Uitslag Ronde van Polen 2017: Stage 6 Wieliczka - Zakopane

Evenement Ronde van Polen 2017
Stage 6 Wegwedstrijd Wieliczka - Zakopane
Datum donderdag 3 augustus 2017, 14:16
Afstand 189 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Jack Haig Orica - Scott 4:58:55
2 Wout Poels Team Sky +51
3 Bob Jungels Quick-Step Floors +51
4 Rui Costa UAE Team Emirates +51
5 Wilco Kelderman Team Sunweb +51
6 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +51
7 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +51
8 Rafal Majka BORA - hansgrohe +51
9 Adam Yates Orica - Scott +51
10 Sam Oomen Team Sunweb +51
11 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +51
12 Dylan Teuns BMC Racing Team +51
13 Odd Christian Eiking FDJ +2:26
14 Petr Vakoc Quick-Step Floors +2:26
15 Marek Rutkiewicz Polen +2:26
16 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +2:26
17 José Joaquín Rojas Movistar Team +2:26
18 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo +2:26
19 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +2:26
20 Bart De Clercq Lotto - Soudal +2:26
21 Valerio Conti UAE Team Emirates +2:26
22 Luis León Sánchez Astana Pro Team +2:26
23 François Bidard AG2R La Mondiale +2:26
24 Ben O'Connor Team Dimension Data +2:26
25 Gorka Izagirre Movistar Team +2:26
26 Jérémy Maison FDJ +2:26
27 Samuel Sánchez BMC Racing Team +2:45
28 Rafael Valls Lotto - Soudal +2:58
29 Nélson Oliveira Movistar Team +5:28
30 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +5:28
31 Tejay van Garderen BMC Racing Team +5:28
32 Salvatore Puccio Team Sky +5:28
33 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:34
34 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +8:31
35 Diego Rosa Team Sky +8:31
36 Sander Armée Lotto - Soudal +8:31
37 Rohan Dennis BMC Racing Team +8:31
38 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +8:31
39 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +8:31
40 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +8:31
41 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +8:31
42 Winner Anacona Movistar Team +8:31
43 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +8:31
44 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +8:31
45 Jesús Hernández Trek - Segafredo +8:31
46 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +8:31
47 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +12:04
48 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:04
49 David Lozano Team Novo Nordisk +12:04
50 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +12:04
51 Pawel Cieslik Polen +12:04
52 Matej Mohoric UAE Team Emirates +12:04
53 Floris Gerts BMC Racing Team +14:02
54 Nico Denz AG2R La Mondiale +14:02
55 Dáyer Quintana Movistar Team +15:50
56 Rubén Plaza Orica - Scott +15:50
57 Michal Golas Team Sky +15:50
58 Julien Bernard Trek - Segafredo +15:50
59 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15:50
60 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +15:50
61 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15:50
62 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +15:50
63 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +15:50
64 Peter Sagan BORA - hansgrohe +15:50
65 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +15:50
66 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +15:50
67 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +16:20
68 Maxime Monfort Lotto - Soudal +16:20
69 Pawel Bernas Polen +17:48
70 Lukasz Wisniowski Team Sky +17:48
71 Chad Haga Team Sunweb +17:48
72 Rory Sutherland Movistar Team +17:48
73 Danny van Poppel Team Sky +17:48
74 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +17:48
75 Robert Power Orica - Scott +17:48
76 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +17:48
77 Lennard Kämna Team Sunweb +17:48
78 Javier Megías Team Novo Nordisk +17:48
79 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +17:48
80 Domen Novak Bahrain - Merida +17:48
81 Daniel Oss BMC Racing Team +17:48
82 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +17:48
83 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +18:33
84 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +21:42
85 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates +24:45
86 Sacha Modolo UAE Team Emirates +24:47
87 Adam Stachowiak Polen +24:47
88 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +24:47
89 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +24:47
90 Moreno Moser Astana Pro Team +24:47
91 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +25:53
92 Manuele Boaro Bahrain - Merida +26:05
93 Antonio Nibali Bahrain - Merida +26:10
94 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +28:07
95 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +28:07
96 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +28:07
97 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +28:07
98 Alex Dowsett Movistar Team +28:07
99 Youcef Reguigui Team Dimension Data +28:07
100 Kamil Gradek Polen +28:07
101 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +28:07
102 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +28:07
103 František Sisr CCC - Sprandi - Polkowice +28:07
104 Emanuel Piaskowy Polen +28:07
105 Charles Planet Team Novo Nordisk +28:07
106 Lorrenzo Manzin FDJ +28:07
107 Natnael Berhane Team Dimension Data +28:07
108 Matti Breschel Astana Pro Team +28:07
109 Gregory Daniel Trek - Segafredo +28:07
110 Boy van Poppel Trek - Segafredo +28:07
111 Bert De Backer Team Sunweb +28:07
112 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +28:07
113 Oscar Gatto Astana Pro Team +28:07
114 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +28:07
115 Daniil Fominykh Astana Pro Team +28:07
116 Nicolas Dougall Team Dimension Data +28:07
117 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +28:07
118 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +28:07
119 Laurens De Plus Quick-Step Floors +28:07
120 Roman Maykin Gazprom - RusVelo +28:07
121 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +28:07
122 Tyler Farrar Team Dimension Data +28:07
123 Christopher Williams Team Novo Nordisk +34:44
124 Erik Baška BORA - hansgrohe +34:44
125 Riccardo Minali Astana Pro Team +34:44
126 Marco Coledan Trek - Segafredo +34:44
127 Caleb Ewan Orica - Scott +34:44
Davide Martinelli Quick-Step Floors Niet gefinished