Uitslag Ronde van Polen 2017: Stage 1 Krakau - Krakau

Evenement Ronde van Polen 2017
Stage 1 Wegwedstrijd Krakau - Krakau
Datum zaterdag 29 juli 2017, 13:45
Afstand 130 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Peter Sagan BORA - hansgrohe 2:56:16
2 Caleb Ewan Orica - Scott z.t.
3 Danny van Poppel Team Sky z.t.
4 Riccardo Minali Astana Pro Team z.t.
5 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
6 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
7 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
8 Pawel Franczak Polen z.t.
9 Boy van Poppel Trek - Segafredo z.t.
10 Jens Debusschere Lotto - Soudal z.t.
11 Max Walscheid Team Sunweb z.t.
12 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo z.t.
13 Alan Banaszek CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
14 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
15 Roman Maykin Gazprom - RusVelo z.t.
16 Sondre Enger AG2R La Mondiale z.t.
17 Youcef Reguigui Team Dimension Data z.t.
18 Floris Gerts BMC Racing Team z.t.
19 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo z.t.
20 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
21 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo z.t.
22 Wout Poels Team Sky z.t.
23 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
24 Nélson Oliveira Movistar Team z.t.
25 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
26 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo z.t.
27 Sam Oomen Team Sunweb z.t.
28 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
29 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
30 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
31 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
32 Winner Anacona Movistar Team z.t.
33 Rémi Cavagna Quick-Step Floors z.t.
34 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal z.t.
35 Jack Haig Orica - Scott z.t.
36 Dáyer Quintana Movistar Team z.t.
37 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
38 Dylan Teuns BMC Racing Team z.t.
39 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
40 Nico Denz AG2R La Mondiale z.t.
41 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
42 Bart De Clercq Lotto - Soudal z.t.
43 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
44 Davide Martinelli Quick-Step Floors z.t.
45 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
46 Ben O'Connor Team Dimension Data z.t.
47 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
48 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
49 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
50 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
51 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo z.t.
52 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo z.t.
53 Pawel Cieslik Polen z.t.
54 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
55 Matej Mohoric UAE Team Emirates z.t.
56 Michal Golas Team Sky z.t.
57 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
58 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo z.t.
59 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo z.t.
60 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
61 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin z.t.
62 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
63 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
64 Kamil Gradek Polen z.t.
65 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
66 Sander Armée Lotto - Soudal z.t.
67 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
68 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
69 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
70 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale z.t.
71 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
72 Adam Yates Orica - Scott z.t.
73 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
74 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
75 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo z.t.
76 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
77 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
78 Adam Stachowiak Polen z.t.
79 David Lozano Team Novo Nordisk z.t.
80 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
81 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors z.t.
82 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates z.t.
83 Robert Power Orica - Scott z.t.
84 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
85 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
86 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
87 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin z.t.
88 Natnael Berhane Team Dimension Data z.t.
89 Jérémy Maison FDJ z.t.
90 Rohan Dennis BMC Racing Team z.t.
91 František Sisr CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
92 Marc Fournier FDJ z.t.
93 Javier Megías Team Novo Nordisk z.t.
94 Niki Terpstra Quick-Step Floors z.t.
95 Joonas Henttala Team Novo Nordisk z.t.
96 Jesús Hernández Trek - Segafredo z.t.
97 Sébastien Reichenbach FDJ z.t.
98 Julien Bernard Trek - Segafredo z.t.
99 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
100 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
101 Andrea Peron Team Novo Nordisk z.t.
102 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
103 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
104 Daniil Fominykh Astana Pro Team z.t.
105 Bert De Backer Team Sunweb z.t.
106 Chad Haga Team Sunweb z.t.
107 Domen Novak Bahrain - Merida z.t.
108 Antonio Nibali Bahrain - Merida z.t.
109 Hubert Dupont AG2R La Mondiale z.t.
110 Rory Sutherland Movistar Team z.t.
111 Rubén Plaza Orica - Scott z.t.
112 Christophe Riblon AG2R La Mondiale z.t.
113 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
114 Emanuel Piaskowy Polen z.t.
115 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
116 Diego Rosa Team Sky z.t.
117 Moreno Moser Astana Pro Team z.t.
118 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
119 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin z.t.
120 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
121 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo z.t.
122 Gregory Daniel Trek - Segafredo z.t.
123 Johannes Fröhlinger Team Sunweb z.t.
124 Oscar Gatto Astana Pro Team z.t.
125 Marco Coledan Trek - Segafredo z.t.
126 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk z.t.
127 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team z.t.
128 Kévin Reza FDJ z.t.
129 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +1:00
130 Nicolas Dougall Team Dimension Data z.t.
131 Luka Mezgec Orica - Scott +1:09
132 Daniel Oss BMC Racing Team +1:30
133 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe z.t.
134 Jelle Wallays Lotto - Soudal +1:31
135 Erik Baška BORA - hansgrohe z.t.
136 Tyler Farrar Team Dimension Data z.t.
137 Marek Rutkiewicz Polen z.t.
138 Ian Boswell Team Sky +2:24
139 Sam Bewley Orica - Scott +2:24
140 Christopher Williams Team Novo Nordisk +2:24
141 Daniel Hoelgård FDJ z.t.
142 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates z.t.
143 Lukasz Wisniowski Team Sky z.t.
144 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
145 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +4:39
146 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +4:57
147 Lorrenzo Manzin FDJ +4:57
148 Charles Planet Team Novo Nordisk +5:23
149 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +5:23
150 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +5:23
151 Pawel Bernas Polen +5:24
152 Alex Dowsett Movistar Team z.t.
Ruben Guerreiro Trek - Segafredo Niet gefinished