Uitslag Critérium du Dauphiné 2017: Etappe 2 Saint-Chamond - Arlanc

Evenement Critérium du Dauphiné 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Saint-Chamond - Arlanc
Datum maandag 5 juni 2017, 12:07
Afstand 171 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Arnaud Démare FDJ 4:13:53
2 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
3 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits z.t.
4 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
5 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
6 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data z.t.
7 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
8 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe z.t.
9 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
10 Bryan Coquard Direct Energie z.t.
11 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
12 Pieter Vanspeybrouck Veranda's Willems - Crelan z.t.
13 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
14 Dion Smith Veranda's Willems - Crelan z.t.
15 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale z.t.
16 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
17 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin z.t.
18 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
19 Tiesj Benoot Lotto - Soudal z.t.
20 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
21 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
22 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
23 Frederik Backaert Veranda's Willems - Crelan z.t.
24 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits z.t.
25 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
26 Michal Kwiatkowski Team Sky z.t.
27 Guillaume Martin Veranda's Willems - Crelan z.t.
28 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
29 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
30 Chris Froome Team Sky z.t.
31 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
32 Alejandro Valverde Movistar Team z.t.
33 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo z.t.
34 Ángel Madrazo Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
35 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
36 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo z.t.
37 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe z.t.
38 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
39 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
40 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
41 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe z.t.
42 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
43 Amaël Moinard BMC Racing Team z.t.
44 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
45 Marco Minnaard Veranda's Willems - Crelan z.t.
46 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
47 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
48 Sam Oomen Team Sunweb z.t.
49 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
50 Christian Knees Team Sky z.t.
51 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team z.t.
52 Guillaume Van Keirsbulck Veranda's Willems - Crelan z.t.
53 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
54 Jorge Arcas Movistar Team z.t.
55 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo z.t.
56 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
57 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
58 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
59 Jack Haig Orica - Scott z.t.
60 Danilo Wyss BMC Racing Team z.t.
61 Brent Bookwalter BMC Racing Team z.t.
62 Damien Howson Orica - Scott z.t.
63 Roman Kreuziger Orica - Scott z.t.
64 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
65 André Cardoso Trek - Segafredo z.t.
66 Vegard Laengen UAE Team Emirates z.t.
67 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
68 Thomas Degand Veranda's Willems - Crelan z.t.
69 Youcef Reguigui Team Dimension Data z.t.
70 Richard Carapaz Movistar Team z.t.
71 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
72 Simon Yates Orica - Scott z.t.
73 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
74 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
75 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
76 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
77 Yoann Offredo Veranda's Willems - Crelan z.t.
78 Markel Irizar Trek - Segafredo z.t.
79 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
80 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
81 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin z.t.
82 Serge Pauwels Team Dimension Data z.t.
83 Julien Vermote Quick-Step Floors z.t.
84 Daniel Moreno Movistar Team z.t.
85 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
86 Thomas De Gendt Lotto - Soudal z.t.
87 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
88 Michael Gogl Trek - Segafredo z.t.
89 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
90 Grega Bole Bahrain - Merida z.t.
91 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
92 David Gaudu FDJ z.t.
93 Jérémy Maison FDJ z.t.
94 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo z.t.
95 Enric Mas Quick-Step Floors z.t.
96 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
97 Natnael Berhane Team Dimension Data z.t.
98 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
99 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits z.t.
100 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale z.t.
101 Ben O'Connor Team Dimension Data z.t.
102 Thierry Hupond Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
103 Luke Rowe Team Sky z.t.
104 Nils Politt Team Katusha - Alpecin z.t.
105 Sander Armée Lotto - Soudal z.t.
106 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin z.t.
107 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits z.t.
108 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
109 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
110 Nikita Stalnov Astana Pro Team z.t.
111 Jay Thomson Team Dimension Data z.t.
112 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
113 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe z.t.
114 Tony Martin Team Katusha - Alpecin z.t.
115 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin z.t.
116 Julien Duval AG2R La Mondiale z.t.
117 Romain Sicard Direct Energie z.t.
118 Bert De Backer Team Sunweb z.t.
119 Matteo Bono UAE Team Emirates z.t.
120 Johannes Fröhlinger Team Sunweb z.t.
121 Kilian Frankiny BMC Racing Team z.t.
122 Lennard Hofstede Team Sunweb z.t.
123 David López Team Sky z.t.
124 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits z.t.
125 Ian Boswell Team Sky z.t.
126 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
127 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
128 Bryan Nauleau Direct Energie z.t.
129 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data z.t.
130 Scott Thwaites Team Dimension Data z.t.
131 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
132 Thomas Voeckler Direct Energie z.t.
133 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida z.t.
134 Julien Morice Direct Energie z.t.
135 Jacopo Guarnieri FDJ +20
136 Angelo Tulik Direct Energie +24
137 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +28
138 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +31
139 Mickaël Delage FDJ +33
140 Adrien Petit Direct Energie +50
141 Chad Haga Team Sunweb +59
142 Olivier Le Gac FDJ +1:00
143 Ignatas Konovalovas FDJ +1:00
144 Federico Zurlo UAE Team Emirates +1:00
145 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +1:05
146 Borut Božic Bahrain - Merida +1:21
147 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:23
148 Tim Declercq Quick-Step Floors +1:42
149 Jesús Hernández Trek - Segafredo +2:28
150 Imanol Erviti Movistar Team +2:28
151 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +2:28
152 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +2:28
153 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:28
154 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +3:53
155 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +6:31
156 Michael Valgren Astana Pro Team +6:31
157 Chris Hamilton Team Sunweb +6:31
158 Leopold König BORA - hansgrohe +6:31
159 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida +6:31
160 Davide Cimolai FDJ +8:45
161 Antonio Nibali Bahrain - Merida +8:45
162 Ian Stannard Team Sky +8:45
163 James Shaw Lotto - Soudal +8:45
164 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +8:45
165 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +8:45
166 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits +8:45
167 Petr Vakoc Quick-Step Floors +8:45
168 Amund Grøndahl Team LottoNL - Jumbo +8:45
169 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +9:57
170 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +9:57
171 Eros Capecchi Quick-Step Floors +9:57
172 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +9:57
Edward Theuns Trek - Segafredo