Uitslag Ronde van Polen 2017: Stage 5 Nagawczyna - Rzeszów

Evenement Ronde van Polen 2017
Stage 5 Wegwedstrijd Nagawczyna - Rzeszów
Datum woensdag 2 augustus 2017, 13:37
Afstand 130 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Danny van Poppel Team Sky 2:59:44
2 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
3 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
4 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
5 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
6 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
7 Daniel Oss BMC Racing Team z.t.
8 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
9 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal z.t.
10 Lukasz Wisniowski Team Sky z.t.
11 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
12 Youcef Reguigui Team Dimension Data z.t.
13 Pawel Cieslik Polen z.t.
14 Michal Golas Team Sky z.t.
15 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo z.t.
16 Bart De Clercq Lotto - Soudal z.t.
17 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
18 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo z.t.
19 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
20 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
21 Diego Rosa Team Sky z.t.
22 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
23 Dylan Teuns BMC Racing Team z.t.
24 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
25 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
26 Nélson Oliveira Movistar Team z.t.
27 Sander Armée Lotto - Soudal z.t.
28 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
29 Jérémy Maison FDJ z.t.
30 Nico Denz AG2R La Mondiale z.t.
31 Jack Haig Orica - Scott z.t.
32 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
33 Wout Poels Team Sky z.t.
34 Adam Yates Orica - Scott z.t.
35 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
36 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
37 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
38 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
39 Ben O'Connor Team Dimension Data z.t.
40 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
41 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
42 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
43 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
44 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
45 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
46 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
47 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
48 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
49 Oscar Gatto Astana Pro Team z.t.
50 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
51 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo z.t.
52 Jelle Wallays Lotto - Soudal z.t.
53 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
54 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:06
55 Moreno Moser Astana Pro Team +1:07
56 Dáyer Quintana Movistar Team +1:08
57 Sam Oomen Team Sunweb +1:12
58 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +1:29
59 Charles Planet Team Novo Nordisk +1:29
60 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +1:29
61 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +1:30
62 Emanuel Piaskowy Polen +1:30
63 David Lozano Team Novo Nordisk +1:30
64 Manuele Boaro Bahrain - Merida +1:30
65 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +1:31
66 Floris Gerts BMC Racing Team +1:31
67 Boy van Poppel Trek - Segafredo +1:31
68 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo +1:31
69 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +1:32
70 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +1:32
71 Rubén Plaza Orica - Scott +1:32
72 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +1:32
73 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +1:33
74 Winner Anacona Movistar Team +1:33
75 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +1:33
76 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +1:39
77 Jens Debusschere Lotto - Soudal +1:39
78 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +1:39
79 Bert De Backer Team Sunweb +1:40
80 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +1:40
81 Sacha Modolo UAE Team Emirates +1:40
82 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:58
83 Lorrenzo Manzin FDJ +2:12
84 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +2:32
85 Nicolas Dougall Team Dimension Data +2:54
86 Marek Rutkiewicz Polen +3:00
87 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +3:02
88 Rohan Dennis BMC Racing Team +3:33
89 Natnael Berhane Team Dimension Data +3:33
90 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +3:34
91 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +3:34
92 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +3:35
93 Domen Novak Bahrain - Merida +3:35
94 Julien Bernard Trek - Segafredo +3:45
95 Chad Haga Team Sunweb +4:46
96 Matej Mohoric UAE Team Emirates +4:46
97 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +4:47
98 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +4:47
99 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +4:54
100 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +4:55
101 Kamil Gradek Polen +6:12
102 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +6:12
103 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +6:12
104 Rory Sutherland Movistar Team +6:12
105 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +6:12
106 Adam Stachowiak Polen +6:12
107 Alex Dowsett Movistar Team +6:30
108 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates +6:30
109 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +6:30
110 Marco Coledan Trek - Segafredo +8:58
111 Jesús Hernández Trek - Segafredo +8:58
112 Javier Megías Team Novo Nordisk +8:58
113 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:58
114 Nathan Haas Team Dimension Data +8:58
115 Gregory Daniel Trek - Segafredo +8:58
116 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:58
117 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:07
118 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:07
119 Niki Terpstra Quick-Step Floors +9:07
120 Pawel Franczak Polen +12:27
121 Daniil Fominykh Astana Pro Team +12:27
122 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +12:27
123 Pawel Bernas Polen +12:27
124 Robert Power Orica - Scott +12:27
125 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +12:27
126 Antonio Nibali Bahrain - Merida +12:27
127 Roman Maykin Gazprom - RusVelo +14:25
128 Sondre Enger AG2R La Mondiale +14:27
129 Riccardo Minali Astana Pro Team +14:27
130 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +14:27
131 František Sisr CCC - Sprandi - Polkowice +14:27
132 Erik Baška BORA - hansgrohe +14:27
133 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +14:27
134 Max Walscheid Team Sunweb +17:50
135 Christopher Williams Team Novo Nordisk +17:50
136 Ian Boswell Team Sky +17:56
137 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +17:56
138 Caleb Ewan Orica - Scott +17:56
139 Davide Martinelli Quick-Step Floors +17:56
140 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +17:56
141 Marc Fournier FDJ +17:56
142 Tyler Farrar Team Dimension Data +17:56
143 Andrea Peron Team Novo Nordisk +18:50
144 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +18:50
145 Laurens De Plus Quick-Step Floors +18:55
Kévin Reza FDJ Niet gefinished