Uitslag BinckBank Tour 2017: Etappe 5 Sittard - Sittard

Evenement BinckBank Tour 2017
Etappe 5 Wegwedstrijd Sittard - Sittard
Datum vrijdag 11 augustus 2017, 12:52
Afstand 163,4 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo 3:43:46
2 Peter Sagan BORA - hansgrohe +3
3 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +3
4 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +3
5 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +3
6 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +3
7 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3
8 Tim Wellens Lotto - Soudal +3
9 Danny van Poppel Team Sky +3
10 Jasha Sütterlin Movistar Team +3
11 Tom Dumoulin Team Sunweb +3
12 André Greipel Lotto - Soudal +3
13 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +3
14 Petr Vakoc Quick-Step Floors +3
15 Jens Keukeleire Orica - Scott +3
16 Michael Valgren Astana Pro Team +3
17 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +46
18 Elia Viviani Team Sky +46
19 Mike Teunissen Team Sunweb +46
20 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +46
21 Edward Theuns Trek - Segafredo +46
22 Dion Smith Veranda's Willems - Crelan +46
23 Frederik Backaert Veranda's Willems - Crelan +46
24 Scott Thwaites Team Dimension Data +46
25 Alexander Edmondson Orica - Scott +46
26 Jon Ander Insausti Bahrain - Merida +46
27 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +46
28 Søren Kragh Team Sunweb +46
29 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +46
30 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +46
31 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +46
32 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +46
33 Xandro Meurisse Veranda's Willems - Crelan +46
34 Federico Zurlo UAE Team Emirates +46
35 Oscar Gatto Astana Pro Team +46
36 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +46
37 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +46
38 Hugo Houle AG2R La Mondiale +46
39 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +46
40 Luka Pibernik Bahrain - Merida +46
41 Stefan Küng BMC Racing Team +46
42 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +46
43 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +46
44 Mitch Docker Orica - Scott +46
45 Boy van Poppel Trek - Segafredo +46
46 Niki Terpstra Quick-Step Floors +46
47 Yves Lampaert Quick-Step Floors +46
48 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +46
49 Loïc Vliegen BMC Racing Team +46
50 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +46
51 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +46
52 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +46
53 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +46
54 Gorka Izagirre Movistar Team +46
55 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +46
56 Imanol Erviti Movistar Team +46
57 Lennard Hofstede Team Sunweb +46
58 Grégory Rast Trek - Segafredo +46
59 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +46
60 Dries Devenyns Quick-Step Floors +46
61 Magnus Cort Orica - Scott +46
62 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +46
63 Wout van Aert Veranda's Willems - Crelan +55
64 Jay Thomson Team Dimension Data +1:32
65 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +1:55
66 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin +1:55
67 Léo Vincent FDJ +1:55
68 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +1:55
69 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +1:55
70 Michael Hepburn Orica - Scott +2:07
71 Julien Duval AG2R La Mondiale +3:03
72 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +3:03
73 Mark McNally Veranda's Willems - Crelan +3:03
74 Matthias Brändle Trek - Segafredo +3:03
75 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo +3:03
76 Mads Pedersen Trek - Segafredo +3:03
77 Simone Consonni UAE Team Emirates +3:03
78 Marc Sarreau FDJ +3:03
79 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +3:03
80 Simon Gerrans Orica - Scott +3:03
81 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +3:03
82 Edward Planckaert Sport Vlaanderen - Baloise +3:03
83 Laurens De Vreese Astana Pro Team +4:44
84 Ryan Gibbons Team Dimension Data +4:44
85 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +5:19
86 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +5:19
87 Roger Kluge Orica - Scott +5:43
88 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +5:43
89 Tim Merlier Veranda's Willems - Crelan +5:43
90 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +5:43
91 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +5:43
92 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +5:43
93 Iljo Keisse Quick-Step Floors +5:43
94 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +5:43
95 Tyler Farrar Team Dimension Data +5:43
96 Nikolas Maes Lotto - Soudal +5:43
97 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +5:47
98 Nuno Bico Movistar Team +6:13
99 Michael Schär BMC Racing Team +8:53
100 Manuel Quinziato BMC Racing Team +8:53
101 Nathan Van Hooydonck BMC Racing Team +8:53
102 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +8:53
103 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +8:53
104 Stijn Devolder Veranda's Willems - Crelan +8:53
105 Chris Hamilton Team Sunweb +8:53
106 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +8:53
107 Marcel Kittel Quick-Step Floors +8:53
108 Roy Curvers Team Sunweb +8:53
109 Phil Bauhaus Team Sunweb +8:53
110 Jempy Drücker BMC Racing Team +8:53
111 Michael Goolaerts Veranda's Willems - Crelan +8:53
112 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +8:53
113 Kevin Van Melsen Veranda's Willems - Crelan +8:53
114 Grega Bole Bahrain - Merida +8:53
115 Ben Swift UAE Team Emirates +9:24
116 Oliviero Troia UAE Team Emirates +10:39
117 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:41
118 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:41
119 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +12:41
120 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +12:41
121 Alex Dowsett Movistar Team +12:41
122 Rory Sutherland Movistar Team +12:41
123 Mickaël Delage FDJ +12:41
124 Ian Stannard Team Sky +12:41
125 Owain Doull Team Sky +12:41
126 Rudy Barbier AG2R La Mondiale +12:41
127 Jan Polanc UAE Team Emirates +12:41
128 Andrea Guardini UAE Team Emirates +12:41
129 Marco Mathis Team Katusha - Alpecin +12:41
130 Sebastián Henao Team Sky +12:41
131 Miles Scotson BMC Racing Team +12:41
132 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:41
133 Sam Bewley Orica - Scott +12:41
134 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +12:41
135 Marco Coledan Trek - Segafredo +12:41
136 Huub Duyn Veranda's Willems - Crelan +12:41
137 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +12:41
138 Michal Kolár BORA - hansgrohe +12:41
139 David Per Bahrain - Merida +12:41
140 Marko Kump UAE Team Emirates +12:41
141 Mark Renshaw Team Dimension Data +12:41
142 Tao Geoghegan Hart Team Sky +12:41
143 Dáyer Quintana Movistar Team +12:41
144 Matthieu Ladagnous FDJ +12:41
145 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +12:41
146 Kenny Dehaes Veranda's Willems - Crelan +12:41
147 Johann Van Zyl Team Dimension Data +12:41
148 Benoît Vaugrenard FDJ +12:41
149 Arman Kamyshev Astana Pro Team +12:41
150 Riccardo Minali Astana Pro Team +12:41
151 Jacopo Guarnieri FDJ +12:41
152 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +12:41
153 Aidis Kruopis Veranda's Willems - Crelan +12:41
154 Pieter Vanspeybrouck Veranda's Willems - Crelan +12:41
155 Jon Dibben Team Sky +15:48
156 Daniil Fominykh Astana Pro Team +15:48
157 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +15:48
Tony Gallopin Lotto - Soudal Niet gefinished