Uitslag Ronde van Zwitserland 2017: Etappe 3 Menziken - Bern

Evenement Ronde van Zwitserland 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Menziken - Bern
Datum maandag 12 juni 2017, 13:40
Afstand 159,3 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Michael Matthews Team Sunweb 3:49:48
2 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
3 John Degenkolb Trek - Segafredo z.t.
4 Tim Wellens Lotto - Soudal z.t.
5 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
6 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
7 Arthur Vichot FDJ z.t.
8 Matteo Trentin Quick-Step Floors z.t.
9 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
10 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
11 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
12 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
13 Ion Izagirre Bahrain - Merida z.t.
14 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
15 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
16 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
17 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin z.t.
18 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
19 Lilian Calmejane Direct Energie z.t.
20 Mikel Nieve Team Sky z.t.
21 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
22 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
23 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
24 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
25 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
26 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
27 Marc Soler Movistar Team z.t.
28 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
29 Tao Geoghegan Hart Team Sky z.t.
30 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
31 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
32 Steve Morabito FDJ z.t.
33 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
34 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
35 Mark Christian Aqua Blue Sport z.t.
36 Mekseb Debesay Team Dimension Data z.t.
37 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
38 Tejay van Garderen BMC Racing Team +19
39 Stefan Küng BMC Racing Team +19
40 Sylvain Chavanel Direct Energie +19
41 Víctor De la Parte Movistar Team +19
42 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19
43 Carlos Verona Orica - Scott +19
44 Lachlan Morton Team Dimension Data +19
45 Anthony Roux FDJ +19
46 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +26
47 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +26
48 Aaron Gate Aqua Blue Sport +26
49 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +26
50 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +26
51 Miguel Ángel López Astana Pro Team +26
52 Carlos Betancur Movistar Team +26
53 Hugo Houle AG2R La Mondiale +26
54 Nikolas Maes Lotto - Soudal +26
55 Mike Teunissen Team Sunweb +26
56 Pello Bilbao Astana Pro Team +26
57 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +26
58 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +26
59 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +26
60 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +38
61 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +38
62 Odd Christian Eiking FDJ +43
63 Dáyer Quintana Movistar Team +43
64 Koen de Kort Trek - Segafredo +43
65 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +43
66 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +43
67 Simone Consonni UAE Team Emirates +49
68 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +53
69 Ondrej Cink Bahrain - Merida +53
70 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +53
71 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +53
72 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +53
73 Mathew Hayman Orica - Scott +53
74 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +1:03
75 Matti Breschel Astana Pro Team +1:14
76 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +1:14
77 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +1:14
78 Antoine Duchesne Direct Energie +1:14
79 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +1:14
80 Michael Schär BMC Racing Team +1:14
81 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +1:14
82 Nélson Oliveira Movistar Team +1:14
83 Kévin Reza FDJ +1:14
84 Jaco Venter Team Dimension Data +1:14
85 Jan Bárta BORA - hansgrohe +1:14
86 Simone Petilli UAE Team Emirates +1:14
87 Matej Mohoric UAE Team Emirates +1:14
88 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:14
89 Maxime Monfort Lotto - Soudal +1:14
90 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:14
91 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +1:14
92 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +1:14
93 Martin Elmiger BMC Racing Team +1:14
94 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +1:14
95 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +1:14
96 Oscar Gatto Astana Pro Team +1:14
97 Michal Kolár BORA - hansgrohe +1:14
98 Salvatore Puccio Team Sky +1:44
99 Sacha Modolo UAE Team Emirates +1:48
100 Roy Curvers Team Sunweb +1:48
101 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +1:48
102 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +1:48
103 Daniel Hoelgård FDJ +1:57
104 Jack Bauer Quick-Step Floors +1:57
105 Yves Lampaert Quick-Step Floors +1:57
106 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +1:57
107 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +2:17
108 Benjamin King Team Dimension Data +2:17
109 Fabien Grellier Direct Energie +2:17
110 Iván García Bahrain - Merida +2:17
111 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +2:17
112 Arman Kamyshev Astana Pro Team +2:17
113 Sondre Enger AG2R La Mondiale +2:23
114 Bart De Clercq Lotto - Soudal +2:50
115 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +2:50
116 Jelle Wallays Lotto - Soudal +2:50
117 Nicolas Dougall Team Dimension Data +2:50
118 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +2:50
119 Michel Kreder Aqua Blue Sport +2:50
120 Boy van Poppel Trek - Segafredo +2:50
121 Jesper Hansen Astana Pro Team +2:50
122 Daniil Fominykh Astana Pro Team +2:50
123 Daniel Oss BMC Racing Team +2:50
124 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +2:50
125 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +3:14
126 Owain Doull Team Sky +3:42
127 Alex Dowsett Movistar Team +3:42
128 Ryan Anderson Direct Energie +3:42
129 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij +3:42
130 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +3:42
131 Sam Bewley Orica - Scott +3:42
132 Sebastián Henao Team Sky +3:42
133 Magnus Cort Orica - Scott +3:42
134 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +3:42
135 Robert Power Orica - Scott +3:42
136 Javier Moreno Bahrain - Merida +3:42
137 David De La Cruz Quick-Step Floors +3:42
138 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +3:42
139 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +3:42
140 Rubén Plaza Orica - Scott +3:42
141 Cédric Pineau FDJ +3:42
142 Marko Kump UAE Team Emirates +3:42
143 Tyler Farrar Team Dimension Data +3:42
144 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +3:42
145 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij +3:42
146 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +3:42
147 Grégory Rast Trek - Segafredo +3:42
148 Danny van Poppel Team Sky +3:42
149 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:42
150 Antonio Pedrero Movistar Team +3:42
151 Luke Durbridge Orica - Scott +4:40
152 Perrig Quémeneur Direct Energie +4:40
153 Thomas Boudat Direct Energie +4:40
154 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +4:51
155 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +4:58
156 Davide Martinelli Quick-Step Floors +4:58
157 Nico Denz AG2R La Mondiale +4:58
158 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +5:37
159 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +6:58
160 Conor Dunne Aqua Blue Sport +6:58
161 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +6:58
162 Jonathan Hivert Direct Energie +6:58
163 Lars Petter Nordhaug Aqua Blue Sport +6:58
164 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +8:29
165 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +8:29
166 Philip Deignan Team Sky +8:29
167 Rohan Dennis BMC Racing Team +8:29
168 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:29
169 Jon Dibben Team Sky +8:29
170 Sébastien Reichenbach FDJ +8:29
171 Matthias Brändle Trek - Segafredo +8:29
172 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +8:29
173 Albert Timmer Team Sunweb +8:29
174 Jonathan Castroviejo Movistar Team +8:29