Uitslag Mémorial Frank Vandenbroucke 2017

Evenement Mémorial Frank Vandenbroucke 2017
Type Wegwedstrijd - Binche
Datum dinsdag 3 oktober 2017, 10:45
Afstand 195,2 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Jasper De Buyst Lotto - Soudal 4:11:23
2 Matteo Trentin Quick-Step Floors z.t.
3 Tom Devriendt Wanty - Groupe Gobert z.t.
4 Jérôme Mainard Armée de Terre +7
5 Amund Grøndahl Team LottoNL - Jumbo +7
6 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +7
7 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +7
8 Petr Vakoc Quick-Step Floors +11
9 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:42
10 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +1:42
11 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +1:42
12 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +1:45
13 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +1:48
14 Tanguy Turgis Cofidis, Solutions Crédits +1:48
15 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +1:48
16 Adrien Petit Direct Energie +1:48
17 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +1:48
18 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +2:04
19 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +2:21
20 Thibault Guernalec Fortuneo - Oscaro +2:25
21 Jimmy Janssens Cibel +2:28
22 Carl Fredrik Hagen Joker +2:34
23 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +3:18
24 Markus Hoelgård Joker +3:25
25 Aksel Nõmmela Trek - Segafredo +3:25
26 Bastien Duculty Armée de Terre +3:25
27 Mathias De Witte Cibel +3:25
28 Kevin Van Melsen Wanty - Groupe Gobert +3:25
29 Huub Duyn Wanty - Groupe Gobert +3:25
30 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +3:25
31 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits +3:28
32 Marvin Tasset AGO +3:28
33 Justin Jules WB - Veranclassic - Aquality Protect +3:28
34 Timothy Dupont Wanty - Groupe Gobert +3:28
35 Dorian Godon Cofidis, Solutions Crédits +3:28
36 Arthur Baude AGO +3:28
37 Adriaan Janssen SEG Racing +3:28
38 Kenny Molly AGO +3:28
39 Kristoffer Halvorsen Joker +3:28
40 Bjørn Tore Hoem Joker +3:28
41 Alan Riou Fortuneo - Oscaro +3:28
42 Jimmy Raibaud Armée de Terre +3:28
43 Romain Guillemois Direct Energie +3:28
44 Alexandre Pichot Direct Energie +3:28
45 Nico Denz AG2R La Mondiale +3:33
46 Tom Wirtgen Trek - Segafredo +3:33
47 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +3:33
48 Maxime Monfort Lotto - Soudal +3:33
49 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +3:33
50 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +3:38
51 Boris Vallée Fortuneo - Oscaro +3:38
52 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +3:38
53 Gerry Druyts Pauwels Sauzen +3:43
54 Niki Terpstra Quick-Step Floors +3:44
55 Nikolas Maes Lotto - Soudal +3:51
56 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +3:51
57 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +3:51
58 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +3:51
59 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +3:51
60 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo +3:51
61 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +11:00
62 Pierre Goebeert AGO +17:08
63 Iver Knotten Joker +17:08
64 Rasmus Tiller Joker +17:08
65 Antoine Didier T.Palm +17:08
66 Anthony Debuy AGO +17:08
67 Antoine Loy AGO +17:08
68 Carmelo Foti Trek - Segafredo +17:08
69 Elias Van Breussegem Wanty - Groupe Gobert +17:08
70 Norman Vahtra AGO +17:08
71 Álvaro José Hodeg Quick-Step Floors +17:08
72 Gaëtan Pons Trek - Segafredo +17:08
73 Florian Maitre Direct Energie +19:00
74 Kévin Geniets AG2R La Mondiale +19:00
Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij Niet gefinished