Uitslag Ronde van Zwitserland 2017: Etappe 8 Schaffhausen - Schaffhausen

Evenement Ronde van Zwitserland 2017
Etappe 8 Wegwedstrijd Schaffhausen - Schaffhausen
Datum zaterdag 17 juni 2017, 15:18
Afstand 87,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Peter Sagan BORA 1:57:34
2 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
3 Matteo Trentin Quick-Step z.t.
4 Magnus Cort Orica z.t.
5 Niccolò Bonifazio Bahrain z.t.
6 Michael Matthews Sunweb z.t.
7 John Degenkolb Trek z.t.
8 Oscar Gatto Astana z.t.
9 Kévin Reza FDJ z.t.
10 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
11 Iván García Bahrain z.t.
12 Zdenek Štybar Quick-Step z.t.
13 Simone Consonni UAE Team Emirates z.t.
14 Daniel Hoelgård FDJ z.t.
15 Arthur Vichot FDJ z.t.
16 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
17 Benjamin King Dimension Data z.t.
18 Matej Mohoric UAE Team Emirates z.t.
19 Simone Ponzi CCC z.t.
20 Mark Christian Aqua Blue z.t.
21 Aaron Gate Aqua Blue z.t.
22 Daan Olivier LottoNL z.t.
23 Lilian Calmejane Direct Energie z.t.
24 Patrick Bevin Cannondale z.t.
25 Tsgabu Grmay Bahrain z.t.
26 Carlos Verona Orica z.t.
27 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
28 Michael Woods Cannondale z.t.
29 Jack Bauer Quick-Step z.t.
30 Greg Van Avermaet BMC Racing z.t.
31 Patrick Konrad BORA z.t.
32 Jan Bakelants AG2R z.t.
33 Philippe Gilbert Quick-Step z.t.
34 Fabio Felline Trek z.t.
35 Sep Vanmarcke Cannondale z.t.
36 Robert Power Orica z.t.
37 Jay McCarthy BORA z.t.
38 Koen de Kort Trek z.t.
39 Tim Wellens Lotto z.t.
40 Maciej Bodnar BORA z.t.
41 Maxime Monfort Lotto z.t.
42 Carlos Betancur Movistar z.t.
43 Marcus Burghardt BORA z.t.
44 Nikolas Maes Lotto z.t.
45 Taco van der Hoorn Roompot z.t.
46 Fabien Grellier Direct Energie z.t.
47 Mekseb Debesay Dimension Data z.t.
48 Grégory Rast Trek z.t.
49 Rein Taaramäe Katusha z.t.
50 Simon Špilak Katusha z.t.
51 Jakub Kaczmarek CCC z.t.
52 Damiano Caruso BMC Racing z.t.
53 Mike Teunissen Sunweb z.t.
54 Perrig Quémeneur Direct Energie z.t.
55 Reto Hollenstein Katusha z.t.
56 Merhawi Kudus Dimension Data z.t.
57 Hugh Carthy Cannondale z.t.
58 Tao Geoghegan Hart Team Sky z.t.
59 Jesper Asselman Roompot z.t.
60 Paul Martens LottoNL z.t.
61 Jan Bárta BORA z.t.
62 Jan Hirt CCC z.t.
63 Nico Denz AG2R z.t.
64 Tomasz Marczynski Lotto z.t.
65 Jonathan Hivert Direct Energie z.t.
66 Ryan Anderson Direct Energie z.t.
67 Adrian Kurek CCC z.t.
68 Yves Lampaert Quick-Step z.t.
69 Jürgen Roelandts Lotto z.t.
70 Sebastián Henao Team Sky z.t.
71 Baptiste Planckaert Katusha z.t.
72 Dmitriy Gruzdev Astana z.t.
73 Mathew Hayman Orica z.t.
74 Sam Bewley Orica z.t.
75 Martijn Tusveld Roompot z.t.
76 Lars Boom LottoNL z.t.
77 Michael Albasini Orica z.t.
78 Stefan Küng BMC Racing z.t.
79 Thomas Boudat Direct Energie z.t.
80 Cédric Pineau FDJ z.t.
81 Nélson Oliveira Movistar z.t.
82 Hugo Houle AG2R z.t.
83 Domenico Pozzovivo AG2R z.t.
84 Bert-Jan Lindeman LottoNL z.t.
85 Boy van Poppel Trek z.t.
86 Michael Schär BMC Racing z.t.
87 Mathias Frank AG2R z.t.
88 Steven Kruijswijk LottoNL z.t.
89 Martijn Keizer LottoNL z.t.
90 Ryan Mullen Cannondale z.t.
91 Lasse Hansen Aqua Blue z.t.
92 Simone Petilli UAE Team Emirates z.t.
93 Daniel Pearson Aqua Blue z.t.
94 Pello Bilbao Astana z.t.
95 Mikel Nieve Team Sky z.t.
96 Taylor Phinney Cannondale z.t.
97 Martin Elmiger BMC Racing z.t.
98 Philip Deignan Team Sky z.t.
99 Jaco Venter Dimension Data z.t.
100 Larry Warbasse Aqua Blue z.t.
101 Owain Doull Team Sky z.t.
102 Anthony Roux FDJ z.t.
103 Pieter Weening Roompot z.t.
104 Daniel Oss BMC Racing z.t.
105 Jelle Wallays Lotto z.t.
106 Jeroen Meijers Roompot z.t.
107 Nick van der Lijke Roompot z.t.
108 Tejay van Garderen BMC Racing z.t.
109 Joe Dombrowski Cannondale z.t.
110 Rohan Dennis BMC Racing z.t.
111 Gianluca Brambilla Quick-Step z.t.
112 Enrico Gasparotto Bahrain z.t.
113 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
114 Dáyer Quintana Movistar z.t.
115 Jhonatan Restrepo Katusha z.t.
116 Darwin Atapuma UAE Team Emirates z.t.
117 Elmar Reinders Roompot z.t.
118 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
119 Ondrej Cink Bahrain z.t.
120 Javier Moreno Bahrain z.t.
121 Marc Soler Movistar z.t.
122 Víctor De la Parte Movistar z.t.
123 Nicolas Dougall Dimension Data z.t.
124 Leszek Plucinski CCC z.t.
125 Ion Izagirre Bahrain z.t.
126 Antonio Pedrero Movistar z.t.
127 Alberto Losada Katusha z.t.
128 Matvei Mamykin Katusha z.t.
129 Marco Haller Katusha +46
130 Roy Curvers Sunweb +1:41
131 Branislav Samoilav CCC +1:41
132 Jon Dibben Team Sky +1:41
133 Nikias Arndt Sunweb +1:41
134 Gediminas Bagdonas AG2R +2:48
135 Ramon Sinkeldam Sunweb +2:48
136 Michal Kolár BORA +3:01
137 Albert Timmer Sunweb +3:01
138 Sondre Enger AG2R +3:01
139 Juraj Sagan BORA +3:01
140 Lars Petter Nordhaug Aqua Blue +3:01
141 Kiel Reijnen Trek +4:43
142 Arman Kamyshev Astana +4:43
143 Daniil Fominykh Astana +4:43
144 Lachlan Morton Dimension Data +4:43
David De La Cruz Quick-Step Niet gefinished