Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2017: Etappe 19 Parque Natural de Redes - Gijón

Evenement Vuelta a España 2017
Etappe 19 Wegwedstrijd Parque Natural de Redes - Gijón
Datum vrijdag 8 september 2017, 13:53
Afstand 149,7 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Thomas De Gendt Lotto - Soudal 3:35:46
2 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
3 Iván García Bahrain - Merida z.t.
4 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
5 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo z.t.
6 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
7 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
8 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
9 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits z.t.
10 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +45
11 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +45
12 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +45
13 Antonio Pedrero Movistar Team +49
14 Matteo Trentin Quick-Step Floors +2:40
15 José Joaquín Rojas Movistar Team +2:40
16 Laurens De Vreese Astana Pro Team +2:40
17 Matej Mohoric UAE Team Emirates +2:40
18 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +2:40
19 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +2:45
20 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +4:48
21 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:32
22 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team +11:06
23 Julien Duval AG2R La Mondiale +11:27
24 David López Team Sky +12:15
25 Salvatore Puccio Team Sky +12:15
26 Gianni Moscon Team Sky +12:15
27 Wout Poels Team Sky +12:15
28 Mikel Nieve Team Sky +12:15
29 Chris Froome Team Sky +12:15
30 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +12:15
31 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +12:15
32 Peter Stetina Trek - Segafredo +12:15
33 Edward Theuns Trek - Segafredo +12:15
34 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +12:15
35 David De La Cruz Quick-Step Floors +12:15
36 Wilco Kelderman Team Sunweb +12:15
37 Fabio Aru Astana Pro Team +12:15
38 Alberto Contador Trek - Segafredo +12:15
39 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +12:15
40 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +12:15
41 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:15
42 Jack Haig Orica - Scott +12:15
43 Esteban Chaves Orica - Scott +12:15
44 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +12:15
45 Daniel Moreno Movistar Team +12:15
46 Louis Meintjes UAE Team Emirates +12:15
47 Igor Antón Team Dimension Data +12:15
48 Miguel Ángel López Astana Pro Team +12:15
49 Tejay van Garderen BMC Racing Team +12:15
50 Enric Mas Quick-Step Floors +12:15
51 Carlos Verona Orica - Scott +12:15
52 Pello Bilbao Astana Pro Team +12:15
53 Chad Haga Team Sunweb +12:15
54 Søren Kragh Team Sunweb +12:15
55 Bart De Clercq Lotto - Soudal +13:25
56 Hernán Aguirre Manzana Postobón Team +13:25
57 Bernardo Suaza Manzana Postobón Team +13:25
58 Sander Armée Lotto - Soudal +13:25
59 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +13:25
60 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +13:25
61 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +13:25
62 Ricardo Vilela Manzana Postobón Team +13:25
63 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits +14:47
64 Anthony Roux FDJ +14:47
65 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +14:47
66 Tobias Ludvigsson FDJ +14:47
67 Jan Polanc UAE Team Emirates +16:02
68 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +16:02
69 Francisco Ventoso BMC Racing Team +16:51
70 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +16:51
71 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +16:51
72 Sam Bewley Orica - Scott +16:51
73 Jetse Bol Manzana Postobón Team +16:51
74 Koen de Kort Trek - Segafredo +16:51
75 Daniel Hoelgård FDJ +16:51
76 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +16:51
77 Odd Christian Eiking FDJ +16:51
78 Julien Bernard Trek - Segafredo +16:51
79 Lachlan Morton Team Dimension Data +16:51
80 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +16:51
81 Nélson Oliveira Movistar Team +16:51
82 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA +16:51
83 Niki Terpstra Quick-Step Floors +16:51
84 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +16:51
85 Hugo Houle AG2R La Mondiale +16:51
86 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA +16:51
87 Adam Blythe Aqua Blue Sport +16:51
88 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +16:51
89 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +16:51
90 Jesús Hernández Trek - Segafredo +16:51
91 Diego Rosa Team Sky +16:51
92 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +16:51
93 Eros Capecchi Quick-Step Floors +16:51
94 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +17:06
95 Adam Hansen Lotto - Soudal +19:33
96 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +19:33
97 Loïc Vliegen BMC Racing Team +19:33
98 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +19:33
99 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +19:33
100 Jelle Wallays Lotto - Soudal +19:33
101 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +19:33
102 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +19:33
103 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:33
104 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +19:33
105 Rafal Majka BORA - hansgrohe +19:33
106 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +19:33
107 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:33
108 Rémy Mertz Lotto - Soudal +19:33
109 Arnaud Courteille FDJ +19:33
110 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA +19:33
111 Aaron Gate Aqua Blue Sport +19:33
112 Conor Dunne Aqua Blue Sport +19:33
113 Mark Christian Aqua Blue Sport +19:33
114 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +19:33
115 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +19:33
116 Magnus Cort Orica - Scott +19:33
117 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +19:33
118 Damiano Caruso BMC Racing Team +19:33
119 Lorrenzo Manzin FDJ +19:33
120 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +19:33
121 Michel Kreder Aqua Blue Sport +19:33
122 Marc Soler Movistar Team +19:33
123 Markel Irizar Trek - Segafredo +19:33
124 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits +19:33
125 Tim Declercq Quick-Step Floors +19:33
126 Yves Lampaert Quick-Step Floors +19:33
127 Christian Knees Team Sky +19:33
128 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +19:33
129 Ian Stannard Team Sky +19:33
130 Domen Novak Bahrain - Merida +19:33
131 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:33
132 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:33
133 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +19:33
134 Chris Hamilton Team Sunweb +19:33
135 Jérémy Maison FDJ +19:33
136 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +19:33
137 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +19:33
138 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +19:33
139 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +19:33
140 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +19:33
141 Adam Yates Orica - Scott +19:33
142 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +19:33
143 Simon Yates Orica - Scott +19:33
144 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +19:33
145 Peter Koning Aqua Blue Sport +19:33
146 Richard Carapaz Movistar Team +19:33
147 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team +19:33
148 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:33
149 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team +19:33
150 Luis León Sánchez Astana Pro Team +19:33
151 Manuele Boaro Bahrain - Merida +19:33
152 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +19:33
153 Antonio Nibali Bahrain - Merida +19:33
154 Federico Zurlo UAE Team Emirates +19:33
155 Sacha Modolo UAE Team Emirates +19:33
156 Sebastián Molano Manzana Postobón Team +20:28
157 Fernando Orjuela Manzana Postobón Team +20:28
158 Nikita Stalnov Astana Pro Team +22:24
159 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +23:04
160 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +24:32
Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin Niet gefinished