Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2017: Etappe 18 Suances - Santo Toribio de Liébana

Evenement Vuelta a España 2017
Etappe 18 Wegwedstrijd Suances - Santo Toribio de Liébana
Datum donderdag 7 september 2017, 13:26
Afstand 165,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Sander Armée Lotto - Soudal 4:09:39
2 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +31
3 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +46
4 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +1:02
5 José Joaquín Rojas Movistar Team +1:06
6 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +1:19
7 Matteo Trentin Quick-Step Floors +1:21
8 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +1:21
9 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +1:38
10 Anthony Roux FDJ +1:42
11 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +1:57
12 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team +2:02
13 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +2:20
14 Matej Mohoric UAE Team Emirates +2:49
15 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +3:26
16 Marc Soler Movistar Team +3:41
17 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:57
18 Jérémy Maison FDJ +4:14
19 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +9:31
20 Fabio Aru Astana Pro Team +9:56
21 Alberto Contador Trek - Segafredo +10:08
22 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:08
23 Chris Froome Team Sky +10:08
24 Wilco Kelderman Team Sunweb +10:12
25 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +10:12
26 Wout Poels Team Sky +10:15
27 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +10:21
28 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +10:29
29 David De La Cruz Quick-Step Floors +10:29
30 Louis Meintjes UAE Team Emirates +10:37
31 Miguel Ángel López Astana Pro Team +10:45
32 Odd Christian Eiking FDJ +10:50
33 Hernán Aguirre Manzana Postobón Team +10:52
34 Tejay van Garderen BMC Racing Team +10:54
35 Jack Haig Orica - Scott +10:59
36 Magnus Cort Orica - Scott +10:59
37 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +11:05
38 Daniel Moreno Movistar Team +11:17
39 Esteban Chaves Orica - Scott +11:19
40 Antonio Pedrero Movistar Team +11:19
41 Nicolas Roche BMC Racing Team +11:39
42 Luis León Sánchez Astana Pro Team +11:44
43 Pello Bilbao Astana Pro Team +11:44
44 Gianni Moscon Team Sky +11:50
45 Mikel Nieve Team Sky +12:02
46 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +12:15
47 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +12:15
48 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +12:23
49 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +12:30
50 Romain Bardet AG2R La Mondiale +12:46
51 Peter Stetina Trek - Segafredo +12:52
52 Iván García Bahrain - Merida +13:34
53 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +13:34
54 Søren Kragh Team Sunweb +14:42
55 David López Team Sky +14:54
56 Carlos Verona Orica - Scott +14:54
57 Julien Bernard Trek - Segafredo +19:38
58 Igor Antón Team Dimension Data +19:38
59 Bart De Clercq Lotto - Soudal +19:38
60 Bernardo Suaza Manzana Postobón Team +19:38
61 Bob Jungels Quick-Step Floors +19:38
62 Jan Polanc UAE Team Emirates +19:38
63 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +19:38
64 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits +19:38
65 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +19:38
66 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:41
67 Salvatore Puccio Team Sky +20:15
68 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +20:15
69 Edward Theuns Trek - Segafredo +24:47
70 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team +24:47
71 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +24:47
72 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +24:47
73 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +24:47
74 Jelle Wallays Lotto - Soudal +24:47
75 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +24:47
76 Adam Hansen Lotto - Soudal +24:47
77 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +24:47
78 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +24:47
79 Koen de Kort Trek - Segafredo +24:47
80 Francisco Ventoso BMC Racing Team +24:47
81 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo +24:47
82 Jetse Bol Manzana Postobón Team +24:47
83 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24:47
84 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +24:47
85 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24:47
86 Enric Mas Quick-Step Floors +24:47
87 Markel Irizar Trek - Segafredo +24:47
88 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +24:47
89 Chris Hamilton Team Sunweb +24:47
90 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +24:47
91 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +24:47
92 Damiano Caruso BMC Racing Team +24:47
93 Chad Haga Team Sunweb +24:47
94 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +24:47
95 Richard Carapaz Movistar Team +24:47
96 Ricardo Vilela Manzana Postobón Team +24:47
97 Diego Rosa Team Sky +24:47
98 Nélson Oliveira Movistar Team +24:47
99 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24:47
100 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +24:47
101 Eros Capecchi Quick-Step Floors +24:47
102 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +24:47
103 Daniel Hoelgård FDJ +24:47
104 Yves Lampaert Quick-Step Floors +24:47
105 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +24:47
106 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +24:47
107 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +24:47
108 Mark Christian Aqua Blue Sport +24:47
109 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits +24:47
110 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA +24:47
111 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +24:47
112 Rafal Majka BORA - hansgrohe +24:47
113 Jesús Hernández Trek - Segafredo +24:47
114 Rémy Mertz Lotto - Soudal +24:47
115 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +24:47
116 Fernando Orjuela Manzana Postobón Team +24:47
117 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +24:47
118 Sam Bewley Orica - Scott +24:47
119 Tim Declercq Quick-Step Floors +24:47
120 Rui Costa UAE Team Emirates +24:47
121 Laurens De Vreese Astana Pro Team +24:47
122 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +24:47
123 Niki Terpstra Quick-Step Floors +24:47
124 Federico Zurlo UAE Team Emirates +24:47
125 Michel Kreder Aqua Blue Sport +24:47
126 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +24:47
127 Julien Duval AG2R La Mondiale +24:47
128 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team +24:47
129 Hugo Houle AG2R La Mondiale +24:47
130 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +24:47
131 Nikita Stalnov Astana Pro Team +24:47
132 Sebastián Molano Manzana Postobón Team +24:47
133 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA +24:47
134 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24:47
135 Peter Koning Aqua Blue Sport +24:47
136 Lorrenzo Manzin FDJ +24:47
137 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +24:47
138 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +24:47
139 Christian Knees Team Sky +24:47
140 Aaron Gate Aqua Blue Sport +24:47
141 Manuele Boaro Bahrain - Merida +24:47
142 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +24:47
143 Antonio Nibali Bahrain - Merida +24:47
144 Tobias Ludvigsson FDJ +24:47
145 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +24:47
146 Lachlan Morton Team Dimension Data +24:47
147 Loïc Vliegen BMC Racing Team +24:47
148 Arnaud Courteille FDJ +24:47
149 Simon Yates Orica - Scott +24:47
150 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +24:47
151 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +24:47
152 Adam Blythe Aqua Blue Sport +24:47
153 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24:47
154 Sacha Modolo UAE Team Emirates +24:47
155 Conor Dunne Aqua Blue Sport +24:47
156 Adam Yates Orica - Scott +24:47
157 Domen Novak Bahrain - Merida +24:47
158 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24:47
159 Ian Stannard Team Sky +24:47
160 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +24:47
161 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA +25:24
Maxime Monfort Lotto - Soudal