Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2017: Etappe 5 Benicàssim - Ermita Santa Lucía

Evenement Vuelta a España 2017
Etappe 5 Wegwedstrijd Benicàssim - Ermita Santa Lucía
Datum woensdag 23 augustus 2017, 13:23
Afstand 175,7 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Alexey Lutsenko Astana Pro Team 4:24:58
2 Merhawi Kudus Team Dimension Data +42
3 Marc Soler Movistar Team +56
4 Matej Mohoric UAE Team Emirates +1:11
5 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +1:24
6 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +1:37
7 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +1:40
8 Jetse Bol Manzana Postobón Team +2:04
9 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +2:18
10 Jérémy Maison FDJ +2:31
11 Michel Kreder Aqua Blue Sport +3:20
12 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:00
13 Alberto Contador Trek - Segafredo +4:31
14 Chris Froome Team Sky +4:31
15 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:31
16 Esteban Chaves Orica - Scott +4:31
17 Tejay van Garderen BMC Racing Team +4:39
18 Adam Yates Orica - Scott +4:42
19 Nicolas Roche BMC Racing Team +4:42
20 Fabio Aru Astana Pro Team +4:42
21 Wilco Kelderman Team Sunweb +4:42
22 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +4:42
23 David De La Cruz Quick-Step Floors +4:52
24 Warren Barguil Team Sunweb +4:52
25 Jack Haig Orica - Scott +4:52
26 Simon Yates Orica - Scott +4:52
27 Carlos Betancur Movistar Team +4:52
28 Sam Oomen Team Sunweb +4:52
29 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +4:57
30 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +4:57
31 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +5:04
32 Igor Antón Team Dimension Data +5:05
33 Rui Costa UAE Team Emirates +5:08
34 Mikel Nieve Team Sky +5:10
35 Wout Poels Team Sky +5:10
36 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +5:17
37 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +5:17
38 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +5:20
39 Romain Bardet AG2R La Mondiale +5:20
40 Nélson Oliveira Movistar Team +5:22
41 Gianni Moscon Team Sky +5:24
42 Miguel Ángel López Astana Pro Team +5:26
43 Odd Christian Eiking FDJ +5:26
44 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +5:26
45 Louis Meintjes UAE Team Emirates +5:26
46 Peter Stetina Trek - Segafredo +5:33
47 Jan Polanc UAE Team Emirates +5:39
48 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team +5:40
49 Ricardo Vilela Manzana Postobón Team +5:40
50 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +5:43
51 Daniel Moreno Movistar Team +5:47
52 Sander Armée Lotto - Soudal +5:51
53 Tobias Ludvigsson FDJ +5:54
54 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +5:59
55 Luis León Sánchez Astana Pro Team +6:03
56 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +6:12
57 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits +6:27
58 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +6:33
59 Jesper Hansen Astana Pro Team +6:33
60 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +6:40
61 Diego Rosa Team Sky +6:50
62 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +6:53
63 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo +7:04
64 Jimmy Turgis Cofidis, Solutions Crédits +7:04
65 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +7:06
66 José Joaquín Rojas Movistar Team +7:11
67 Bob Jungels Quick-Step Floors +7:12
68 Hernán Aguirre Manzana Postobón Team +7:24
69 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +7:46
70 Axel Domont AG2R La Mondiale +7:57
71 Richard Carapaz Movistar Team +7:57
72 Bernardo Suaza Manzana Postobón Team +8:06
73 Bart De Clercq Lotto - Soudal +8:29
74 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits +8:43
75 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +8:48
76 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +8:50
77 Lachlan Morton Team Dimension Data +8:52
78 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +8:52
79 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:54
80 Koen de Kort Trek - Segafredo +8:54
81 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +8:54
82 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +8:56
83 Fernando Orjuela Manzana Postobón Team +8:58
84 Pello Bilbao Astana Pro Team +8:58
85 Rubén Fernández Movistar Team +8:58
86 Maxime Monfort Lotto - Soudal +9:31
87 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +9:49
88 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +9:49
89 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +9:49
90 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +9:49
91 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team +10:04
92 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +10:04
93 Julien Bernard Trek - Segafredo +10:10
94 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +10:10
