Uitslag Ronde van Zwitserland 2017: Etappe 2 Cham - Cham

Evenement Ronde van Zwitserland 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Cham - Cham
Datum zondag 11 juni 2017, 13:18
Afstand 172,7 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Philippe Gilbert Quick-Step Floors 4:22:36
2 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
3 Anthony Roux FDJ z.t.
4 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
5 Matteo Trentin Quick-Step Floors z.t.
6 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe z.t.
7 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
8 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
9 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
10 Michael Matthews Team Sunweb z.t.
11 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
12 Lilian Calmejane Direct Energie z.t.
13 John Degenkolb Trek - Segafredo z.t.
14 Aaron Gate Aqua Blue Sport z.t.
15 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
16 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo z.t.
17 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
18 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
19 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
20 Carlos Betancur Movistar Team z.t.
21 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
22 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
23 Pello Bilbao Astana Pro Team z.t.
24 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
25 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
26 Mikel Nieve Team Sky z.t.
27 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
28 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
29 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
30 Sébastien Reichenbach FDJ z.t.
31 Arthur Vichot FDJ z.t.
32 Hugo Houle AG2R La Mondiale z.t.
33 Víctor De la Parte Movistar Team z.t.
34 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
35 Miguel Ángel López Astana Pro Team z.t.
36 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
37 Dáyer Quintana Movistar Team z.t.
38 Carlos Verona Orica - Scott z.t.
39 Ion Izagirre Bahrain - Merida z.t.
40 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
41 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
42 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
43 Daniel Pearson Aqua Blue Sport z.t.
44 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin z.t.
45 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
46 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
47 Mark Christian Aqua Blue Sport z.t.
48 Tao Geoghegan Hart Team Sky z.t.
49 Marc Soler Movistar Team z.t.
50 Jonathan Hivert Direct Energie z.t.
51 Lachlan Morton Team Dimension Data z.t.
52 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
53 Steve Morabito FDJ z.t.
54 Mekseb Debesay Team Dimension Data z.t.
55 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
56 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
57 Zdenek Štybar Quick-Step Floors z.t.
58 Jan Bárta BORA - hansgrohe +24
59 Koen de Kort Trek - Segafredo +42
60 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +3:30
61 Matvei Mamykin Team Katusha - Alpecin +3:30
62 Ondrej Cink Bahrain - Merida +3:30
63 Nikias Arndt Team Sunweb +3:31
64 Tejay van Garderen BMC Racing Team +3:31
65 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +5:04
66 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +5:04
67 Robert Power Orica - Scott +5:32
68 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +5:32
69 David De La Cruz Quick-Step Floors +5:32
70 Jack Bauer Quick-Step Floors +5:32
71 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +6:47
72 Owain Doull Team Sky +6:47
73 Fabien Grellier Direct Energie +6:47
74 Maxime Monfort Lotto - Soudal +6:47
75 Jelle Wallays Lotto - Soudal +6:47
76 Perrig Quémeneur Direct Energie +6:47
77 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +6:47
78 Sebastián Henao Team Sky +6:47
79 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:47
80 Mathew Hayman Orica - Scott +6:47
81 Nikolas Maes Lotto - Soudal +9:53
82 Antoine Duchesne Direct Energie +9:53
83 Michal Kolár BORA - hansgrohe +9:53
84 Matti Breschel Astana Pro Team +9:53
85 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +9:53
86 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +9:53
87 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij +9:53
88 Mike Teunissen Team Sunweb +9:53
89 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +9:53
90 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +9:53
91 Rohan Dennis BMC Racing Team +9:53
92 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +9:53
93 Daniil Fominykh Astana Pro Team +9:53
94 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +9:53
95 Nélson Oliveira Movistar Team +9:53
96 Nico Denz AG2R La Mondiale +9:53
97 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +9:53
98 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +9:53
99 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +9:53
100 Kévin Reza FDJ +9:53
101 Sondre Enger AG2R La Mondiale +9:53
102 Lars Petter Nordhaug Aqua Blue Sport +9:53
103 Jesper Hansen Astana Pro Team +9:53
104 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +9:53
105 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +9:53
106 Luke Durbridge Orica - Scott +9:53
107 Oscar Gatto Astana Pro Team +9:53
108 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +9:53
109 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +9:53
110 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +9:53
111 Benjamin King Team Dimension Data +9:53
112 Thomas Boudat Direct Energie +9:53
113 Grégory Rast Trek - Segafredo +9:53
114 Boy van Poppel Trek - Segafredo +9:53
115 Roy Curvers Team Sunweb +9:53
116 Sylvain Chavanel Direct Energie +9:53
117 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +9:53
118 Salvatore Puccio Team Sky +9:53
119 Yves Lampaert Quick-Step Floors +9:53
120 Matej Mohoric UAE Team Emirates +9:53
121 Simone Petilli UAE Team Emirates +9:53
122 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +9:53
123 Javier Moreno Bahrain - Merida +9:53
124 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +9:53
125 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +9:53
126 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij +9:53
127 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +9:53
128 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:53
129 Philip Deignan Team Sky +9:53
130 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:53
131 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +9:53
132 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +9:53
133 Jaco Venter Team Dimension Data +9:53
134 Nicolas Dougall Team Dimension Data +9:53
135 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +9:53
136 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:53
137 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +10:37
138 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +10:37
139 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +10:37
140 Michel Kreder Aqua Blue Sport +12:27
141 Tim Wellens Lotto - Soudal +12:27
142 Cédric Pineau FDJ +12:27
143 Martin Elmiger BMC Racing Team +12:27
144 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:27
145 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +12:27
146 Danny van Poppel Team Sky +12:27
147 Arman Kamyshev Astana Pro Team +12:27
148 Ryan Anderson Direct Energie +12:27
149 Rubén Plaza Orica - Scott +12:27
150 Alex Dowsett Movistar Team +12:27
151 Sam Bewley Orica - Scott +12:27
152 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +12:27
153 Daniel Oss BMC Racing Team +12:27
154 Iván García Bahrain - Merida +12:27
155 Marko Kump UAE Team Emirates +12:27
156 Jonathan Castroviejo Movistar Team +12:27
157 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +12:27
158 Albert Timmer Team Sunweb +12:27
159 Conor Dunne Aqua Blue Sport +12:27
160 Simone Consonni UAE Team Emirates +12:27
161 Sacha Modolo UAE Team Emirates +12:27
162 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +14:08
163 Bart De Clercq Lotto - Soudal +14:08
164 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +17:14
165 Antonio Pedrero Movistar Team +17:59
166 Jon Dibben Team Sky +20:22
167 Magnus Cort Orica - Scott +20:22
168 Davide Martinelli Quick-Step Floors +20:22
169 Daniel Hoelgård FDJ +20:22
170 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +20:22
171 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +20:22
172 Tyler Farrar Team Dimension Data +20:22
173 Matthias Brändle Trek - Segafredo +20:22
174 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +20:22
Jonas Koch CCC - Sprandi - Polkowice Niet gefinished