Uitslag Ronde van Zwitserland 2017: Etappe 6 Locarno - La Punt

Evenement Ronde van Zwitserland 2017
Etappe 6 Wegwedstrijd Locarno - La Punt
Datum donderdag 15 juni 2017, 12:54
Afstand 166,7 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale 4:38:49
2 Rui Costa UAE Team Emirates +4
3 Ion Izagirre Bahrain - Merida +4
4 Mathias Frank AG2R La Mondiale +4
5 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +12
6 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +12
7 Damiano Caruso BMC Racing Team +15
8 Pello Bilbao Astana Pro Team +18
9 Marc Soler Movistar Team +18
10 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +21
11 Mikel Nieve Team Sky +24
12 Maxime Monfort Lotto - Soudal +1:34
13 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +1:40
14 Víctor De la Parte Movistar Team +1:46
15 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:56
16 Tao Geoghegan Hart Team Sky +2:22
17 Merhawi Kudus Team Dimension Data +2:22
18 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +2:22
19 Ondrej Cink Bahrain - Merida +2:22
20 Antonio Pedrero Movistar Team +2:36
21 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +3:11
22 Carlos Verona Orica - Scott +3:24
23 Carlos Betancur Movistar Team +3:24
24 Bart De Clercq Lotto - Soudal +4:29
25 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:29
26 Steve Morabito FDJ +5:21
27 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +5:21
28 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij +5:24
29 Odd Christian Eiking FDJ +5:36
30 Matvei Mamykin Team Katusha - Alpecin +5:43
31 Mekseb Debesay Team Dimension Data +6:16
32 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +6:16
33 Arthur Vichot FDJ +7:25
34 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +9:58
35 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +10:15
36 Nélson Oliveira Movistar Team +10:29
37 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:29
38 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +11:32
39 Matej Mohoric UAE Team Emirates +11:32
40 Michael Schär BMC Racing Team +11:59
41 Philip Deignan Team Sky +11:59
42 Simone Petilli UAE Team Emirates +12:08
43 Sylvain Chavanel Direct Energie +12:29
44 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:29
45 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +12:29
46 Hugo Houle AG2R La Mondiale +12:29
47 Anthony Roux FDJ +12:33
48 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +12:33
49 Tejay van Garderen BMC Racing Team +12:38
50 Perrig Quémeneur Direct Energie +12:41
51 Koen de Kort Trek - Segafredo +13:19
52 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +13:19
53 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +13:19
54 Lilian Calmejane Direct Energie +13:35
55 Sebastián Henao Team Sky +13:46
56 Mike Teunissen Team Sunweb +14:20
57 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +14:34
58 Mark Christian Aqua Blue Sport +14:49
59 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +15:07
60 David De La Cruz Quick-Step Floors +15:07
61 Jay McCarthy BORA - hansgrohe +16:07
62 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +16:48
63 Salvatore Puccio Team Sky +17:41
64 Fabio Felline Trek - Segafredo +17:41
65 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +17:41
66 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij +20:01
67 Rohan Dennis BMC Racing Team +21:34
68 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +23:24
69 Nikias Arndt Team Sunweb +24:19
70 John Degenkolb Trek - Segafredo +24:19
71 Martin Elmiger BMC Racing Team +24:19
72 Stefan Küng BMC Racing Team +24:19
73 Michael Matthews Team Sunweb +24:35
74 Jaco Venter Team Dimension Data +24:39
75 Peter Sagan BORA - hansgrohe +24:59
76 Jan Bárta BORA - hansgrohe +24:59
77 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +25:07
78 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +26:33
79 Michael Albasini Orica - Scott +26:53
80 Matteo Trentin Quick-Step Floors +26:53
81 Mathew Hayman Orica - Scott +26:59
82 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +27:40
83 Owain Doull Team Sky +30:11
84 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +30:22
85 Daniel Oss BMC Racing Team +30:22
86 Tim Wellens Lotto - Soudal +35:26
87 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +35:26
88 Lars Petter Nordhaug Aqua Blue Sport +35:29
89 Iván García Bahrain - Merida +35:29
90 Sondre Enger AG2R La Mondiale +35:29
91 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +35:29
92 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +35:29
93 Daniel Hoelgård FDJ +35:29
94 Aaron Gate Aqua Blue Sport +35:29
95 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +35:29
96 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +35:29
97 Oscar Gatto Astana Pro Team +35:29
98 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +35:29
99 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +35:29
100 Nico Denz AG2R La Mondiale +35:29
101 Benjamin King Team Dimension Data +35:29
102 Arman Kamyshev Astana Pro Team +35:29
103 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +35:29
104 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +35:35
105 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +35:35
106 Sacha Modolo UAE Team Emirates +35:35
107 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +35:35
108 Thomas Boudat Direct Energie +35:35
109 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +35:35
110 Roy Curvers Team Sunweb +35:35
111 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +35:35
112 Grégory Rast Trek - Segafredo +35:35
113 Yves Lampaert Quick-Step Floors +35:35
114 Boy van Poppel Trek - Segafredo +35:35
115 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +35:35
116 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +35:35
117 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +35:35
118 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +35:35
119 Nikolas Maes Lotto - Soudal +35:35
120 Ryan Anderson Direct Energie +35:35
121 Jack Bauer Quick-Step Floors +35:35
122 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +35:35
123 Robert Power Orica - Scott +35:35
124 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +35:35
125 Kévin Reza FDJ +35:35
126 Nicolas Dougall Team Dimension Data +35:35
127 Dáyer Quintana Movistar Team +35:35
128 Fabien Grellier Direct Energie +35:35
129 Jon Dibben Team Sky +35:35
130 Magnus Cort Orica - Scott +35:35
131 Danny van Poppel Team Sky +35:45
132 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +35:45
133 Javier Moreno Bahrain - Merida +35:45
134 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +35:45
135 Lachlan Morton Team Dimension Data +35:45
136 Sam Bewley Orica - Scott +35:45
137 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +35:45
138 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +35:49
139 Jelle Wallays Lotto - Soudal +35:49
140 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +35:51
141 Michal Kolár BORA - hansgrohe +35:51
142 Simone Consonni UAE Team Emirates +35:51
143 Antoine Duchesne Direct Energie +35:53
144 Daniil Fominykh Astana Pro Team +35:55
145 Albert Timmer Team Sunweb +36:10
146 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +36:13
147 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +36:15
148 Jonathan Hivert Direct Energie +36:22
149 Cédric Pineau FDJ +39:01
Michel Kreder Aqua Blue Sport +40:02