Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2017: Etappe 3 Prades - Andorra la Vella

Evenement Vuelta a España 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Prades - Andorra la Vella
Datum maandag 21 augustus 2017, 13:21
Afstand 158,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida 4:01:22
2 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
3 Chris Froome Team Sky z.t.
4 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
5 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
6 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
7 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
8 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
9 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
10 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25
11 Adam Yates Orica - Scott +25
12 Mikel Nieve Team Sky +25
13 Simon Yates Orica - Scott +29
14 Daniel Moreno Movistar Team +54
15 Louis Meintjes UAE Team Emirates +54
16 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +54
17 Igor Antón Team Dimension Data +54
18 Warren Barguil Team Sunweb +1:14
19 Rui Costa UAE Team Emirates +1:14
20 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:14
21 Carlos Betancur Movistar Team +1:14
22 Wilco Kelderman Team Sunweb +1:14
23 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +1:14
24 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +1:14
25 Miguel Ángel López Astana Pro Team +1:14
26 Sam Oomen Team Sunweb +1:24
27 Nélson Oliveira Movistar Team +1:28
28 Jack Haig Orica - Scott +1:39
29 Sander Armée Lotto - Soudal +1:39
30 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +1:39
31 Lachlan Morton Team Dimension Data +1:39
32 Wout Poels Team Sky +1:39
33 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +1:39
34 Jan Polanc UAE Team Emirates +2:21
35 Hernán Aguirre Manzana Postobón Team +2:33
36 Peter Stetina Trek - Segafredo +2:33
37 Alberto Contador Trek - Segafredo +2:33
38 Rafal Majka BORA - hansgrohe +2:35
39 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +2:43
40 Bart De Clercq Lotto - Soudal +3:36
41 Jetse Bol Manzana Postobón Team +4:01
42 Diego Rosa Team Sky +5:07
43 Gianni Moscon Team Sky +5:07
44 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +5:43
45 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +7:16
46 Jesper Hansen Astana Pro Team +7:16
47 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +7:16
48 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +7:16
49 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +7:16
50 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +7:16
51 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +7:16
52 Pello Bilbao Astana Pro Team +7:16
53 Merhawi Kudus Team Dimension Data +7:16
54 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +7:16
55 Bob Jungels Quick-Step Floors +7:16
56 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +7:16
57 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +7:25
58 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:12
59 Rohan Dennis BMC Racing Team +9:16
60 Enric Mas Quick-Step Floors +9:16
61 Jimmy Turgis Cofidis, Solutions Crédits +10:21
62 Richard Carapaz Movistar Team +10:21
63 José Joaquín Rojas Movistar Team +10:21
64 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +10:21
65 Bernardo Suaza Manzana Postobón Team +10:21
66 Ricardo Vilela Manzana Postobón Team +10:21
67 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +12:14
68 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +12:14
69 Tobias Ludvigsson FDJ +12:14
70 Odd Christian Eiking FDJ +12:14
71 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team +12:14
72 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +12:14
73 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +12:14
74 Salvatore Puccio Team Sky +12:14
75 Jesús Hernández Trek - Segafredo +12:14
76 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +12:14
77 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:14
78 Antonio Pedrero Movistar Team +12:42
79 Rubén Fernández Movistar Team +14:08
80 Marc Soler Movistar Team +14:08
81 Adam Hansen Lotto - Soudal +14:08
82 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +14:08
83 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +14:08
84 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team +14:48
85 Matej Mohoric UAE Team Emirates +14:48
86 Damiano Caruso BMC Racing Team +14:48
87 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +14:48
88 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:48
89 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team +14:48
90 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +14:48
91 Axel Domont AG2R La Mondiale +14:48
92 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +14:48
93 Carlos Verona Orica - Scott +14:48
94 Koen de Kort Trek - Segafredo +14:48
95 Eros Capecchi Quick-Step Floors +14:48
96 Jérémy Maison FDJ +14:48
