Uitslag BinckBank Tour 2017: Etappe 6 Riemst - Houffalize

Evenement BinckBank Tour 2017
Etappe 6 Wegwedstrijd Riemst - Houffalize
Datum zaterdag 12 augustus 2017, 11:11
Afstand 203,7 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Tim Wellens Lotto - Soudal 5:04:36
2 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
3 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +17
4 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +17
5 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +17
6 Michael Valgren Astana Pro Team +20
7 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +20
8 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +1:42
9 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:42
10 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +1:42
11 Søren Kragh Team Sunweb +1:42
12 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +1:42
13 Petr Vakoc Quick-Step Floors +1:42
14 Matthieu Ladagnous FDJ +1:42
15 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +1:42
16 Edward Theuns Trek - Segafredo +1:42
17 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +1:42
18 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +1:42
19 Jasha Sütterlin Movistar Team +1:42
20 Imanol Erviti Movistar Team +1:42
21 Peter Sagan BORA - hansgrohe +1:42
22 Jens Keukeleire Orica - Scott +1:42
23 Jan Polanc UAE Team Emirates +1:49
24 Oscar Gatto Astana Pro Team +3:53
25 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert +4:03
26 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +4:54
27 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +4:54
28 Loïc Vliegen BMC Racing Team +5:21
29 Tao Geoghegan Hart Team Sky +5:21
30 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo +5:21
31 Sebastián Henao Team Sky +5:32
32 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +8:29
33 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +8:29
34 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +8:29
35 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin +8:29
36 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +8:29
37 Léo Vincent FDJ +8:29
38 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +8:29
39 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +8:29
40 Stefan Küng BMC Racing Team +8:29
41 Alexander Edmondson Orica - Scott +8:32
42 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +8:32
43 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +8:32
44 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +8:32
45 Federico Zurlo UAE Team Emirates +8:32
46 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +8:32
47 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +8:32
48 Hugo Houle AG2R La Mondiale +8:32
49 Lennard Hofstede Team Sunweb +8:32
50 Mike Teunissen Team Sunweb +8:32
51 Rory Sutherland Movistar Team +8:37
52 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +8:37
53 Grégory Rast Trek - Segafredo +8:37
54 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +12:29
55 Yves Lampaert Quick-Step Floors +14:48
56 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:48
57 Julien Duval AG2R La Mondiale +14:48
58 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +14:48
59 Owain Doull Team Sky +14:48
60 Marc Sarreau FDJ +14:48
61 Boy van Poppel Trek - Segafredo +14:48
62 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +14:48
63 Michael Schär BMC Racing Team +14:48
64 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +14:48
65 Mitch Docker Orica - Scott +14:48
66 Jon Ander Insausti Bahrain - Merida +14:48
67 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +14:48
68 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:48
69 Wout van Aert Wanty - Groupe Gobert +14:48
70 Danny van Poppel Team Sky +14:48
71 Jempy Drücker BMC Racing Team +14:48
72 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +14:48
73 Luka Pibernik Bahrain - Merida +14:48
74 Simon Gerrans Orica - Scott +14:48
75 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +14:48
76 Ian Stannard Team Sky +14:48
77 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +14:54
78 Dries Devenyns Quick-Step Floors +14:54
79 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +14:54
80 Roy Curvers Team Sunweb +16:39
81 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +21:08
82 Kevin Van Melsen Wanty - Groupe Gobert +21:08
83 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +21:08
84 Edward Planckaert Sport Vlaanderen - Baloise +21:08
85 Jay Thomson Team Dimension Data +21:08
86 Alex Dowsett Movistar Team +21:08
87 Iljo Keisse Quick-Step Floors +21:08
88 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +21:08
89 Johann Van Zyl Team Dimension Data +21:08
90 Marco Mathis Team Katusha - Alpecin +21:08
91 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +21:08
92 Tim Merlier Wanty - Groupe Gobert +21:08
93 Rudy Barbier AG2R La Mondiale +21:08
94 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +21:08
95 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +21:08
96 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +21:08
97 Andrea Guardini UAE Team Emirates +21:08
98 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert +21:08
99 Laurens De Vreese Astana Pro Team +21:08
100 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +21:08
101 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +21:08
102 Ryan Gibbons Team Dimension Data +21:08
103 Scott Thwaites Team Dimension Data +21:08
104 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +21:08
105 Nathan Van Hooydonck BMC Racing Team +21:08
106 Arman Kamyshev Astana Pro Team +21:08
107 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +21:08
108 Elia Viviani Team Sky +21:08
109 Jon Dibben Team Sky +21:08
110 Mads Pedersen Trek - Segafredo +21:08
111 Marco Coledan Trek - Segafredo +21:08
112 Matthias Brändle Trek - Segafredo +21:08
113 Michal Kolár BORA - hansgrohe +21:08
114 Nuno Bico Movistar Team +21:08
115 Marko Kump UAE Team Emirates +21:08
116 Oliviero Troia UAE Team Emirates +21:08
117 Riccardo Minali Astana Pro Team +21:08
118 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +21:08
119 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +21:08
120 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +21:08
121 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +21:08
122 Daniil Fominykh Astana Pro Team +21:08
123 Michael Hepburn Orica - Scott +21:08
124 Mark Renshaw Team Dimension Data +21:08
125 Dáyer Quintana Movistar Team +21:08
126 Gorka Izagirre Movistar Team +21:08
127 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +21:20
128 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +21:20
129 Manuel Quinziato BMC Racing Team +21:20
130 Simone Consonni UAE Team Emirates +21:20
131 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +21:20
132 Chris Hamilton Team Sunweb +21:20
133 André Greipel Lotto - Soudal +21:20
134 Huub Duyn Wanty - Groupe Gobert +21:20
135 Roger Kluge Orica - Scott +21:20
136 Niki Terpstra Quick-Step Floors +21:20
137 Ben Swift UAE Team Emirates +21:20
138 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +21:25
139 Phil Bauhaus Team Sunweb +21:25
140 Benoît Vaugrenard FDJ +21:25
141 Nikolas Maes Lotto - Soudal +23:08
142 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +23:08
143 Michael Goolaerts Wanty - Groupe Gobert +23:08
144 Grega Bole Bahrain - Merida +23:09
145 Tyler Farrar Team Dimension Data +23:16
Valerio Agnoli Bahrain - Merida Niet gefinished