Uitslag Ronde van Polen 2017: Stage 7 Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska

Evenement Ronde van Polen 2017
Stage 7 Wegwedstrijd Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska
Datum vrijdag 4 augustus 2017, 15:29
Afstand 132 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Wout Poels Team Sky 3:26:20
2 Adam Yates Orica - Scott z.t.
3 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
4 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
5 Dylan Teuns BMC Racing Team z.t.
6 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +5
7 Sam Oomen Team Sunweb +12
8 Jack Haig Orica - Scott +14
9 Tejay van Garderen BMC Racing Team +18
10 Rui Costa UAE Team Emirates +54
11 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +54
12 Odd Christian Eiking FDJ +54
13 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +54
14 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +56
15 Luis León Sánchez Astana Pro Team +56
16 Diego Rosa Team Sky +56
17 Gorka Izagirre Movistar Team +56
18 Bart De Clercq Lotto - Soudal +56
19 José Joaquín Rojas Movistar Team +1:01
20 Rafael Valls Lotto - Soudal +1:01
21 Ben O'Connor Team Dimension Data +1:01
22 Maxime Monfort Lotto - Soudal +1:01
23 Jérémy Maison FDJ +1:06
24 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +1:06
25 Bob Jungels Quick-Step Floors +1:06
26 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:39
27 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +1:39
28 Sander Armée Lotto - Soudal +1:39
29 Marek Rutkiewicz Polen +1:39
30 François Bidard AG2R La Mondiale +1:46
31 Jesús Hernández Trek - Segafredo +2:04
32 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +2:04
33 Samuel Sánchez BMC Racing Team +2:21
34 Peter Sagan BORA - hansgrohe +2:21
35 Pawel Cieslik Polen +2:21
36 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +4:52
37 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +6:00
38 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +6:00
39 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:00
40 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +6:00
41 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +6:00
42 Javier Megías Team Novo Nordisk +6:00
43 Rubén Plaza Orica - Scott +6:00
44 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +6:00
45 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +7:47
46 Julien Bernard Trek - Segafredo +8:01
47 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin +8:01
48 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:01
49 Emanuel Piaskowy Polen +10:06
50 David Lozano Team Novo Nordisk +10:06
51 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +10:06
52 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo +10:06
53 Salvatore Puccio Team Sky +10:06
54 Michal Golas Team Sky +10:06
55 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +10:06
56 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:56
57 Rory Sutherland Movistar Team +11:56
58 Winner Anacona Movistar Team +11:56
59 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +11:56
60 Rohan Dennis BMC Racing Team +11:56
61 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +11:56
62 Robert Power Orica - Scott +11:56
63 Petr Vakoc Quick-Step Floors +11:56
64 Floris Gerts BMC Racing Team +13:38
65 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:38
66 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +13:38
67 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +13:38
68 Lennard Kämna Team Sunweb +14:08
69 Natnael Berhane Team Dimension Data +15:32
70 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +15:32
71 Matti Breschel Astana Pro Team +15:32
72 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +15:32
73 Antonio Nibali Bahrain - Merida +16:18
74 Matej Mohoric UAE Team Emirates +16:18
75 Lukasz Wisniowski Team Sky +16:18
76 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +16:18
77 Domen Novak Bahrain - Merida +16:18
78 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +16:18
79 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +16:18
80 Dáyer Quintana Movistar Team +16:18
81 Youcef Reguigui Team Dimension Data +18:04
82 Nico Denz AG2R La Mondiale +20:13
83 Caleb Ewan Orica - Scott +20:15
84 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +20:15
85 Lorrenzo Manzin FDJ +20:28
86 Kamil Gradek Polen +20:28
87 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +20:28
88 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +20:28
89 Nicolas Dougall Team Dimension Data +20:28
90 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +20:45
91 Boy van Poppel Trek - Segafredo +20:45
92 Charles Planet Team Novo Nordisk +23:11
93 Adam Stachowiak Polen +23:11
94 Bert De Backer Team Sunweb +23:11
95 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +26:18
96 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +26:18
František Sisr CCC - Sprandi - Polkowice Niet gefinished