Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2017: Etappe 4 Escaldes-Engordany - Tarragona

Evenement Vuelta a España 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Escaldes-Engordany - Tarragona
Datum dinsdag 22 augustus 2017, 12:59
Afstand 198,2 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Matteo Trentin Quick-Step Floors 4:43:57
2 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo z.t.
3 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
4 Edward Theuns Trek - Segafredo z.t.
5 Jens Debusschere Lotto - Soudal z.t.
6 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
7 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
8 Søren Kragh Team Sunweb z.t.
9 Youcef Reguigui Team Dimension Data z.t.
10 Jetse Bol Manzana Postobón Team z.t.
11 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits z.t.
12 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe z.t.
13 Tobias Ludvigsson FDJ z.t.
14 Daniel Oss BMC Racing Team z.t.
15 Adam Blythe Aqua Blue Sport z.t.
16 Marco Haller Team Katusha - Alpecin z.t.
17 Chris Froome Team Sky z.t.
18 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
19 Nélson Oliveira Movistar Team z.t.
20 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA z.t.
21 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal z.t.
22 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
23 Bernardo Suaza Manzana Postobón Team z.t.
24 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
25 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
26 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
27 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
28 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
29 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
30 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
31 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
32 Francisco Ventoso BMC Racing Team z.t.
33 Hugo Houle AG2R La Mondiale z.t.
34 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
35 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
36 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo z.t.
37 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
38 Koen de Kort Trek - Segafredo z.t.
39 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
40 Daniel Hoelgård FDJ z.t.
41 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
42 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
43 Jimmy Turgis Cofidis, Solutions Crédits z.t.
44 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
45 Christian Knees Team Sky z.t.
46 Marc Soler Movistar Team z.t.
47 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA z.t.
48 Adam Yates Orica - Scott z.t.
49 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team z.t.
50 Simon Yates Orica - Scott z.t.
51 Sander Armée Lotto - Soudal z.t.
52 Sam Oomen Team Sunweb z.t.
53 Laurens De Vreese Astana Pro Team z.t.
54 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
55 Valerio Agnoli Bahrain - Merida z.t.
56 Wout Poels Team Sky z.t.
57 Richard Carapaz Movistar Team z.t.
58 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
59 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
60 Carlos Betancur Movistar Team z.t.
61 Igor Antón Team Dimension Data z.t.
62 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
63 Miguel Ángel López Astana Pro Team z.t.
64 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
65 Jack Haig Orica - Scott z.t.
66 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
67 Darwin Atapuma UAE Team Emirates z.t.
68 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo z.t.
69 Gianni Moscon Team Sky z.t.
70 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
71 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
72 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
73 Larry Warbasse Aqua Blue Sport z.t.
74 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
75 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team z.t.
76 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
77 Ricardo Vilela Manzana Postobón Team z.t.
78 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
79 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
80 Anthony Roux FDJ z.t.
81 Jérémy Maison FDJ z.t.
82 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
83 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
84 Matej Mohoric UAE Team Emirates z.t.
85 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo z.t.
86 Markel Irizar Trek - Segafredo z.t.
87 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
88 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin z.t.
89 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA z.t.
90 Jesper Hansen Astana Pro Team z.t.
91 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo z.t.
92 Mikel Nieve Team Sky z.t.
93 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
94 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
95 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
96 Johannes Fröhlinger Team Sunweb z.t.
97 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +40
98 Aaron Gate Aqua Blue Sport +42
99 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +42
100 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +42
101 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +42
102 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +42
103 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +48
104 Magnus Cort Orica - Scott +49
105 Ian Stannard Team Sky +49
106 Michel Kreder Aqua Blue Sport +49
107 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +49
108 Bart De Clercq Lotto - Soudal +58
109 Hernán Aguirre Manzana Postobón Team +58
110 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +58
111 Federico Zurlo UAE Team Emirates +1:03
112 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA +1:15
113 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:17
114 Lachlan Morton Team Dimension Data +1:17
115 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits +1:17
116 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:17
117 Julien Bernard Trek - Segafredo +1:17
118 Serge Pauwels Team Dimension Data +1:17
119 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +1:20
120 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +1:20
121 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +1:20
122 Iván García Bahrain - Merida +1:20
123 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +1:20
124 Daniel Moreno Movistar Team +1:38
125 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +1:50
126 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
127 Enric Mas Quick-Step Floors +2:14
128 Omar Fraile Team Dimension Data +2:14
129 Salvatore Puccio Team Sky +2:14
130 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +2:14
131 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +2:14
132 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits +2:14
133 Chris Hamilton Team Sunweb +2:14
134 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:14
135 Diego Rosa Team Sky +2:14
136 Damiano Caruso BMC Racing Team +2:14
137 Fernando Orjuela Manzana Postobón Team +2:14
138 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:14
139 Julien Duval AG2R La Mondiale +2:14
140 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +2:34
141 Eros Capecchi Quick-Step Floors +2:34
142 Pello Bilbao Astana Pro Team +2:34
143 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +2:34
144 Chad Haga Team Sunweb +2:34
145 Lennard Kämna Team Sunweb +2:34
146 Nicolas Dougall Team Dimension Data +2:34
147 Axel Domont AG2R La Mondiale +3:25
148 Nico Denz AG2R La Mondiale +3:25
149 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +3:25
150 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +3:25
151 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +3:30
152 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +3:35
153 Sam Bewley Orica - Scott +3:45
154 Svein Tuft Orica - Scott +3:45
155 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +3:45
156 Rafal Majka BORA - hansgrohe +3:45
157 Carlos Verona Orica - Scott +3:45
158 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +3:45
159 Rubén Fernández Movistar Team +3:45
160 Jorge Arcas Movistar Team +3:45
161 Jesús Hernández Trek - Segafredo +3:45
162 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +3:45
163 Kilian Frankiny BMC Racing Team +3:45
164 Sebastián Molano Manzana Postobón Team +3:45
165 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team +3:45
166 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +3:45
167 Lennard Hofstede Team Sunweb +3:45
168 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +4:11
169 Johan Le Bon FDJ +4:11
170 David López Team Sky +4:11
171 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +4:11
172 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +4:11
173 John Degenkolb Trek - Segafredo +4:11
174 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +4:11
175 Loïc Vliegen BMC Racing Team +4:11
176 Tim Declercq Quick-Step Floors +4:11
177 Domen Novak Bahrain - Merida +4:15
178 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +4:15
179 Antonio Nibali Bahrain - Merida +4:15
180 Antonio Pedrero Movistar Team +4:17
181 Niki Terpstra Quick-Step Floors +4:19
182 Arnaud Courteille FDJ +5:19
183 Rohan Dennis BMC Racing Team +5:26
184 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +5:32
185 Nikita Stalnov Astana Pro Team +5:32
186 Rémy Mertz Lotto - Soudal +6:00
187 Jelle Wallays Lotto - Soudal +6:00
188 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +6:47
189 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA +6:47
190 Conor Dunne Aqua Blue Sport +7:16
191 Peter Koning Aqua Blue Sport +7:16
192 Mark Christian Aqua Blue Sport +9:05
193 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +10:10