Uitslag Ronde van Zwitserland 2017: Etappe 7 Zernez - Sölden

Evenement Ronde van Zwitserland 2017
Etappe 7 Wegwedstrijd Zernez - Sölden
Datum vrijdag 16 juni 2017, 13:20
Afstand 160,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin 3:58:36
2 Ion Izagirre Bahrain - Merida +22
3 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +36
4 Damiano Caruso BMC Racing Team +1:04
5 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +1:04
6 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +1:07
7 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +1:33
8 Mikel Nieve Team Sky +1:47
9 Rui Costa UAE Team Emirates +1:53
10 Pello Bilbao Astana Pro Team +2:40
11 Mathias Frank AG2R La Mondiale +2:40
12 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +2:40
13 Víctor De la Parte Movistar Team +3:11
14 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +3:44
15 Marc Soler Movistar Team +3:44
16 Carlos Betancur Movistar Team +3:58
17 Antonio Pedrero Movistar Team +3:58
18 Valerio Conti UAE Team Emirates +4:17
19 Maxime Monfort Lotto - Soudal +4:41
20 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +4:41
21 Ondrej Cink Bahrain - Merida +5:00
22 Merhawi Kudus Team Dimension Data +5:00
23 Tao Geoghegan Hart Team Sky +5:14
24 Carlos Verona Orica - Scott +5:14
25 Sebastián Henao Team Sky +6:14
26 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +7:26
27 Fabio Felline Trek - Segafredo +7:35
28 Odd Christian Eiking FDJ +7:47
29 Dáyer Quintana Movistar Team +8:08
30 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij +8:50
31 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +8:50
32 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +8:50
33 Perrig Quémeneur Direct Energie +9:19
34 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +10:23
35 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij +10:32
36 Javier Moreno Bahrain - Merida +11:50
37 Michael Schär BMC Racing Team +11:56
38 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:02
39 Jack Bauer Quick-Step Floors +12:02
40 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +12:02
41 Matej Mohoric UAE Team Emirates +12:19
42 Nélson Oliveira Movistar Team +12:30
43 Tim Wellens Lotto - Soudal +12:34
44 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +12:34
45 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +13:23
46 Fabien Grellier Direct Energie +13:55
47 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +14:49
48 Ryan Anderson Direct Energie +14:49
49 Benjamin King Team Dimension Data +15:02
50 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +15:04
51 Mekseb Debesay Team Dimension Data +15:04
52 Koen de Kort Trek - Segafredo +15:04
53 Simone Petilli UAE Team Emirates +15:04
54 Tejay van Garderen BMC Racing Team +15:12
55 Sylvain Chavanel Direct Energie +17:17
56 Stefan Küng BMC Racing Team +17:28
57 Mike Teunissen Team Sunweb +17:28
58 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +17:28
59 Philip Deignan Team Sky +17:28
60 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +18:03
61 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +18:11
62 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +19:14
63 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +19:14
64 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +19:14
65 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +19:17
66 Rohan Dennis BMC Racing Team +19:23
67 Robert Power Orica - Scott +19:51
68 Martin Elmiger BMC Racing Team +19:51
69 Yves Lampaert Quick-Step Floors +20:03
70 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +20:10
71 Arthur Vichot FDJ +20:24
72 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +20:24
73 Kévin Reza FDJ +20:24
74 Anthony Roux FDJ +20:24
75 Roy Curvers Team Sunweb +20:24
76 Nikias Arndt Team Sunweb +20:24
77 Daniel Hoelgård FDJ +20:24
78 Sam Bewley Orica - Scott +20:28
79 Aaron Gate Aqua Blue Sport +20:28
80 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +20:28
81 Hugo Houle AG2R La Mondiale +20:28
82 Salvatore Puccio Team Sky +20:30
83 Lars Petter Nordhaug Aqua Blue Sport +20:30
84 Jaco Venter Team Dimension Data +20:30
85 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +20:40
86 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +21:17
87 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +21:24
88 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +21:24
89 Lilian Calmejane Direct Energie +21:41
90 Michael Matthews Team Sunweb +21:46
91 Jan Bárta BORA - hansgrohe +21:46
92 Daniil Fominykh Astana Pro Team +22:15
93 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +22:24
94 Jonathan Hivert Direct Energie +22:24
95 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +22:32
96 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +22:40
97 Thomas Boudat Direct Energie +22:47
98 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +22:53
99 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +22:53
100 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +22:58
101 Lachlan Morton Team Dimension Data +23:00
102 Cédric Pineau FDJ +23:02
103 Owain Doull Team Sky +23:29
104 Mark Christian Aqua Blue Sport +23:29
105 Albert Timmer Team Sunweb +23:33
106 Jelle Wallays Lotto - Soudal +23:33
107 John Degenkolb Trek - Segafredo +24:27
108 Michael Albasini Orica - Scott +24:30
109 Grégory Rast Trek - Segafredo +24:30
110 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +24:30
111 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +25:05
112 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +25:31
113 Michal Kolár BORA - hansgrohe +26:32
114 Jay McCarthy BORA - hansgrohe +26:32
115 David De La Cruz Quick-Step Floors +26:38
116 Matteo Trentin Quick-Step Floors +26:41
117 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +26:43
118 Nico Denz AG2R La Mondiale +26:43
119 Sondre Enger AG2R La Mondiale +26:43
120 Nicolas Dougall Team Dimension Data +26:43
121 Mathew Hayman Orica - Scott +26:43
122 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +26:47
123 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +26:47
124 Boy van Poppel Trek - Segafredo +26:47
125 Sacha Modolo UAE Team Emirates +26:51
126 Iván García Bahrain - Merida +26:54
127 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +26:59
128 Simone Consonni UAE Team Emirates +26:59
129 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +26:59
130 Oscar Gatto Astana Pro Team +26:59
131 Nikolas Maes Lotto - Soudal +26:59
132 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +26:59
133 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +27:04
134 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +27:22
135 Peter Sagan BORA - hansgrohe +27:22
136 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +27:33
137 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +27:35
138 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +27:35
139 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +28:15
140 Magnus Cort Orica - Scott +28:15
141 Arman Kamyshev Astana Pro Team +28:15
142 Jon Dibben Team Sky +32:16
143 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +32:16
144 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +32:16
145 Daniel Oss BMC Racing Team +32:19
146 Danny van Poppel Team Sky +33:20
Bart De Clercq Lotto - Soudal Niet gefinished