Uitslag Ronde van Polen 2017: Stage 4 Zawiercie - Zabrze

Evenement Ronde van Polen 2017
Stage 4 Wegwedstrijd Zawiercie - Zabrze
Datum dinsdag 1 augustus 2017, 13:15
Afstand 238 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Caleb Ewan Orica - Scott 5:38:49
2 Danny van Poppel Team Sky z.t.
3 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
4 Boy van Poppel Trek - Segafredo z.t.
5 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
6 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
7 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
8 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
9 Alan Banaszek CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
10 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
11 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo z.t.
12 Floris Gerts BMC Racing Team z.t.
13 Jens Debusschere Lotto - Soudal z.t.
14 Max Walscheid Team Sunweb z.t.
15 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
16 Riccardo Minali Astana Pro Team z.t.
17 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
18 Pawel Franczak Polen z.t.
19 Youcef Reguigui Team Dimension Data z.t.
20 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
21 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
22 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo z.t.
23 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal z.t.
24 Sondre Enger AG2R La Mondiale z.t.
25 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
26 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
27 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
28 Wout Poels Team Sky z.t.
29 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo z.t.
30 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
31 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
32 Daniel Oss BMC Racing Team z.t.
33 Marek Rutkiewicz Polen z.t.
34 Diego Rosa Team Sky z.t.
35 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe z.t.
36 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
37 Jack Haig Orica - Scott z.t.
38 Davide Martinelli Quick-Step Floors z.t.
39 Erik Baška BORA - hansgrohe z.t.
40 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
41 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo z.t.
42 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
43 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
44 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
45 Dáyer Quintana Movistar Team z.t.
46 Bart De Clercq Lotto - Soudal z.t.
47 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo z.t.
48 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors z.t.
49 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
50 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
51 Adam Yates Orica - Scott z.t.
52 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
53 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
54 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale z.t.
55 Lukasz Wisniowski Team Sky z.t.
56 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
57 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
58 Dylan Teuns BMC Racing Team z.t.
59 Sam Oomen Team Sunweb z.t.
60 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
61 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
62 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
63 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
64 Jérémy Maison FDJ z.t.
65 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
66 Nélson Oliveira Movistar Team z.t.
67 Charles Planet Team Novo Nordisk z.t.
68 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo z.t.
69 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo z.t.
70 Ben O'Connor Team Dimension Data z.t.
71 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
72 Jesús Hernández Trek - Segafredo z.t.
73 Winner Anacona Movistar Team z.t.
74 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
75 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
76 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
77 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
78 Natnael Berhane Team Dimension Data z.t.
79 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
80 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
81 Joonas Henttala Team Novo Nordisk z.t.
82 Javier Megías Team Novo Nordisk z.t.
83 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
84 Rubén Plaza Orica - Scott z.t.
85 Sander Armée Lotto - Soudal z.t.
86 Matej Mohoric UAE Team Emirates z.t.
87 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
88 Julien Bernard Trek - Segafredo z.t.
89 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk z.t.
90 Nico Denz AG2R La Mondiale z.t.
91 David Lozano Team Novo Nordisk z.t.
92 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo z.t.
93 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
94 Oscar Gatto Astana Pro Team z.t.
95 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo z.t.
96 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
97 Emanuel Piaskowy Polen z.t.
98 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
99 Domen Novak Bahrain - Merida z.t.
100 Alex Dowsett Movistar Team z.t.
101 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
102 Bert De Backer Team Sunweb z.t.
103 Daniil Fominykh Astana Pro Team z.t.
104 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates z.t.
105 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
106 Gregory Daniel Trek - Segafredo z.t.
107 František Sisr CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
108 Adam Stachowiak Polen z.t.
109 Moreno Moser Astana Pro Team z.t.
110 Matti Breschel Astana Pro Team +21
111 Rory Sutherland Movistar Team +21
112 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +25
113 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +27
114 Rohan Dennis BMC Racing Team +27
115 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +30
116 Pawel Cieslik Polen +30
117 Jelle Wallays Lotto - Soudal +30
118 Marco Coledan Trek - Segafredo +30
119 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +33
120 Niki Terpstra Quick-Step Floors +36
121 Rafael Valls Lotto - Soudal +38
122 Roman Maykin Gazprom - RusVelo +45
123 Michal Golas Team Sky +48
124 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +57
125 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +58
126 Robert Power Orica - Scott +1:19
127 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +1:32
128 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +1:32
129 Tyler Farrar Team Dimension Data +1:32
130 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:40
131 Andrea Peron Team Novo Nordisk +1:40
132 Christopher Williams Team Novo Nordisk +1:41
133 Chad Haga Team Sunweb +1:43
134 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +1:43
135 Marc Fournier FDJ +1:54
136 Kamil Gradek Polen +2:42
137 Kévin Reza FDJ +2:42
138 Sébastien Reichenbach FDJ +2:42
139 Nicolas Dougall Team Dimension Data +2:42
140 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +2:42
141 Antonio Nibali Bahrain - Merida +2:42
142 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +2:49
143 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:05
144 Ian Boswell Team Sky +5:05
145 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +5:51
146 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +5:51
147 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +8:06
148 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +8:06
149 Pawel Bernas Polen +8:08
Daniel Hoelgård FDJ Niet gefinished