Uitslag BinckBank Tour 2017: Etappe 3 Blankenberge - Ardooie

Evenement BinckBank Tour 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Blankenberge - Ardooie
Datum woensdag 9 augustus 2017, 12:15
Afstand 185 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Peter Sagan BORA - hansgrohe 4:14:01
2 Edward Theuns Leopard z.t.
3 Rudy Barbier AG2R La Mondiale z.t.
4 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo z.t.
5 Loïc Vliegen BMC Racing Team z.t.
6 Magnus Cort Orica - Scott z.t.
7 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
8 Simone Consonni UAE Team Emirates z.t.
9 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
10 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
11 Kenny Dehaes Veranda's Willems - Crelan z.t.
12 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
13 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
14 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin z.t.
15 Dion Smith Veranda's Willems - Crelan z.t.
16 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin z.t.
17 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
18 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
19 Jempy Drücker BMC Racing Team z.t.
20 Jasper Stuyven Leopard z.t.
21 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
22 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
23 Boy van Poppel Leopard z.t.
24 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
25 Luka Pibernik Bahrain - Merida z.t.
26 Marko Kump UAE Team Emirates z.t.
27 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
28 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
29 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
30 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
31 Ruben Guerreiro Leopard z.t.
32 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
33 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
34 Iván García Bahrain - Merida z.t.
35 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
36 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo z.t.
37 Lukasz Wisniowski Team Sky z.t.
38 Nils Politt Team Katusha - Alpecin z.t.
39 Filippo Ganna UAE Team Emirates z.t.
40 Tony Martin Team Katusha - Alpecin z.t.
41 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
42 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
43 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
44 Oliviero Troia UAE Team Emirates z.t.
45 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
46 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
47 Michael Hepburn Orica - Scott z.t.
48 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
49 Mike Teunissen Team Sunweb z.t.
50 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo z.t.
51 Tim Wellens Lotto - Soudal z.t.
52 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe z.t.
53 Lennard Hofstede Team Sunweb z.t.
54 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
55 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
56 Søren Kragh Team Sunweb z.t.
57 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
58 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida z.t.
59 Elia Viviani Team Sky z.t.
60 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale z.t.
61 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo z.t.
62 Aidis Kruopis Veranda's Willems - Crelan z.t.
63 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale z.t.
64 Mickaël Delage FDJ z.t.
65 Pieter Vanspeybrouck Veranda's Willems - Crelan z.t.
66 Jasper De Buyst Lotto - Soudal z.t.
67 Niki Terpstra Quick-Step Floors z.t.
68 Xandro Meurisse Veranda's Willems - Crelan z.t.
69 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe z.t.
70 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
71 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
72 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
73 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
74 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo z.t.
75 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo z.t.
76 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
77 Chris Hamilton Team Sunweb z.t.
78 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
79 Stijn Devolder Veranda's Willems - Crelan z.t.
80 Wout van Aert Veranda's Willems - Crelan z.t.
81 Frederik Backaert Veranda's Willems - Crelan z.t.
82 Tao Geoghegan Hart Team Sky z.t.
83 Julien Duval AG2R La Mondiale z.t.
84 Mark McNally Veranda's Willems - Crelan z.t.
85 Alex Dowsett Movistar Team z.t.
86 David Per Bahrain - Merida z.t.
87 Owain Doull Team Sky z.t.
88 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
89 Jon Ander Insausti Bahrain - Merida z.t.
90 Dáyer Quintana Movistar Team z.t.
91 Nuno Bico Movistar Team z.t.
92 Kevin Van Melsen Veranda's Willems - Crelan z.t.
93 Dries Devenyns Quick-Step Floors z.t.
94 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
95 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
96 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
97 Jelle Vanendert Lotto - Soudal z.t.
98 Huub Duyn Veranda's Willems - Crelan z.t.
99 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
100 Oscar Gatto Astana Pro Team z.t.
101 Alexander Edmondson Orica - Scott z.t.
102 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida z.t.
103 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team z.t.
104 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
105 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
106 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale z.t.
107 Hugo Houle AG2R La Mondiale z.t.
108 Mitch Docker Orica - Scott z.t.
109 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +44
110 Léo Vincent FDJ z.t.
111 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
112 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
113 Martijn Tusveld Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
114 Arnaud Démare FDJ z.t.
115 Federico Zurlo UAE Team Emirates z.t.
116 Grégory Rast Leopard z.t.
117 Mads Pedersen Leopard z.t.
118 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
119 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe z.t.
120 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
121 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin z.t.
122 Marco Mathis Team Katusha - Alpecin z.t.
123 Michael Goolaerts Veranda's Willems - Crelan z.t.
124 Nikolas Maes Lotto - Soudal z.t.
125 Jay Thomson Team Dimension Data z.t.
126 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
127 Daniil Fominykh Astana Pro Team z.t.
128 Ian Stannard Team Sky z.t.
129 Winner Anacona Movistar Team z.t.
130 Sebastián Henao Team Sky z.t.
131 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
132 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
133 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
134 Grega Bole Bahrain - Merida z.t.
135 Matthias Brändle Leopard z.t.
136 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
137 Laurens De Vreese Astana Pro Team z.t.
138 Arman Kamyshev Astana Pro Team z.t.
139 Manuel Quinziato BMC Racing Team z.t.
140 Miles Scotson BMC Racing Team z.t.
141 Marco Coledan Leopard z.t.
142 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe z.t.
143 Michal Kolár BORA - hansgrohe z.t.
144 Marc Sarreau FDJ z.t.
145 Guillaume Van Keirsbulck Veranda's Willems - Crelan +1:02
146 Roger Kluge Orica - Scott z.t.
147 Iljo Keisse Quick-Step Floors z.t.
148 Danny van Poppel Team Sky z.t.
149 Jacopo Guarnieri FDJ z.t.
150 Benoît Vaugrenard FDJ z.t.
151 Mark Renshaw Team Dimension Data z.t.
152 Edward Planckaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
153 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +1:46
154 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team z.t.
155 Jérémy Roy FDJ +1:55
156 Tim Merlier Veranda's Willems - Crelan z.t.
157 Rory Sutherland Movistar Team +1:55
158 Nathan Van Hooydonck BMC Racing Team +1:57
159 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +1:57
160 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:57
161 Tom Stamsnijder Team Sunweb +1:57
162 Tiesj Benoot Lotto - Soudal z.t.
163 Scott Thwaites Team Dimension Data +2:16
164 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +2:21
165 Riccardo Minali Astana Pro Team z.t.
166 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
167 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
168 Johann Van Zyl Team Dimension Data +2:59
169 Tyler Farrar Team Dimension Data +2:59
170 Ryan Gibbons Team Dimension Data z.t.
171 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +3:17
172 Sander Cordeel Veranda's Willems - Crelan +3:17
173 Sam Bewley Orica - Scott +3:38
174 Jon Dibben Team Sky +5:04
Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin Niet gefinished