Uitslag Ronde van Zwitserland 2017: Etappe 5 Bex - Cevio

Evenement Ronde van Zwitserland 2017
Etappe 5 Wegwedstrijd Bex - Cevio
Datum woensdag 14 juni 2017, 11:34
Afstand 222 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Peter Sagan BORA - hansgrohe 5:15:50
2 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
3 Matteo Trentin Quick-Step Floors z.t.
4 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
5 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
6 Michael Matthews Team Sunweb z.t.
7 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
8 Oscar Gatto Astana Pro Team z.t.
9 Aaron Gate Aqua Blue Sport z.t.
10 Owain Doull Team Sky z.t.
11 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal z.t.
12 John Degenkolb Trek - Segafredo z.t.
13 Lilian Calmejane Direct Energie z.t.
14 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
15 Sondre Enger AG2R La Mondiale z.t.
16 Daniel Oss BMC Racing Team z.t.
17 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
18 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
19 Mathew Hayman Orica - Scott z.t.
20 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
21 Anthony Roux FDJ z.t.
22 Benjamin King Team Dimension Data z.t.
23 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
24 Daniel Hoelgård FDJ z.t.
25 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin z.t.
26 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin z.t.
27 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
28 Mekseb Debesay Team Dimension Data z.t.
29 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
30 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
31 Zdenek Štybar Quick-Step Floors z.t.
32 Tao Geoghegan Hart Team Sky z.t.
33 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe z.t.
34 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
35 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
36 Mikel Nieve Team Sky z.t.
37 Marco Haller Team Katusha - Alpecin z.t.
38 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
39 Carlos Betancur Movistar Team z.t.
40 Nélson Oliveira Movistar Team z.t.
41 Hugo Houle AG2R La Mondiale z.t.
42 Jaco Venter Team Dimension Data z.t.
43 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
44 Larry Warbasse Aqua Blue Sport z.t.
45 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
46 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo z.t.
47 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
48 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida z.t.
49 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
50 Ion Izagirre Bahrain - Merida z.t.
51 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
52 Matej Mohoric UAE Team Emirates z.t.
53 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
54 Nikolas Maes Lotto - Soudal z.t.
55 Carlos Verona Orica - Scott z.t.
56 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo z.t.
57 Arthur Vichot FDJ z.t.
58 Marc Soler Movistar Team z.t.
59 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
60 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
61 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
62 Koen de Kort Trek - Segafredo z.t.
63 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
64 Ondrej Cink Bahrain - Merida z.t.
65 Víctor De la Parte Movistar Team z.t.
66 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo z.t.
67 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
68 Simone Petilli UAE Team Emirates z.t.
69 Pello Bilbao Astana Pro Team z.t.
70 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin z.t.
71 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
72 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo z.t.
73 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
74 Kévin Reza FDJ z.t.
75 Steve Morabito FDJ z.t.
76 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
77 Bart De Clercq Lotto - Soudal +19
78 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +22
79 Michael Schär BMC Racing Team +22
80 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +22
81 Martin Elmiger BMC Racing Team +22
82 Daniil Fominykh Astana Pro Team +22
83 Sebastián Henao Team Sky +22
84 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +22
85 Michal Kolár BORA - hansgrohe +22
86 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +22
87 Maxime Monfort Lotto - Soudal +22
88 Philip Deignan Team Sky +22
89 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +22
90 Perrig Quémeneur Direct Energie +22
91 Tejay van Garderen BMC Racing Team +22
92 Danny van Poppel Team Sky +22
93 Lachlan Morton Team Dimension Data +22
94 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +22
95 Simone Consonni UAE Team Emirates +22
96 Jan Bárta BORA - hansgrohe +37
97 Jelle Wallays Lotto - Soudal +39
98 Mike Teunissen Team Sunweb +42
99 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +42
100 Mark Christian Aqua Blue Sport +44
101 Tim Wellens Lotto - Soudal +50
102 Yves Lampaert Quick-Step Floors +58
103 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +1:04
104 Lars Petter Nordhaug Aqua Blue Sport +1:28
105 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +1:30
106 Fabio Felline Trek - Segafredo +1:34
107 Sam Bewley Orica - Scott +2:06
108 Grégory Rast Trek - Segafredo +2:06
109 Magnus Cort Orica - Scott +2:10
110 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +4:16
111 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +4:52
112 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:46
113 Jack Bauer Quick-Step Floors +9:46
114 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +9:46
115 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +9:46
116 Fabien Grellier Direct Energie +9:46
117 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +9:46
118 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +9:46
119 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +9:46
120 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +9:46
121 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij +9:46
122 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +9:46
123 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +9:46
124 Javier Moreno Bahrain - Merida +9:46
125 Alex Dowsett Movistar Team +9:46
126 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +9:46
127 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +9:46
128 Antoine Duchesne Direct Energie +9:46
129 Nicolas Dougall Team Dimension Data +9:46
130 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +9:46
131 Georg Preidler Team Sunweb +9:46
132 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +9:46
133 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +9:46
134 Antonio Pedrero Movistar Team +9:46
135 David De La Cruz Quick-Step Floors +9:46
136 Rohan Dennis BMC Racing Team +9:46
137 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +9:46
138 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:46
139 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:46
140 Robert Power Orica - Scott +9:46
141 Dáyer Quintana Movistar Team +9:46
142 Roy Curvers Team Sunweb +9:46
143 Thomas Boudat Direct Energie +10:40
144 Arman Kamyshev Astana Pro Team +12:02
145 Cédric Pineau FDJ +15:43
146 Jonathan Hivert Direct Energie +15:43
147 Michel Kreder Aqua Blue Sport +15:43
148 Marko Kump UAE Team Emirates +15:43
149 Nico Denz AG2R La Mondiale +15:43
150 Albert Timmer Team Sunweb +15:43
151 Iván García Bahrain - Merida +15:43
152 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +15:43
153 Tyler Farrar Team Dimension Data +15:43
154 Boy van Poppel Trek - Segafredo +15:43
155 Conor Dunne Aqua Blue Sport +15:43
156 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +15:43
157 Ryan Anderson Direct Energie +15:43
158 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +15:43
159 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +15:43
160 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +15:43
161 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij +15:43
162 Matthias Brändle Trek - Segafredo +15:43
163 Jon Dibben Team Sky +27:50
Jonathan Castroviejo Movistar Team Niet gefinished