Uitslag BinckBank Tour 2017: Etappe 7 Essen - Geraardsbergen

Evenement BinckBank Tour 2017
Etappe 7 Wegwedstrijd Essen - Geraardsbergen
Datum zondag 13 augustus 2017, 12:00
Afstand 191,3 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 4:06:48
2 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +1
3 Tom Dumoulin Team Sunweb +1
4 Peter Sagan BORA - hansgrohe +1
5 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +1
6 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +1
7 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +1
8 Matthieu Ladagnous FDJ +1
9 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +1
10 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1
11 Petr Vakoc Quick-Step Floors +1
12 Huub Duyn Wanty - Groupe Gobert +1
13 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1
14 Jasha Sütterlin Movistar Team +7
15 Michael Valgren Astana Pro Team +9
16 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +9
17 Edward Theuns Trek - Segafredo +9
18 Tim Wellens Lotto - Soudal +9
19 Loïc Vliegen BMC Racing Team +9
20 Boy van Poppel Trek - Segafredo +12
21 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +12
22 Mike Teunissen Team Sunweb +12
23 Wout van Aert Wanty - Groupe Gobert +12
24 Jens Keukeleire Orica - Scott +12
25 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +12
26 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +12
27 Hugo Houle AG2R La Mondiale +12
28 Imanol Erviti Movistar Team +12
29 Oliviero Troia UAE Team Emirates +12
30 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +12
31 Søren Kragh Team Sunweb +19
32 Niki Terpstra Quick-Step Floors +21
33 Stefan Küng BMC Racing Team +21
34 Lennard Hofstede Team Sunweb +21
35 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +24
36 Luka Pibernik Bahrain - Merida +1:21
37 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +1:24
38 Laurens De Vreese Astana Pro Team +1:48
39 Gorka Izagirre Movistar Team +1:56
40 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +1:56
41 Grégory Rast Trek - Segafredo +2:01
42 Elia Viviani Team Sky +2:03
43 Ian Stannard Team Sky +2:03
44 Jempy Drücker BMC Racing Team +2:22
45 Mads Pedersen Trek - Segafredo +2:24
46 Yves Lampaert Quick-Step Floors +4:09
47 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +4:09
48 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +4:09
49 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +4:37
50 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo +4:37
51 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:37
52 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +4:37
53 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert +4:37
54 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +4:37
55 Grega Bole Bahrain - Merida +4:37
56 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +4:37
57 Federico Zurlo UAE Team Emirates +4:37
58 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +4:37
59 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +4:37
60 Nathan Van Hooydonck BMC Racing Team +4:37
61 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +4:37
62 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert +4:37
63 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +4:37
64 Marc Sarreau FDJ +4:42
65 Dries Devenyns Quick-Step Floors +4:42
66 Rory Sutherland Movistar Team +4:42
67 Oscar Gatto Astana Pro Team +4:42
68 Iljo Keisse Quick-Step Floors +4:42
69 Scott Thwaites Team Dimension Data +4:42
70 Owain Doull Team Sky +4:42
71 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +4:52
72 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +5:31
73 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +5:31
74 Mitch Docker Orica - Scott +8:09
75 Kevin Van Melsen Wanty - Groupe Gobert +8:09
76 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +8:09
77 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +8:09
78 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +8:09
79 Taco van der Hoorn Roompot - Nederlandse Loterij +8:09
80 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +8:15
81 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin +8:15
82 Roy Curvers Team Sunweb +8:15
83 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +8:15
84 Michael Hepburn Orica - Scott +8:15
85 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +8:15
86 Michael Goolaerts Wanty - Groupe Gobert +8:15
87 Michael Schär BMC Racing Team +8:15
88 Manuel Quinziato BMC Racing Team +8:15
89 Simon Gerrans Orica - Scott +8:15
90 Nuno Bico Movistar Team +8:15
91 Sebastián Henao Team Sky +8:15
92 Tao Geoghegan Hart Team Sky +8:15
93 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +8:15
94 Danny van Poppel Team Sky +8:15
95 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +8:15
96 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +8:15
97 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +8:15
98 Léo Vincent FDJ +8:15
99 Alexander Edmondson Orica - Scott +8:26
100 Chris Hamilton Team Sunweb +8:28
101 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +8:40
102 Nikolas Maes Lotto - Soudal +8:49
103 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +8:49
104 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +9:14
105 Jay Thomson Team Dimension Data +10:19
106 Edward Planckaert Sport Vlaanderen - Baloise +10:19
107 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +10:19
108 Alex Dowsett Movistar Team +10:19
109 Andrea Guardini UAE Team Emirates +10:19
110 Phil Bauhaus Team Sunweb +10:19
111 Jon Dibben Team Sky +10:19
112 Ryan Gibbons Team Dimension Data +10:19
113 Jon Ander Insausti Bahrain - Merida +10:19
114 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +10:19
115 Daniil Fominykh Astana Pro Team +10:19
116 Marco Mathis Team Katusha - Alpecin +10:19
117 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +10:19
118 Arman Kamyshev Astana Pro Team +10:19
119 Simone Consonni UAE Team Emirates +10:19
120 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +10:19
121 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +10:27
122 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +10:27
123 Tim Merlier Wanty - Groupe Gobert +10:32
124 Tyler Farrar Team Dimension Data +10:48
125 Roger Kluge Orica - Scott +11:23
André Greipel Lotto - Soudal Niet gefinished