Uitslag Critérium du Dauphiné 2017: Etappe 3 Le Chambon-sur-Lignon - Tullins

Evenement Critérium du Dauphiné 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Le Chambon-sur-Lignon - Tullins
Datum dinsdag 6 juni 2017, 12:08
Afstand 184 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo 4:06:06
2 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
3 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert z.t.
4 Bryan Nauleau Direct Energie z.t.
5 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo z.t.
6 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
7 Arnaud Démare FDJ +11
8 Bryan Coquard Direct Energie +11
9 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +11
10 Phil Bauhaus Team Sunweb +11
11 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +11
12 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +11
13 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits +11
14 Alejandro Valverde Movistar Team +11
15 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +11
16 Pierre Latour AG2R La Mondiale +11
17 Amund Grøndahl Team LottoNL - Jumbo +11
18 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +11
19 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +11
20 Jens Keukeleire Orica - Scott +11
21 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +11
22 Ben Swift UAE Team Emirates +11
23 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert +11
24 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +11
25 Diego Ulissi UAE Team Emirates +11
26 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits +11
27 Sam Oomen Team Sunweb +11
28 Christian Knees Team Sky +11
29 Youcef Reguigui Team Dimension Data +11
30 Jasha Sütterlin Movistar Team +11
31 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +11
32 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale +11
33 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +11
34 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +11
35 Jack Haig Orica - Scott +11
36 Louis Meintjes UAE Team Emirates +11
37 Angelo Tulik Direct Energie +11
38 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +11
39 Michal Kwiatkowski Team Sky +11
40 Chris Froome Team Sky +11
41 Yoann Offredo Wanty - Groupe Gobert +11
42 Esteban Chaves Orica - Scott +11
43 Tony Gallopin Lotto - Soudal +11
44 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +11
45 Vegard Laengen UAE Team Emirates +11
46 Richard Carapaz Movistar Team +11
47 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida +11
48 Luis León Sánchez Astana Pro Team +11
49 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +11
50 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +11
51 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +11
52 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +11
53 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11
54 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +11
55 Fabio Aru Astana Pro Team +11
56 Daniel Martin Quick-Step Floors +11
57 Jacopo Guarnieri FDJ +11
58 Imanol Erviti Movistar Team +11
59 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +11
60 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11
61 Nicolas Roche BMC Racing Team +11
62 Richie Porte BMC Racing Team +11
63 Axel Domont AG2R La Mondiale +11
64 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +11
65 Romain Bardet AG2R La Mondiale +11
66 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +11
67 Rafael Valls Lotto - Soudal +11
68 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +11
69 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +11
70 Jesús Herrada Movistar Team +11
71 André Cardoso Trek - Segafredo +11
72 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +11
73 Simon Yates Orica - Scott +11
74 Scott Thwaites Team Dimension Data +11
75 Enric Mas Quick-Step Floors +11
76 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +11
77 Julien Vermote Quick-Step Floors +11
78 Roman Kreuziger Orica - Scott +11
79 Daniel Moreno Movistar Team +11
80 Amaël Moinard BMC Racing Team +11
81 Rubén Fernández Movistar Team +11
82 Alberto Contador Trek - Segafredo +11
83 Simon Gerrans Orica - Scott +11
84 Tim Declercq Quick-Step Floors +11
85 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM +11
86 Peter Kennaugh Team Sky +11
87 Michael Gogl Trek - Segafredo +11
88 Julien Morice Direct Energie +11
89 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +11
90 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +11
91 Ángel Madrazo Delko - Marseille - Provence - KTM +11
92 Markel Irizar Trek - Segafredo +11
93 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11
94 Natnael Berhane Team Dimension Data +11
95 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM +11
96 David Gaudu FDJ +11
97 Jay Thomson Team Dimension Data +11
98 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11
99 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11
100 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +11
101 Ben Hermans BMC Racing Team +11
102 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +11
103 Jorge Arcas Movistar Team +11
104 Lennard Hofstede Team Sunweb +11
105 Grega Bole Bahrain - Merida +11
106 Serge Pauwels Team Dimension Data +11
107 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +11
108 Matteo Bono UAE Team Emirates +11
109 Thierry Hupond Delko - Marseille - Provence - KTM +11
110 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +11
111 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +11
112 Manuele Mori UAE Team Emirates +11
113 Ben O'Connor Team Dimension Data +11
114 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +11
115 Brent Bookwalter BMC Racing Team +11
116 Kilian Frankiny BMC Racing Team +11
117 Mickaël Delage FDJ +11
118 Romain Sicard Direct Energie +11
119 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +11
120 Chad Haga Team Sunweb +11
121 Nikita Stalnov Astana Pro Team +11
122 Michael Valgren Astana Pro Team +11
123 Ian Boswell Team Sky +11
124 Olivier Le Gac FDJ +11
125 Warren Barguil Team Sunweb +11
126 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11
127 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +11
128 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +11
129 Adrien Petit Direct Energie +11
130 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +39
131 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +45
132 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin +47
133 Julien Duval AG2R La Mondiale +47
134 Damien Howson Orica - Scott +47
135 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +47
136 Danilo Wyss BMC Racing Team +50
137 Davide Cimolai FDJ +51
138 Bert De Backer Team Sunweb +55
139 Borut Božic Bahrain - Merida +1:00
140 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +1:02
141 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +1:04
142 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +1:04
143 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +1:20
144 David López Team Sky +1:56
145 Ignatas Konovalovas FDJ +1:56
146 Luke Rowe Team Sky +1:59
147 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:59
148 Daryl Impey Orica - Scott +2:25
149 Ian Stannard Team Sky +2:25
150 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +2:25
151 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +2:39
152 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +11
153 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +3:19
154 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +3:26
155 Jérémy Maison FDJ +3:27
156 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +4:02
157 Sander Armée Lotto - Soudal +7:04
158 Jesús Hernández Trek - Segafredo +7:04
159 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data +7:04
160 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +7:04
161 Federico Zurlo UAE Team Emirates +7:04
162 Antonio Nibali Bahrain - Merida +7:04
163 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +7:04
164 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +7:04
165 Thomas Voeckler Direct Energie +7:04
166 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +7:04
167 James Shaw Lotto - Soudal +7:04
168 Chris Hamilton Team Sunweb +7:04
169 Petr Vakoc Quick-Step Floors +7:04
Leopold König BORA - hansgrohe Niet gefinished