Uitslag Critérium du Dauphiné 2017: Etappe 7 Aosta - Alpe d'Huez

Evenement Critérium du Dauphiné 2017
Etappe 7 Wegwedstrijd Aosta - Alpe d'Huez
Datum zaterdag 10 juni 2017, 10:05
Afstand 168 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Peter Kennaugh Team Sky 4:43:59
2 Ben Swift UAE Team Emirates +13
3 Jesús Herrada Movistar Team +1:11
4 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +1:13
5 Romain Bardet AG2R La Mondiale +1:14
6 Richie Porte BMC Racing Team +1:56
7 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +1:56
8 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:04
9 Alberto Contador Trek - Segafredo +2:04
10 Fabio Aru Astana Pro Team +2:13
11 Daniel Martin Quick-Step Floors +2:13
12 Alejandro Valverde Movistar Team +2:19
13 Louis Meintjes UAE Team Emirates +2:19
14 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +2:19
15 Chris Froome Team Sky +2:19
16 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +2:30
17 Guillaume Martin Veranda's Willems - Crelan +2:30
18 Jack Haig Orica - Scott +2:37
19 Sam Oomen Team Sunweb +2:37
20 Esteban Chaves Orica - Scott +2:42
21 Diego Ulissi UAE Team Emirates +2:44
22 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +2:44
23 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +2:44
24 Rafael Valls Lotto - Soudal +2:44
25 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +2:49
26 Damien Howson Orica - Scott +3:24
27 André Cardoso Trek - Segafredo +3:24
28 Pierre Latour AG2R La Mondiale +3:52
29 Simon Yates Orica - Scott +3:54
30 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +3:54
31 Ben Hermans BMC Racing Team +4:16
32 Enric Mas Quick-Step Floors +4:26
33 Warren Barguil Team Sunweb +4:27
34 Daniel Moreno Movistar Team +4:28
35 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +4:47
36 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +4:47
37 Thomas Degand Veranda's Willems - Crelan +4:47
38 Michal Kwiatkowski Team Sky +5:29
39 Romain Sicard Direct Energie +5:41
40 Roman Kreuziger Orica - Scott +7:02
41 Marco Minnaard Veranda's Willems - Crelan +7:06
42 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin +7:34
43 Jesús Hernández Trek - Segafredo +7:39
44 Sander Armée Lotto - Soudal +8:21
45 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +8:21
46 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +8:21
47 Richard Carapaz Movistar Team +8:21
48 Ben O'Connor Team Dimension Data +10:30
49 Jens Keukeleire Orica - Scott +10:30
50 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +10:30
51 Tony Gallopin Lotto - Soudal +10:30
52 Axel Domont AG2R La Mondiale +10:30
53 Vegard Laengen UAE Team Emirates +10:30
54 Manuele Mori UAE Team Emirates +10:51
55 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:59
56 Nicolas Roche BMC Racing Team +10:59
57 Ian Boswell Team Sky +11:15
58 Lennard Hofstede Team Sunweb +11:15
59 Angelo Tulik Direct Energie +12:05
60 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +12:33
61 Serge Pauwels Team Dimension Data +13:48
62 Ángel Madrazo Delko - Marseille - Provence - KTM +14:04
63 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +14:04
64 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +14:38
65 Rubén Fernández Movistar Team +15:33
66 Guillaume Van Keirsbulck Veranda's Willems - Crelan +15:57
67 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +15:57
68 Frederik Backaert Veranda's Willems - Crelan +15:57
69 Yoann Offredo Veranda's Willems - Crelan +15:57
70 Jorge Arcas Movistar Team +15:57
71 Jay Thomson Team Dimension Data +15:57
72 Simon Gerrans Orica - Scott +15:57
73 David López Team Sky +15:57
74 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +15:57
75 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +15:57
76 Imanol Erviti Movistar Team +15:57
77 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15:57
78 Dion Smith Veranda's Willems - Crelan +15:57
79 Michael Gogl Trek - Segafredo +16:02
80 Thomas Voeckler Direct Energie +16:02
81 Antonio Nibali Bahrain - Merida +16:49
82 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +16:58
83 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +17:27
84 Scott Thwaites Team Dimension Data +17:36
85 Petr Vakoc Quick-Step Floors +19:20
86 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:55
87 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:55
88 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM +19:55
89 James Shaw Lotto - Soudal +19:55
90 Thierry Hupond Delko - Marseille - Provence - KTM +19:55
91 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM +19:55
92 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +19:55
93 Matteo Bono UAE Team Emirates +19:55
94 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +19:55
95 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +19:55
96 Jérémy Maison FDJ +19:55
97 Daryl Impey Orica - Scott +19:55
98 Christian Knees Team Sky +19:55
99 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +19:55
100 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data +19:55
101 Michael Valgren Astana Pro Team +19:55
102 Bryan Nauleau Direct Energie +19:55
103 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +19:55
104 Nikita Stalnov Astana Pro Team +19:55
105 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +19:55
106 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +19:55
107 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +20:37
108 Amaël Moinard BMC Racing Team +21:33
109 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +21:33
110 Kilian Frankiny BMC Racing Team +21:33
111 Brent Bookwalter BMC Racing Team +21:33
112 Danilo Wyss BMC Racing Team +21:33
113 Ignatas Konovalovas FDJ +21:51
114 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +22:29
115 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +22:55
116 Federico Zurlo UAE Team Emirates +22:55
117 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM +23:21
118 Chris Hamilton Team Sunweb +23:38
119 Bert De Backer Team Sunweb +25:41
120 Markel Irizar Trek - Segafredo +25:41
121 Luke Rowe Team Sky +25:41
122 Pieter Vanspeybrouck Veranda's Willems - Crelan +31:02
123 Tim Declercq Quick-Step Floors +31:02
124 Julien Vermote Quick-Step Floors +31:02
125 Jasha Sütterlin Movistar Team +31:02
126 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +31:02
127 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +31:02
128 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +31:02
129 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +31:02
130 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +31:02
131 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale +31:02
132 Youcef Reguigui Team Dimension Data +31:02
133 Grega Bole Bahrain - Merida +31:02
134 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +31:02
135 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +31:02
136 Amund Grøndahl Team LottoNL - Jumbo +31:02
137 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +31:02
138 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM +31:02
139 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida +31:02
140 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +31:02
141 Olivier Le Gac FDJ +31:02
142 Adrien Petit Direct Energie +31:02
143 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +31:02
144 Phil Bauhaus Team Sunweb +31:30
145 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits +33:20
146 Mickaël Delage FDJ +33:20
147 Bryan Coquard Direct Energie +33:20
148 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +33:20
149 Davide Cimolai FDJ +33:20
150 Arnaud Démare FDJ +33:20
151 Julien Duval AG2R La Mondiale +35:14
Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits Niet gefinished