Uitslag BinckBank Tour 2017: Etappe 2 Voorburg - Voorburg

Evenement BinckBank Tour 2017
Etappe 2 Individuele tijdrit Voorburg - Voorburg
Datum dinsdag 8 augustus 2017, 13:28
Afstand 9 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Stefan Küng BMC Racing Team 10:58
2 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +4
3 Tom Dumoulin Team Sunweb +5
4 Søren Kragh Team Sunweb +8
5 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +10
6 Yves Lampaert Quick-Step Floors +12
7 Matthias Brändle Trek - Segafredo +14
8 Miles Scotson BMC Racing Team +15
9 Tim Wellens Lotto - Soudal +17
10 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +17
11 Alex Dowsett Movistar Team +18
12 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +19
13 Filippo Ganna UAE Team Emirates +20
14 Wout van Aert Wanty - Groupe Gobert +21
15 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +22
16 Jasha Sütterlin Movistar Team +24
17 Niki Terpstra Quick-Step Floors +25
18 Peter Sagan BORA - hansgrohe +25
19 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25
20 Alexander Edmondson Orica - Scott +26
21 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +26
22 Mads Pedersen Trek - Segafredo +27
23 Ben Swift UAE Team Emirates +27
24 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +28
25 Nathan Van Hooydonck BMC Racing Team +28
26 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +28
27 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +28
28 Jempy Drücker BMC Racing Team +29
29 Loïc Vliegen BMC Racing Team +31
30 Mike Teunissen Team Sunweb +31
31 Dries Devenyns Quick-Step Floors +32
32 Jens Keukeleire Orica - Scott +32
33 Imanol Erviti Movistar Team +32
34 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij +33
35 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +33
36 Edward Theuns Trek - Segafredo +33
37 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33
38 Marco Mathis Team Katusha - Alpecin +33
39 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +34
40 Owain Doull Team Sky +35
41 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +35
42 Michael Hepburn Orica - Scott +35
43 Boy van Poppel Trek - Segafredo +35
44 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +36
45 Gorka Izagirre Movistar Team +36
46 Marcel Kittel Quick-Step Floors +37
47 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +37
48 Michael Valgren Astana Pro Team +37
49 Roger Kluge Orica - Scott +38
50 Petr Vakoc Quick-Step Floors +38
51 Iljo Keisse Quick-Step Floors +38
52 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +39
53 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +40
54 Huub Duyn Wanty - Groupe Gobert +40
55 Jan Polanc UAE Team Emirates +41
56 Daniil Fominykh Astana Pro Team +42
57 Oliviero Troia UAE Team Emirates +42
58 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +42
59 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +43
60 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +43
61 Léo Vincent FDJ +43
62 Chris Hamilton Team Sunweb +44
63 Danny van Poppel Team Sky +45
64 Jon Ander Insausti Bahrain - Merida +45
65 Lukasz Wisniowski Team Sky +45
66 Julien Duval AG2R La Mondiale +45
67 Lennard Hofstede Team Sunweb +45
68 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +46
69 Sander Cordeel Wanty - Groupe Gobert +47
70 Jay Thomson Team Dimension Data +47
71 Simone Consonni UAE Team Emirates +47
72 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +47
73 Magnus Cort Orica - Scott +48
74 David Per Bahrain - Merida +48
75 Jon Dibben Team Sky +48
76 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert +48
77 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo +48
78 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +49
79 Johann Van Zyl Team Dimension Data +49
80 Matthieu Ladagnous FDJ +50
81 Phil Bauhaus Team Sunweb +50
82 Tao Geoghegan Hart Team Sky +50
83 Hugo Houle AG2R La Mondiale +51
84 Sam Bewley Orica - Scott +51
85 Oscar Gatto Astana Pro Team +52
86 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +52
87 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +52
88 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +52
89 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +53
90 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +53
91 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +53
92 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +54
93 Michael Goolaerts Wanty - Groupe Gobert +54
94 Federico Zurlo UAE Team Emirates +55
95 Michael Schär BMC Racing Team +55
96 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +56
97 Mark Renshaw Team Dimension Data +56
98 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert +56
99 Kevin Van Melsen Wanty - Groupe Gobert +57
100 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +57
101 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +58
102 Tim Merlier Wanty - Groupe Gobert +58
103 Marco Coledan Trek - Segafredo +59
104 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +59
105 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +1:00
106 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +1:00
107 Winner Anacona Movistar Team +1:00
108 Sebastián Henao Team Sky +1:00
109 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +1:01
110 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin +1:01
111 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +1:02
112 Tom Stamsnijder Team Sunweb +1:02
113 Luka Pibernik Bahrain - Merida +1:02
114 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +1:02
115 André Greipel Lotto - Soudal +1:03
116 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +1:05
117 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +1:05
118 Tony Gallopin Lotto - Soudal +1:05
119 Manuel Quinziato BMC Racing Team +1:05
120 Laurens De Vreese Astana Pro Team +1:06
121 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +1:06
122 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +1:07
123 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +1:07
124 Nikolas Maes Lotto - Soudal +1:08
125 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +1:08
126 Simon Gerrans Orica - Scott +1:08
127 Rory Sutherland Movistar Team +1:08
128 Timothy Dupont Wanty - Groupe Gobert +1:10
129 Dáyer Quintana Movistar Team +1:10
130 Grega Bole Bahrain - Merida +1:10
131 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +1:10
132 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +1:12
133 Mickaël Delage FDJ +1:12
134 Michal Kolár BORA - hansgrohe +1:12
135 Rudy Barbier AG2R La Mondiale +1:12
136 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +1:13
137 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +1:14
138 Aidis Kruopis Wanty - Groupe Gobert +1:14
139 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +1:14
140 Roy Curvers Team Sunweb +1:15
141 Ryan Gibbons Team Dimension Data +1:15
142 Elia Viviani Team Sky +1:15
143 Jérémy Roy FDJ +1:15
144 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +1:16
145 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +1:16
146 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +1:17
147 Ian Stannard Team Sky +1:17
148 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +1:18
149 Marko Kump UAE Team Emirates +1:19
150 Grégory Rast Trek - Segafredo +1:19
151 Nuno Bico Movistar Team +1:20
152 Edward Planckaert Sport Vlaanderen - Baloise +1:20
153 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +1:22
154 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:23
155 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +1:23
156 Andrea Guardini UAE Team Emirates +1:23
157 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +1:25
158 Marc Sarreau FDJ +1:27
159 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +1:27
160 Scott Thwaites Team Dimension Data +1:27
161 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +1:28
162 Riccardo Minali Astana Pro Team +1:31
163 Tyler Farrar Team Dimension Data +1:32
164 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +1:36
165 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +1:38
166 Arman Kamyshev Astana Pro Team +1:39
167 Jacopo Guarnieri FDJ +1:40
168 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +1:41
169 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +1:43
170 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:45
171 Benoît Vaugrenard FDJ +1:46
172 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +1:49
173 Arnaud Démare FDJ +1:50
174 Iván García Bahrain - Merida +2:09
175 Mitch Docker Orica - Scott +2:34
176 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +2:44