Uitslag Ronde van Zwitserland 2017: Etappe 1 Cham - Cham

Evenement Ronde van Zwitserland 2017
Etappe 1 Individuele tijdrit Cham - Cham
Datum zaterdag 10 juni 2017, 13:46
Afstand 6 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Rohan Dennis BMC Racing Team 6:24
2 Stefan Küng BMC Racing Team +8
3 Matthias Brändle Trek - Segafredo +9
4 Michael Matthews Team Sunweb +9
5 Tom Dumoulin Team Sunweb +9
6 Jonathan Castroviejo Movistar Team +11
7 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +12
8 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13
9 Steven Lammertink Team LottoNL - Jumbo +14
10 Martin Elmiger BMC Racing Team +14
11 Alex Dowsett Movistar Team +14
12 Luke Durbridge Orica - Scott +14
13 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15
14 Yves Lampaert Quick-Step Floors +15
15 Jan Bárta BORA - hansgrohe +15
16 Tejay van Garderen BMC Racing Team +15
17 Peter Sagan BORA - hansgrohe +16
18 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +17
19 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +19
20 Michael Albasini Orica - Scott +19
21 Hugo Houle AG2R La Mondiale +20
22 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +20
23 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +20
24 Damiano Caruso BMC Racing Team +21
25 Sylvain Chavanel Direct Energie +21
26 Matteo Trentin Quick-Step Floors +22
27 Owain Doull Team Sky +22
28 Nikias Arndt Team Sunweb +22
29 Mike Teunissen Team Sunweb +22
30 Tim Wellens Lotto - Soudal +23
31 Ion Izagirre Bahrain - Merida +24
32 Daniel Oss BMC Racing Team +24
33 Marc Soler Movistar Team +24
34 Fabio Felline Trek - Segafredo +24
35 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +25
36 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +25
37 Víctor De la Parte Movistar Team +25
38 Sébastien Reichenbach FDJ +26
39 Maxime Monfort Lotto - Soudal +26
40 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +26
41 Jon Dibben Team Sky +26
42 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +26
43 John Degenkolb Trek - Segafredo +27
44 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +27
45 Jack Bauer Quick-Step Floors +27
46 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij +27
47 Michael Schär BMC Racing Team +28
48 Nélson Oliveira Movistar Team +28
49 Danny van Poppel Team Sky +28
50 Magnus Cort Orica - Scott +28
51 Valerio Conti UAE Team Emirates +28
52 Steve Morabito FDJ +28
53 Carlos Betancur Movistar Team +28
54 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +28
55 Georg Preidler Team Sunweb +29
56 Sam Bewley Orica - Scott +29
57 Tao Geoghegan Hart Team Sky +29
58 Aaron Gate Aqua Blue Sport +29
59 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +29
60 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +29
61 Rui Costa UAE Team Emirates +29
62 Mark Christian Aqua Blue Sport +30
63 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +30
64 Arthur Vichot FDJ +30
65 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +30
66 Rubén Plaza Orica - Scott +30
67 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +30
68 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +30
69 Pello Bilbao Astana Pro Team +30
70 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +31
71 Davide Martinelli Quick-Step Floors +31
72 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +31
73 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +31
74 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +31
75 Jelle Wallays Lotto - Soudal +31
76 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +32
77 Benjamin King Team Dimension Data +32
78 Nico Denz AG2R La Mondiale +32
79 Anthony Roux FDJ +32
80 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +32
81 Jaco Venter Team Dimension Data +33
82 Odd Christian Eiking FDJ +33
83 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +34
84 Daniil Fominykh Astana Pro Team +34
85 David De La Cruz Quick-Step Floors +34
86 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +34
87 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +34
88 Daniel Hoelgård FDJ +35
89 Koen de Kort Trek - Segafredo +35
90 Jay McCarthy BORA - hansgrohe +35
91 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +36
92 Boy van Poppel Trek - Segafredo +36
93 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +36
94 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +37
95 Carlos Verona Orica - Scott +37
96 Iván García Bahrain - Merida +37
97 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +37
98 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +37
99 Mekseb Debesay Team Dimension Data +37
100 Mathias Frank AG2R La Mondiale +38
101 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +38
102 Matej Mohoric UAE Team Emirates +38
103 Philip Deignan Team Sky +38
104 Bart De Clercq Lotto - Soudal +38
105 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +38
106 Mathew Hayman Orica - Scott +38
107 Jonas Koch CCC - Sprandi - Polkowice +38
108 Nikolas Maes Lotto - Soudal +38
109 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +39
110 Conor Dunne Aqua Blue Sport +39
111 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +39
112 Oscar Gatto Astana Pro Team +39
113 Lars Petter Nordhaug Aqua Blue Sport +39
114 Kévin Reza FDJ +39
115 Fabien Grellier Direct Energie +39
116 Salvatore Puccio Team Sky +40
117 Sebastián Henao Team Sky +40
118 Lilian Calmejane Direct Energie +40
119 Antoine Duchesne Direct Energie +40
120 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij +40
121 Thomas Boudat Direct Energie +40
122 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +40
123 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +41
124 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +41
125 Mikel Nieve Team Sky +41
126 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +41
127 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +41
128 Simone Consonni UAE Team Emirates +41
129 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +42
130 Ryan Anderson Direct Energie +42
131 Robert Power Orica - Scott +42
132 Marko Kump UAE Team Emirates +42
133 Javier Moreno Bahrain - Merida +42
134 Cédric Pineau FDJ +42
135 Tyler Farrar Team Dimension Data +43
136 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +43
137 Lachlan Morton Team Dimension Data +43
138 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +44
139 Sacha Modolo UAE Team Emirates +44
140 Simone Petilli UAE Team Emirates +44
141 Miguel Ángel López Astana Pro Team +44
142 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +44
143 Albert Timmer Team Sunweb +44
144 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +44
145 Sondre Enger AG2R La Mondiale +45
146 Michel Kreder Aqua Blue Sport +45
147 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +45
148 Jesper Hansen Astana Pro Team +46
149 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +46
150 Jonathan Hivert Direct Energie +47
151 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +47
152 Grégory Rast Trek - Segafredo +47
153 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij +47
154 Merhawi Kudus Team Dimension Data +48
155 Nicolas Dougall Team Dimension Data +48
156 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +48
157 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +49
158 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +49
159 Ondrej Cink Bahrain - Merida +50
160 Perrig Quémeneur Direct Energie +51
161 Antonio Pedrero Movistar Team +51
162 Dáyer Quintana Movistar Team +52
163 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +53
164 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +54
165 Michal Kolár BORA - hansgrohe +54
166 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +54
167 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +55
168 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +56
169 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +59
170 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +1:00
171 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +1:01
172 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +1:02
173 Matti Breschel Astana Pro Team +1:06
174 Roy Curvers Team Sunweb +1:06
175 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +1:09
176 Arman Kamyshev Astana Pro Team +1:18