Uitslag Ronde van Zwitserland 2017: Etappe 4 Bern - Villars-sur-Ollon

Evenement Ronde van Zwitserland 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Bern - Villars-sur-Ollon
Datum dinsdag 13 juni 2017, 13:29
Afstand 150,2 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Larry Warbasse Aqua Blue Sport 3:48:55
2 Damiano Caruso BMC Racing Team +40
3 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +40
4 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +40
5 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +44
6 Mathias Frank AG2R La Mondiale +47
7 Marc Soler Movistar Team +59
8 Miguel Ángel López Astana Pro Team +1:07
9 Mikel Nieve Team Sky +1:20
10 Rui Costa UAE Team Emirates +1:34
11 Pello Bilbao Astana Pro Team +1:34
12 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:44
13 Tao Geoghegan Hart Team Sky +2:00
14 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +2:02
15 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +2:02
16 Víctor De la Parte Movistar Team +2:12
17 Merhawi Kudus Team Dimension Data +2:27
18 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +2:45
19 Steve Morabito FDJ +2:45
20 Bart De Clercq Lotto - Soudal +2:49
21 Lilian Calmejane Direct Energie +3:21
22 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:25
23 Carlos Verona Orica - Scott +3:26
24 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +3:53
25 Odd Christian Eiking FDJ +4:09
26 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij +4:15
27 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +4:22
28 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij +4:24
29 Ondrej Cink Bahrain - Merida +4:29
30 Ion Izagirre Bahrain - Merida +4:29
31 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:29
32 Maxime Monfort Lotto - Soudal +5:04
33 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +5:04
34 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +5:04
35 Sebastián Henao Team Sky +5:20
36 Jay McCarthy BORA - hansgrohe +5:55
37 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +6:27
38 Carlos Betancur Movistar Team +6:56
39 Mekseb Debesay Team Dimension Data +6:56
40 Georg Preidler Team Sunweb +7:12
41 Tom Dumoulin Team Sunweb +7:12
42 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +7:12
43 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +7:12
44 Simone Petilli UAE Team Emirates +7:12
45 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +7:12
46 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +7:36
47 Perrig Quémeneur Direct Energie +7:39
48 Nélson Oliveira Movistar Team +7:54
49 Antoine Duchesne Direct Energie +8:13
50 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +8:30
51 Michael Schär BMC Racing Team +8:30
52 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +8:30
53 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +8:30
54 Rubén Plaza Orica - Scott +8:30
55 Tejay van Garderen BMC Racing Team +8:30
56 Fabio Felline Trek - Segafredo +8:30
57 Koen de Kort Trek - Segafredo +8:30
58 Dáyer Quintana Movistar Team +8:30
59 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +9:04
60 Jonathan Hivert Direct Energie +9:47
61 Sam Bewley Orica - Scott +12:47
62 Luke Durbridge Orica - Scott +12:47
63 Benjamin King Team Dimension Data +12:47
64 Philip Deignan Team Sky +12:47
65 Jelle Wallays Lotto - Soudal +12:47
66 Fabien Grellier Direct Energie +12:47
67 Lachlan Morton Team Dimension Data +12:47
68 Javier Moreno Bahrain - Merida +12:47
69 Robert Power Orica - Scott +12:47
70 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +12:47
71 Nikias Arndt Team Sunweb +12:47
72 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +12:47
73 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +12:47
74 Hugo Houle AG2R La Mondiale +12:47
75 Martin Elmiger BMC Racing Team +14:07
76 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +14:07
77 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +14:07
78 Owain Doull Team Sky +14:07
79 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:07
80 Aaron Gate Aqua Blue Sport +14:07
81 Michael Albasini Orica - Scott +14:07
82 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +14:07
83 Stefan Küng BMC Racing Team +14:07
84 Daniil Fominykh Astana Pro Team +14:07
85 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +14:07
86 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +14:07
87 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +14:07
88 Anthony Roux FDJ +14:07
89 Mathew Hayman Orica - Scott +14:07
90 Tim Wellens Lotto - Soudal +14:07
91 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +16:21
92 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +16:21
93 Grégory Rast Trek - Segafredo +16:21
94 Cédric Pineau FDJ +16:21
95 Jan Bárta BORA - hansgrohe +16:21
96 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +16:21
97 Jack Bauer Quick-Step Floors +16:21
98 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +16:21
99 Kévin Reza FDJ +16:21
100 Arthur Vichot FDJ +16:21
101 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +16:21
102 Mark Christian Aqua Blue Sport +16:21
103 Nikolas Maes Lotto - Soudal +16:21
104 Yves Lampaert Quick-Step Floors +16:21
105 Sylvain Chavanel Direct Energie +16:21
106 Lars Petter Nordhaug Aqua Blue Sport +16:21
107 John Degenkolb Trek - Segafredo +16:21
108 Salvatore Puccio Team Sky +16:21
109 Michael Matthews Team Sunweb +16:21
110 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +16:21
111 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +16:21
112 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +16:21
113 David De La Cruz Quick-Step Floors +16:21
114 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +16:21
115 Boy van Poppel Trek - Segafredo +16:21
116 Daniel Oss BMC Racing Team +16:21
117 Jaco Venter Team Dimension Data +16:21
118 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +16:21
119 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +16:21
120 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij +16:36
121 Antonio Pedrero Movistar Team +16:44
122 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +16:52
123 Peter Sagan BORA - hansgrohe +16:52
124 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +16:59
125 Daniel Hoelgård FDJ +18:16
126 Ryan Anderson Direct Energie +18:16
127 Roy Curvers Team Sunweb +18:16
128 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +19:17
129 Sondre Enger AG2R La Mondiale +19:51
130 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +20:13
131 Thomas Boudat Direct Energie +20:15
132 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +20:38
133 Michal Kolár BORA - hansgrohe +20:38
134 Oscar Gatto Astana Pro Team +20:39
135 Matteo Trentin Quick-Step Floors +20:39
136 Sacha Modolo UAE Team Emirates +20:39
137 Matti Breschel Astana Pro Team +20:39
138 Nicolas Dougall Team Dimension Data +20:39
139 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +21:21
140 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +21:39
141 Rohan Dennis BMC Racing Team +22:03
142 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +22:03
143 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +22:03
144 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +22:03
145 Iván García Bahrain - Merida +22:03
146 Alex Dowsett Movistar Team +22:03
147 Matej Mohoric UAE Team Emirates +22:03
148 Danny van Poppel Team Sky +22:03
149 Marko Kump UAE Team Emirates +22:03
150 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +22:03
151 Mike Teunissen Team Sunweb +22:03
152 Nico Denz AG2R La Mondiale +22:03
153 Conor Dunne Aqua Blue Sport +22:03
154 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +22:03
155 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +22:03
156 Tyler Farrar Team Dimension Data +22:03
157 Jesper Hansen Astana Pro Team +22:03
158 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +22:03
159 Matthias Brändle Trek - Segafredo +22:03
160 Arman Kamyshev Astana Pro Team +22:03
161 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +22:03
162 Magnus Cort Orica - Scott +22:03
163 Michel Kreder Aqua Blue Sport +22:03
164 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +22:03
165 Albert Timmer Team Sunweb +22:40
166 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +22:40
167 Simone Consonni UAE Team Emirates +22:54
168 Jonathan Castroviejo Movistar Team +23:51
169 Jon Dibben Team Sky +24:48
Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team Niet gefinished