Uitslag Ronde van Polen 2017: Stage 3 Jaworzno - Szczyrk

Evenement Ronde van Polen 2017
Stage 3 Wegwedstrijd Jaworzno - Szczyrk
Datum maandag 31 juli 2017, 15:13
Afstand 161 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Dylan Teuns BMC Racing Team 3:51:41
2 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
3 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
4 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
5 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5
6 Odd Christian Eiking FDJ +7
7 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +8
8 Adam Yates Orica - Scott +9
9 Wout Poels Team Sky +12
10 Sam Oomen Team Sunweb +14
11 Nathan Haas Team Dimension Data +15
12 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +15
13 Gorka Izagirre Movistar Team +15
14 Rui Costa UAE Team Emirates +14
15 Bart De Clercq Lotto - Soudal +20
16 Valerio Conti UAE Team Emirates +23
17 Bob Jungels Quick-Step Floors +23
18 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +23
19 Laurens De Plus Quick-Step Floors +23
20 Nélson Oliveira Movistar Team +38
21 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +41
22 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +46
23 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +50
24 Diego Rosa Team Sky +50
25 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:12
26 Marek Rutkiewicz Polen +1:17
27 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +1:21
28 Jack Haig Orica - Scott +1:34
29 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +1:58
30 Ben O'Connor Team Dimension Data +2:19
31 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +2:22
32 Dáyer Quintana Movistar Team +2:28
33 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +2:28
34 Petr Vakoc Quick-Step Floors +2:28
35 François Bidard AG2R La Mondiale +2:28
36 Winner Anacona Movistar Team +2:28
37 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors +2:28
38 Tejay van Garderen BMC Racing Team +2:38
39 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +13:57
40 Sander Armée Lotto - Soudal +2:41
41 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +2:57
42 Samuel Sánchez BMC Racing Team +2:59
43 Rohan Dennis BMC Racing Team +2:59
44 Emanuel Piaskowy Polen +3:45
45 Floris Gerts BMC Racing Team +3:45
46 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +3:45
47 Jérémy Maison FDJ +3:45
48 David Lozano Team Novo Nordisk +3:48
49 Javier Megías Team Novo Nordisk +3:48
50 José Joaquín Rojas Movistar Team +3:58
51 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +3:58
52 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +4:12
53 Rubén Plaza Orica - Scott +4:12
54 Robert Power Orica - Scott +4:50
55 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:26
56 Pawel Cieslik Polen +5:30
57 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +5:39
58 Jesús Hernández Trek - Segafredo +5:39
59 Natnael Berhane Team Dimension Data +5:39
60 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +5:44
61 Matej Mohoric UAE Team Emirates +5:49
62 Rafael Valls Lotto - Soudal +5:57
63 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +6:17
64 Chad Haga Team Sunweb +6:22
65 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +8:37
66 Jelle Wallays Lotto - Soudal +8:37
67 Salvatore Puccio Team Sky +8:37
68 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +8:37
69 Nicolas Dougall Team Dimension Data +8:37
70 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +10:10
71 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +10:10
72 Michal Golas Team Sky +10:10
73 Luka Mezgec Orica - Scott +10:10
74 Matti Breschel Astana Pro Team +10:10
75 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +10:10
76 Julien Bernard Trek - Segafredo +10:10
77 Domen Novak Bahrain - Merida +10:10
78 Youcef Reguigui Team Dimension Data +10:10
79 Rory Sutherland Movistar Team +10:10
80 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:10
81 Daniel Oss BMC Racing Team +10:56
82 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +10:56
83 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +11:11
84 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +13:13
85 Boy van Poppel Trek - Segafredo +13:25
86 Lennard Kämna Team Sunweb +13:40
87 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +13:40
88 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +13:40
89 Gregory Daniel Trek - Segafredo +13:40
90 Maxime Monfort Lotto - Soudal +13:40
91 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +13:57
92 Alex Dowsett Movistar Team +13:57
93 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:57
94 Jens Debusschere Lotto - Soudal +13:57
95 Adam Stachowiak Polen +13:57
96 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +13:57
97 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +14:04
98 Bert De Backer Team Sunweb +14:04
99 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +14:04
100 Nico Denz AG2R La Mondiale +14:04
101 Lukasz Wisniowski Team Sky +14:04
102 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo +14:04
103 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +14:04
104 Oscar Gatto Astana Pro Team +14:04
105 Daniil Fominykh Astana Pro Team +14:04
106 Kamil Gradek Polen +14:04
107 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:04
108 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates +14:04
109 Charles Planet Team Novo Nordisk +14:04
110 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +14:04
111 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:13
112 Sébastien Reichenbach FDJ +14:13
113 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +14:13
114 František Sisr CCC - Sprandi - Polkowice +14:13
115 Niki Terpstra Quick-Step Floors +14:13
116 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +14:13
117 Manuele Boaro Bahrain - Merida +14:22
118 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +15:09
119 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +15:09
120 Lorrenzo Manzin FDJ +15:09
121 Sondre Enger AG2R La Mondiale +15:23
122 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +16:16
123 Moreno Moser Astana Pro Team +16:16
124 Caleb Ewan Orica - Scott +16:16
125 Danny van Poppel Team Sky +16:16
126 Antonio Nibali Bahrain - Merida +16:23
127 Tyler Farrar Team Dimension Data +16:31
128 Sacha Modolo UAE Team Emirates +17:55
129 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo +23:51
130 Christopher Williams Team Novo Nordisk +23:51
131 Andrea Peron Team Novo Nordisk +23:55
132 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +23:55
133 Marc Fournier FDJ +23:55
134 Erik Baška BORA - hansgrohe +23:55
135 Pawel Franczak Polen +23:55
136 Riccardo Minali Astana Pro Team +23:55
137 Ian Boswell Team Sky +23:55
138 Marco Coledan Trek - Segafredo +23:55
139 Max Walscheid Team Sunweb +23:55
140 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +23:55
141 Pawel Bernas Polen +23:55
142 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +23:55
143 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +23:55
144 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +23:55
145 Alan Banaszek CCC - Sprandi - Polkowice +23:55
146 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +23:55
147 Roman Maykin Gazprom - RusVelo +24:04
148 Kévin Reza FDJ +24:47
149 Davide Martinelli Quick-Step Floors +26:58
150 Daniel Hoelgård FDJ +26:58
Ben Hermans BMC Racing Team Niet gefinished