95 Serge Pauwels Team Dimension Data +10:12
96 Jesús Hernández Trek - Segafredo +10:12
97 Rafal Majka BORA - hansgrohe +10:12
98 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +10:12
99 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +10:12
100 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team +10:12
101 Omar Fraile Team Dimension Data +10:23
102 David López Team Sky +10:29
103 Markel Irizar Trek - Segafredo +10:29
104 Jorge Arcas Movistar Team +10:29
105 Julien Duval AG2R La Mondiale +10:35
106 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +10:40
107 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +10:56
108 Rohan Dennis BMC Racing Team +10:56
109 Manuele Boaro Bahrain - Merida +11:06
110 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits +11:21
111 Carlos Verona Orica - Scott +11:23
112 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +11:26
113 Lennard Hofstede Team Sunweb +11:26
114 Francisco Ventoso BMC Racing Team +11:27
115 Chad Haga Team Sunweb +11:47
116 Daniel Hoelgård FDJ +11:47
117 Loïc Vliegen BMC Racing Team +11:53
118 Christian Knees Team Sky +11:55
119 Chris Hamilton Team Sunweb +11:57
120 Adam Hansen Lotto - Soudal +11:57
121 Jens Debusschere Lotto - Soudal +11:57
122 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +11:57
123 Arnaud Courteille FDJ +11:57
124 Nicolas Dougall Team Dimension Data +11:57
125 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +11:57
126 Sacha Modolo UAE Team Emirates +11:57
127 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:57
128 Hugo Houle AG2R La Mondiale +12:04
129 Nikita Stalnov Astana Pro Team +12:04
130 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +12:04
131 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +12:04
132 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +12:08
133 Sebastián Molano Manzana Postobón Team +12:10
134 Iván García Bahrain - Merida +12:10
135 Enric Mas Quick-Step Floors +12:10
136 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +12:10
137 Eros Capecchi Quick-Step Floors +12:10
138 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +12:10
139 Anthony Roux FDJ +12:10
140 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA +12:10
141 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +12:10
142 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +12:10
143 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA +12:10
144 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA +12:10
145 Kilian Frankiny BMC Racing Team +12:10
146 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:24
147 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +12:33
148 Tim Declercq Quick-Step Floors +12:33
149 Laurens De Vreese Astana Pro Team +12:33
150 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +12:38
151 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +12:38
152 Søren Kragh Team Sunweb +12:43
153 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +12:43
154 Damiano Caruso BMC Racing Team +12:43
155 Yves Lampaert Quick-Step Floors +12:46
156 Johan Le Bon FDJ +12:46
157 Antonio Nibali Bahrain - Merida +12:50
158 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +12:50
159 Niki Terpstra Quick-Step Floors +12:50
160 Matteo Trentin Quick-Step Floors +12:50
161 Federico Zurlo UAE Team Emirates +12:50
162 Lorrenzo Manzin FDJ +12:50
163 Peter Koning Aqua Blue Sport +12:50
164 Mark Christian Aqua Blue Sport +12:55
165 Salvatore Puccio Team Sky +12:55
166 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +12:55
167 Daniel Oss BMC Racing Team +12:55
168 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:55
169 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:55
170 Rémy Mertz Lotto - Soudal +12:59
171 Antonio Pedrero Movistar Team +13:04
172 Nico Denz AG2R La Mondiale +13:04
173 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +13:06
174 Domen Novak Bahrain - Merida +13:14
175 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +13:46
176 Sam Bewley Orica - Scott +13:49
177 Aaron Gate Aqua Blue Sport +13:49
178 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +13:49
179 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:49
180 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:49
181 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +13:53
182 Svein Tuft Orica - Scott +13:53
183 Adam Blythe Aqua Blue Sport +13:53
184 Ian Stannard Team Sky +13:53
185 Edward Theuns Trek - Segafredo +14:10
186 Lennard Kämna Team Sunweb +14:15
187 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +14:18
188 Conor Dunne Aqua Blue Sport +14:31
189 Magnus Cort Orica - Scott +14:31
190 Jelle Wallays Lotto - Soudal +15:12
191 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +21:47
Youcef Reguigui Team Dimension Data Niet gefinished