97 Arnaud Courteille FDJ +14:48
98 Nikita Stalnov Astana Pro Team +14:48
99 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +14:48
100 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +14:48
101 Hugo Houle AG2R La Mondiale +14:48
102 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits +14:48
103 Maxime Monfort Lotto - Soudal +14:48
104 Serge Pauwels Team Dimension Data +14:48
105 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +14:48
106 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +14:48
107 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +14:48
108 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:48
109 Christian Knees Team Sky +14:48
110 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +14:48
111 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:48
112 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +14:48
113 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +14:48
114 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +14:48
115 Mark Christian Aqua Blue Sport +14:48
116 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +15:10
117 Daniel Oss BMC Racing Team +15:20
118 Francisco Ventoso BMC Racing Team +15:20
119 Kilian Frankiny BMC Racing Team +15:20
120 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +15:20
121 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA +15:20
122 Loïc Vliegen BMC Racing Team +15:27
123 Rémy Mertz Lotto - Soudal +15:31
124 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +15:35
125 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits +15:35
126 Omar Fraile Team Dimension Data +15:35
127 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +15:35
128 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +15:38
129 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +16:26
130 Jelle Wallays Lotto - Soudal +16:39
131 Markel Irizar Trek - Segafredo +16:42
132 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo +16:45
133 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +16:45
134 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +16:51
135 Anthony Roux FDJ +17:27
136 Julien Bernard Trek - Segafredo +17:27
137 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +17:27
138 Nicolas Dougall Team Dimension Data +17:27
139 Laurens De Vreese Astana Pro Team +17:27
140 Johan Le Bon FDJ +17:27
141 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +17:27
142 Domen Novak Bahrain - Merida +17:44
143 Chad Haga Team Sunweb +18:49
144 David López Team Sky +18:49
145 Jens Debusschere Lotto - Soudal +18:49
146 Antonio Nibali Bahrain - Merida +19:05
147 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +19:15
148 Lennard Hofstede Team Sunweb +19:15
149 Manuele Boaro Bahrain - Merida +20:00
150 Sacha Modolo UAE Team Emirates +20:00
151 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +20:51
152 Nico Denz AG2R La Mondiale +23:20
153 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +23:20
154 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +23:20
155 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +23:20
156 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +23:20
157 Daniel Hoelgård FDJ +23:20
158 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA +23:20
159 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +23:20
160 Iván García Bahrain - Merida +23:20
161 Matteo Trentin Quick-Step Floors +23:20
162 Tim Declercq Quick-Step Floors +23:20
163 Yves Lampaert Quick-Step Floors +23:20
164 Chris Hamilton Team Sunweb +23:20
165 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +23:20
166 Sam Bewley Orica - Scott +23:20
167 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits +23:20
168 Jorge Arcas Movistar Team +23:20
169 Lennard Kämna Team Sunweb +23:20
170 Magnus Cort Orica - Scott +23:20
171 Julien Duval AG2R La Mondiale +23:20
172 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA +23:20
173 Federico Zurlo UAE Team Emirates +23:20
174 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +23:20
175 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +23:20
176 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +23:20
177 Youcef Reguigui Team Dimension Data +23:20
178 Michel Kreder Aqua Blue Sport +23:20
179 Sebastián Molano Manzana Postobón Team +23:20
180 Adam Blythe Aqua Blue Sport +23:20
181 Ian Stannard Team Sky +23:20
182 Niki Terpstra Quick-Step Floors +23:20
183 Peter Koning Aqua Blue Sport +23:20
184 Aaron Gate Aqua Blue Sport +23:20
185 Fernando Orjuela Manzana Postobón Team +23:20
186 Edward Theuns Trek - Segafredo +23:20
187 John Degenkolb Trek - Segafredo +23:20
188 Søren Kragh Team Sunweb +23:20
189 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +23:20
190 Svein Tuft Orica - Scott +23:20
191 Conor Dunne Aqua Blue Sport +23:20
192 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +23:20
193 Lorrenzo Manzin FDJ +38:28
Marc Fournier FDJ Niet gefinished