Uitslag Ronde van Lombardije 2017

Evenement Ronde van Lombardije 2017
Type Wegwedstrijd - Como
Datum zaterdag 7 oktober 2017, 08:34
Afstand 245 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida 6:15:29
2 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +28
3 Gianni Moscon Team Sky +38
4 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +38
5 Thibaut Pinot FDJ +38
6 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +38
7 Fabio Aru Astana Pro Team +38
8 Mikel Nieve Team Sky +40
9 Nairo Quintana Movistar Team +42
10 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +47
11 Sam Oomen Team Sunweb +47
12 Nicolas Roche BMC Racing Team +47
13 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia +47
14 Ben Hermans BMC Racing Team +47
15 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:12
16 Mathias Frank AG2R La Mondiale +1:12
17 Diego Rosa Team Sky +1:12
18 Wilco Kelderman Team Sunweb +1:12
19 Bauke Mollema Trek - Segafredo +1:26
20 Tim Wellens Lotto - Soudal +1:26
21 Diego Ulissi UAE Team Emirates +2:20
22 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:20
23 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +2:56
24 Jack Haig Orica - Scott +3:00
25 Rudy Molard FDJ +3:41
26 Rafal Majka BORA - hansgrohe +3:41
27 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +3:41
28 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +3:41
29 Pello Bilbao Astana Pro Team +3:41
30 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia +4:45
31 Peter Stetina Trek - Segafredo +5:18
32 Roman Kreuziger Orica - Scott +5:18
33 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia +5:18
34 Warren Barguil Team Sunweb +5:51
35 Valerio Conti UAE Team Emirates +5:51
36 Daniel Martin Quick-Step Floors +5:51
37 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +5:51
38 Wout Poels Team Sky +8:08
39 Jan Polanc UAE Team Emirates +8:08
40 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo +8:08
41 Mathias Le Turnier Cofidis, Solutions Crédits +8:08
42 Anthony Roux FDJ +9:23
43 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +9:39
44 David Gaudu FDJ +9:39
45 Romain Sicard Direct Energie +9:39
46 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +9:39
47 Andriy Grivko Astana Pro Team +11:05
48 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo +11:05
49 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +11:05
50 Simone Velasco Bardiani - CSF +11:05
51 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +11:05
52 Edward Ravasi UAE Team Emirates +11:05
53 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +11:05
54 Rui Costa UAE Team Emirates +11:05
55 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +11:05
56 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +11:05
57 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +11:05
58 Andrey Zeits Astana Pro Team +11:05
59 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia +11:05
60 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +11:05
61 Sep Vanmarcke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:05
62 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +11:05
63 Luka Pibernik Bahrain - Merida +11:05
64 Carlos Verona Orica - Scott +11:05
65 Pierre Latour AG2R La Mondiale +11:05
66 Jérémy Maison FDJ +11:05
67 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +11:05
68 Víctor De la Parte Movistar Team +11:05
69 Simon Geschke Team Sunweb +11:05
70 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +11:05
71 Lennard Hofstede Team Sunweb +11:05
72 Chris Hamilton Team Sunweb +11:05
73 Sergio Henao Team Sky +11:10
74 Adam Yates Orica - Scott +11:24
75 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +12:36
76 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +12:36
77 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +12:36
78 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +14:33
79 Marc Soler Movistar Team +14:49
80 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +15:21
81 Jan Bárta BORA - hansgrohe +15:21
82 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +15:21
83 Lachlan Morton Team Dimension Data +15:21
84 Mekseb Debesay Team Dimension Data +15:45
85 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15:45
86 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +15:45
87 Pieter Serry Quick-Step Floors +15:45
88 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +15:45
89 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +16:37
90 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +17:09
91 Artem Nych Gazprom - RusVelo +17:09
92 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo +17:45
93 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini +20:18
94 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +20:18
95 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +20:18
96 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +20:18
97 Jens Keukeleire Orica - Scott +21:25
98 Nuno Bico Movistar Team +21:25
99 Damien Howson Orica - Scott +21:25
100 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin +21:25
Michael Albasini Orica - Scott Niet gefinished