Uitslag BinckBank Tour 2017: Etappe 4 Lanaken - Lanaken

Evenement BinckBank Tour 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Lanaken - Lanaken
Datum donderdag 10 augustus 2017, 12:58
Afstand 154,2 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Edward Theuns Trek - Segafredo 3:24:23
2 Marko Kump UAE Team Emirates z.t.
3 Tim Merlier Veranda's Willems - Crelan z.t.
4 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
5 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo z.t.
6 Danny van Poppel Team Sky z.t.
7 Magnus Cort Orica - Scott z.t.
8 Marc Sarreau FDJ z.t.
9 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
10 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
11 Mike Teunissen Team Sunweb z.t.
12 Ryan Gibbons Team Dimension Data z.t.
13 Iljo Keisse Quick-Step Floors z.t.
14 Jasper De Buyst Lotto - Soudal z.t.
15 Federico Zurlo UAE Team Emirates z.t.
16 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
17 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
18 Simone Consonni UAE Team Emirates z.t.
19 Kenny Dehaes Veranda's Willems - Crelan z.t.
20 Rudy Barbier AG2R La Mondiale z.t.
21 Jasper Stuyven Trek - Segafredo z.t.
22 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
23 Edward Planckaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
24 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
25 Riccardo Minali Astana Pro Team z.t.
26 Mark McNally Veranda's Willems - Crelan z.t.
27 Wout van Aert Veranda's Willems - Crelan z.t.
28 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
29 Luka Pibernik Bahrain - Merida z.t.
30 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
31 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
32 Jempy Drücker BMC Racing Team z.t.
33 Roger Kluge Orica - Scott z.t.
34 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin z.t.
35 Pieter Vanspeybrouck Veranda's Willems - Crelan z.t.
36 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
37 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
38 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
39 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
40 Nils Politt Team Katusha - Alpecin z.t.
41 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
42 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
43 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
44 Grega Bole Bahrain - Merida z.t.
45 Loïc Vliegen BMC Racing Team z.t.
46 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo z.t.
47 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
48 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
49 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
50 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe z.t.
51 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
52 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
53 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida z.t.
54 Stijn Devolder Veranda's Willems - Crelan z.t.
55 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
56 Søren Kragh Team Sunweb z.t.
57 Michal Kolár BORA - hansgrohe z.t.
58 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
59 Tony Martin Team Katusha - Alpecin z.t.
60 Tim Wellens Lotto - Soudal z.t.
61 Dries Devenyns Quick-Step Floors z.t.
62 Dion Smith Veranda's Willems - Crelan z.t.
63 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
64 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
65 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin z.t.
66 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
67 Tao Geoghegan Hart Team Sky z.t.
68 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
69 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo z.t.
70 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
71 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
72 Owain Doull Team Sky z.t.
73 Mads Pedersen Trek - Segafredo z.t.
74 Nikolas Maes Lotto - Soudal z.t.
75 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
76 Jelle Vanendert Lotto - Soudal z.t.
77 Lennard Hofstede Team Sunweb z.t.
78 Matthias Brändle Trek - Segafredo z.t.
79 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo z.t.
80 Huub Duyn Veranda's Willems - Crelan z.t.
81 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo z.t.
82 Boy van Poppel Trek - Segafredo z.t.
83 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
84 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
85 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
86 Hugo Houle AG2R La Mondiale z.t.
87 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
88 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
89 Jay Thomson Team Dimension Data z.t.
90 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida z.t.
91 Frederik Backaert Veranda's Willems - Crelan z.t.
92 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo z.t.
93 Jon Ander Insausti Bahrain - Merida z.t.
94 Dáyer Quintana Movistar Team z.t.
95 Niki Terpstra Quick-Step Floors z.t.
96 Alex Dowsett Movistar Team z.t.
97 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
98 Alexander Edmondson Orica - Scott z.t.
99 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale z.t.
100 Xandro Meurisse Veranda's Willems - Crelan z.t.
101 Laurens De Vreese Astana Pro Team z.t.
102 Kevin Van Melsen Veranda's Willems - Crelan z.t.
103 Chris Hamilton Team Sunweb z.t.
104 Guillaume Van Keirsbulck Veranda's Willems - Crelan z.t.
105 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
106 Michael Goolaerts Veranda's Willems - Crelan z.t.
107 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
108 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
109 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team z.t.
110 Mickaël Delage FDJ z.t.
111 Léo Vincent FDJ z.t.
112 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
113 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale z.t.
114 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
115 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
116 Mark Renshaw Team Dimension Data +18
117 Marco Mathis Team Katusha - Alpecin +30
118 Oliviero Troia UAE Team Emirates +30
119 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +30
120 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +47
121 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +51
122 Grégory Rast Trek - Segafredo +51
123 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +51
124 Nuno Bico Movistar Team +51
125 Julien Duval AG2R La Mondiale +1:12
126 Mitch Docker Orica - Scott +1:12
127 Nathan Van Hooydonck BMC Racing Team +1:12
128 Manuel Quinziato BMC Racing Team +1:12
129 Simon Gerrans Orica - Scott +1:12
130 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +1:12
131 Marcel Kittel Quick-Step Floors +1:12
132 Rory Sutherland Movistar Team +1:12
133 Tyler Farrar Team Dimension Data +1:12
134 David Per Bahrain - Merida +1:12
135 Ian Stannard Team Sky +1:12
136 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +1:12
137 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +1:34
138 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
139 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +1:53
140 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +1:53
141 André Greipel Lotto - Soudal +1:53
142 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +2:23
143 Elia Viviani Team Sky +3:26
144 Sander Cordeel Veranda's Willems - Crelan +3:39
145 Sam Bewley Orica - Scott +4:53
146 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +6:02
147 Johann Van Zyl Team Dimension Data +6:02
148 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:02
149 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:02
150 Jan Polanc UAE Team Emirates +6:02
151 Winner Anacona Movistar Team +6:02
152 Aidis Kruopis Veranda's Willems - Crelan +6:02
153 Daniil Fominykh Astana Pro Team +6:02
154 Arman Kamyshev Astana Pro Team +6:02
155 Oscar Gatto Astana Pro Team +6:02
156 Arnaud Démare FDJ +6:02
157 Sebastián Henao Team Sky +6:02
158 Jacopo Guarnieri FDJ +6:02
159 Filippo Ganna UAE Team Emirates +6:02
160 Marco Coledan Trek - Segafredo +6:02
161 Tom Stamsnijder Team Sunweb +6:02
162 Benoît Vaugrenard FDJ +6:02
163 Scott Thwaites Team Dimension Data +6:02
164 Michael Hepburn Orica - Scott +12:15
165 Jon Dibben Team Sky +12:15
166 Jérémy Roy FDJ +12:15
167 Miles Scotson BMC Racing Team +12:15
Lukasz Wisniowski Team Sky Niet gefinished