Stefan Küng BMC Racing Team +14:43
89 Lennard Kämna Team Sunweb +14:43
90 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:43
91 Gianni Moscon Team Sky +14:43
92 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +14:43
93 Jaco Venter Team Dimension Data +14:43
94 Hugo Houle AG2R La Mondiale +14:43
95 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +14:43
96 Robert Power Orica - Scott +14:43
97 Antonio Nibali Bahrain - Merida +15:56
98 Michael Albasini Orica - Scott +17:18
99 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +20:01
100 Laurens De Vreese Astana Pro Team +22:23
101 Nikita Stalnov Astana Pro Team +22:23
102 Moreno Hofland Lotto - Soudal +22:23
103 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +22:23
104 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +22:23
105 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +22:23
106 Martin Velits Quick-Step Floors +22:23
107 Alex Dowsett Movistar Team +22:23
108 Jay Thomson Team Dimension Data +22:23
109 Nans Peters AG2R La Mondiale +22:23
110 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +22:23
111 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +22:23
112 Matteo Bono UAE Team Emirates +22:23
113 Wang Meiyin Bahrain - Merida +22:23
114 Tim Declercq Quick-Step Floors +22:23
115 Oliviero Troia UAE Team Emirates +22:23
116 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +22:23
117 Frederik Veuchelen Wanty - Groupe Gobert +22:23
118 Davide Martinelli Quick-Step Floors +22:23
119 Tom Stamsnijder Team Sunweb +22:23
120 Gregory Daniel Trek - Segafredo +22:23
121 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data +22:23
122 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale +22:23
123 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +22:23
124 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +22:23
125 Kévin Reza FDJ +22:23
126 Odd Christian Eiking FDJ +22:23
127 Youcef Reguigui Team Dimension Data +22:23
128 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +22:23
129 Kris Boeckmans Lotto - Soudal +22:23
130 Sam Bewley Orica - Scott +22:36
131 Alexander Edmondson Orica - Scott +22:36
132 Simone Consonni UAE Team Emirates +22:36
133 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +22:45
134 Lorrenzo Manzin FDJ +23:58
Daniel Oss BMC Racing Team Niet gefinished